Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yeni tanı aldım, yardım edin.  (Okunma sayısı 3449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: Yeni tanı aldım, yardım edin.
« Yanıtla #30 : Haziran 21, 2017, 08:51:54 ÖS »
kamikaze dediğim gibi geçmesi 1 seneyi bulabiliyor.Röntgen cekildiyse ve belirli bir büyüklükte değilse zaten doktor hiv kaynaklı olduğunu anlıyor.Endiselenme zamana bırak zamanla ufalacaktir.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

iparilogos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Temmuz 19, 2017, 08:31:22 ÖS »
Merhaba,
23 günlük ilaç kullanımım sonrası geçen hafta ilk kan testimi verdim.
Bugun sonuç sayfasına girdim sonuçta: NUMUNE TEKRAR yazıyor.
Bu neden olur ki?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #32 : Temmuz 19, 2017, 08:32:56 ÖS »
Kanı çalışamamışlar, ya pıhtılaşmış, ya uygun sıcaklıkta saklanmamış, ya makine takılmış arıza yapmış, ya da asistan düşürmüş yere kırmış bile her şey olabilir. Tekrar vereceksin.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

iparilogos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Temmuz 19, 2017, 08:35:45 ÖS »
Bence benim sabrım sınanıyor ya :D sakin olmaya devam edeceğim.

Delisorular

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Ekim 24, 2017, 09:31:53 ÖÖ »
Hiç üzülme arkadaşım ... keşke olmasaydı ama oldu !!! Herşey daha iyi olucak bende o kadar pipirikli bir insandım ki çok dikkat ederdim korunmaya etrafımda bazı arkadaşlarım korunmazdı sürekli akıl verirdim saatlerce hatta eleştirirdim ve sonra beni buldu sonra İlk bir saat tanıyı aldığımda şok oldu tabi ... ama 1 saatten sonra kendime bile inanamadım evet bu var bununla yaşayacağım şimdi ne yapılmalı diye inanılmaz bir soğuk kanlılıkla yapmam gerekenleri listeledim sana tavsiyem ilk bir yıl herşeyi tam anlamı ile öğrenene ve Bilgi sahibi olana kadar gizli tut yani en yakın gördüğün insana dahi söyleme çünkü bu hassas dönemde gelicek tepkiler seni daha çok üzüp çıkmaza sokabilir ...sonra bakarsın açılıp açılmamaya .. 1.yılımı doldurmak üzereydim baya sınırdan döndüm şuan değerlerim düzene girdi kendimi çok ama çok iyi hissediyorum olgunlaştım önceden değer vermediğim. Herşey daha değerli çok inişli çıkışlı bir hayatım vardı düzene bile girdi ... diyebilirim çok sağlıklı ve gayet iyi gözüküyorum ve sabahları eskisinden daha mutlu uyanıyorum hergünümü dolu dolu geçiriyorum ... ve zaten ilaçlarımız çok iyi !!! Ve başka bir hastalık olmasından sa bu daha iyi bile diyorum çünkü kontrol edebiliyoruz bir dönem sonda kendi kendinin doktoru bile oluyorsun ve sürekli herşeyimizi kontrol ettiğimiz için bazı diğer hastalıklar içinde erken tehşiş şanşsımız bile biraz sanşlı bile sayılabilir ... yeni hayatına hoş geldin !!! Hep derler ya rabbim mücadale edeni sever kimseyede kaldıramayacağından fazla yük vermez öyle bak bir kaç ay sonra bunları hatırlamıcaksın bile !!! Şimdi. Hayatının her alanında mücadele vermen gereken şeyleri belirle ve yola başla gerisi kolay ♥️

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Ekim 24, 2017, 11:15:26 ÖÖ »
@Delisorular kardeşim korundugun halde mi enfekte oldun ?

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ekim 24, 2017, 12:08:01 ÖS »
@Delisorular şimdi fobikler üşüşecekler üstüne

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #37 : Ekim 24, 2017, 02:09:42 ÖS »
@Delisorular şimdi fobikler üşüşecekler üstüne

Kaçıııııın! En son fobik saldırısında çok konular kilitlenmişti.  ;D
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Bambino

• Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Ekim 24, 2017, 03:36:00 ÖS »
@Delisorular s.çtın :)

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #39 : Ekim 24, 2017, 05:39:51 ÖS »
bende şimdi merak ettim bu işi...korunuyosan nasıl oldu bu iş delisorular ? kondom falanmı patladı ?

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #40 : Ekim 24, 2017, 05:50:21 ÖS »
Allah rızası için yardım edin değerli arkadaşlar ben değerli vaktinizi çalmak dalga geçmek vs. İçin yazmadım burası bir çıkış kapısı değil yardımlasma platformu oldugunu biliyorum sadece bir soru sordum eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim banlayabilirsiz beni kusura bakmayın

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #41 : Ekim 24, 2017, 10:25:50 ÖS »
Arkadaşım ben de her zaman korundum. Bir keresinde partnerim kondomu çıkarttı birden öyle devam etti ben çok utandım ses etmedim. O yüzden enfekte oldum. Yani her zaman korunsan da bir anlık hata, bir seferlik ihmal, bir an basiretinin bağlanması, her şey tek hataya bakıyor işte.

Bu yüzden her zaman ama her zaman korunmalı ve dikkat etmeli.

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #42 : Ekim 25, 2017, 09:47:33 ÖÖ »
Anladım ilginiz için teşekkür ederim rahatsızlık verdiğim için tekrar özür dilerim