Mavi-Banner

Gönderen Konu: Erkek pozitif bayan negatif nasil cocuk sahibi olur....  (Okunma sayısı 2296 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
Erkek pozitif bayan negatif nasil cocuk sahibi olur....
« : Haziran 06, 2017, 01:55:30 ÖÖ »
Arkadaşlar hepinize merhaba...Sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler nasip eylesin inş RABBIM hepimize....Ramazan ayimizda mübarek olsun...3 yıllık evliyiz...Kocam pozitif ben negatifim...Eşim 2014 te tanı aldı...Yıkıldı...Onu bırakacağımı sandı....zaten 7 yıldır deli gibi aşık olduğum insandı...benim için çok zor olsada...asla sevdiğimi bırakmadım...mutlu mesut yaşıyoruz çok şükür...tek eksigimiz bebek...😥😥😥Eşim son 8 aydır tedavi görüyor...4.ayında negatif gördük...5.ayda dalgalanma oldu..sonra 6.ayda negatif gördük...şimdi 7.aydayiz.....bu ay sonu kan vercek yine...doktorumuz ikinci negatifi görünce sperm yıkama ile aşılama için başlayabilirsiniz dedi...yani bu ay ikinci negatifi görürsek sperm yıkama ile aşılama yaptircaz inş...Bildiğiniz onerceginiz hastane ve doktor varmi,istanbul içi...?Ve bizim durumumuzda olan çiftler varmi aramizda..?erkek pozitif,bayan negatif..?varsa nasıl çocuk sahibi oldunuz...?3 senedir bekliyorum kafayı yiyorum resmen...Eşimi çok seviyorum...ne zaman çocuğum olcak sevdiğim adamdan...düşünüp duruyorum,kara kara...hepinize teşekkürler şimdiden...

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Erkek pozitif bayan negatif nasil cocuk sahibi olur....
« Yanıtla #1 : Haziran 06, 2017, 07:04:15 ÖS »
Neden kimse cevap vermedi bana... :'( :'( :'( :'(

Lawyer

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 06, 2017, 09:30:55 ÖS »
Arkadaşlar bu çok önemli bir konu bilgi sahibi arkadaşlarımız çiftimize lütfen yardımcı olsun . Umarım sizin için sorunsuz bir gebelik olur ve bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız. Rabbim yardımcınız olsun sevgili kardeşim

rarbg

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 06, 2017, 10:07:35 ÖS »
Merak etmeyin, doğru doktor ve doğru yöntemle sorunsuzca bebeğinize kavuşabilirsiniz. İyi haberlerinizi alırız umarım :)
Konu hakkında ilgisi olan yazar diye düşünüyorum. Belki doktorunuzdan da bilgi alabilirsiniz...

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2017, 11:07:57 ÖS »
Forumda doğal yollarla hamile kalan ve sanırım çocuğu sağlıklı şekilde dünyaya gelen biri vardı ama muhtemelen bebekle uğraşmaktan foruma vakit bulamıyordur.

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2017, 11:59:38 ÖS »
Cvp veren Arkadaslar hepinize teşekkürler...Amin inş...isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip eylesin inş RABBIM....Hala cvplar bekliyorum...bizim gibi olan çiftlerden...doktorumuzla bu konuyu konuşmuştuk zaten...bu ay kan sonucu yine negatif gelirse sperm yıkama ile aşılama için başlayabilirsiniz dedi doktorumuz...Bebek için iki negatifi görelim demişti doktorumuz...8 aydır negatif olmasını beklioz. Geçen ay negatif çıktı viral yük..inş bu ayda negatif çıkar...böylece ikinci negatifi görmüş olucaz.. eşim 8 aydır tedavi görüyor....

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 07, 2017, 02:04:15 ÖÖ »
Sagolun cvp verdiğiniz için...istanbulda yaşıyoruz...o arkadaşlar o hastanedemi aşılama yaptirdi...yada tüp bebek...?daha doğrusu bebek sahibi olabildilermi...???

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 07, 2017, 10:53:43 ÖÖ »
Kimse yokmu ya cvp verecek.....???? :'( :'( :'( :'( :'( :'(Bunları yaşayan bebek sahibi olan....

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 07, 2017, 10:59:14 ÖÖ »
Site içinde arama butonunu kullanarak arama yaptın mı ya da benzer konu başlığına baktın mı? Gördüklerinde cevap vereceklerdir. Zaman zaman kontrol et.

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 07, 2017, 01:49:18 ÖS »
Sürekli bakıyorum hep aynı konular...nereye yazsam cvp alamıyorum....

Air

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 07, 2017, 02:14:24 ÖS »
Pozitif yaşam dernegini arayip danisablirsin onlar enazindan bilgi sahıbidirler bu konularda

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 07, 2017, 04:06:57 ÖS »
merhaba hanım efendi öncelikle sizi tebrik ediyorum, eşinize destek olmuşsunuz , bence çocuk olmazsa olmazınız olmasın hayatınızda, nice sağlıklı evliler var ve Allah nasip etmediği için çocuk sahibi olamıyorlar hastalığınızla bağdaştırmayın ve demoralize olmayın bu eşinizi çok üzer. bu yöntemle çocuk sahibi olmak isteyenlere memorial şişli hastanesi en iyisi diyıorlar
sağlıcakla kalın

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 07, 2017, 09:46:00 ÖS »
Pozitif yaşam derneği ile konuşuruz sürekli...Aklima bişi takildikca onlari ariom...ve tabi doktorumuzla görüşüyoruz surekli...eşimin izin sıkıntısı yok çok şükür...kendi işi...maddi durumumuzda fena diil...Özel bi hastanede olcak inş...Doktrmz prf faruk buyru olabilir dio,dernekte Faruk beyi önerdi...bakalım zaman ne gostercek...hayırlısı ile...çok teşekkürler.....evet eşimi çok seviyorum....

antepli27

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 07, 2017, 11:52:56 ÖS »
istanbulda şişli memorial hastanesi tüp bebek bölümünde semra hoca var. işinin dahi bi doktor ve hastanede gayet iyi. biz sperm yıkama yoluyla ikizlerimizi kucagımıza aldık umarım sizde mutlu sona ulaşırsınız

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Haziran 08, 2017, 01:37:08 ÖÖ »
Cindirella çok teşekkürler güzel dileklerin için...amin inş...ALLAH razı olsun...isteyen herkese nasip eylesin inş...tabi paylaşırım seve seve,yeter ki o günleri goreyim tez vakitte hayırlısı ile inş...