Mavi-Banner

Gönderen Konu: Üç defadan fazla kere test yaptıran fobikler.  (Okunma sayısı 2644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murat1279

• Üye
  • *
Ynt: Üç defadan fazla kere test yaptıran fobikler.
« Yanıtla #45 : Mayıs 15, 2018, 04:14:55 ÖS »
Bende de ilişki oral idi ama ağzımda yaralar vardı. Ve tanımadığım biriydi Valla benim için içten dua eden arkadaşlarım ve bir annem var umuyorum negatif kalır..

Tevbe edip belki bu derdin tam çözümünün bulunması için dua edeceğim.
dostum yanlış anlamada hep aynı şey ağızda yara nasıl oluyor ya hadi doğrudur niye ilişki yaşıyorsunuz vücut hasta iken?

ağızda devamlı yara olur çünkü yanaklarımı kemiriyorum/yiyorum

murat1279

• Üye
  • *
« Yanıtla #46 : Mayıs 15, 2018, 04:16:31 ÖS »
Tanımadığın bir insanla ne işin var yok dua etmeleri tövbe etmeleri falan filan fişfirik...çevrende yakışıklı sağlıklı arkadaşların varken bunu psiko yapacağıni bile bile neden?

bu konuda ahmaklık etmiş olduğumu düşünüyorum :( malesef :(

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #47 : Mayıs 15, 2018, 04:26:16 ÖS »
İnsanların geçmişini sorgulamak burada kimsenin haddi değil @mehmet0909 Lütfen sende bu konuda hassas olursan sevinirim. Hepimiz hata yaptık ve sonuç olarak pozitif olduk. Ne işin vardı da hiv kaptın diyor muyuz? Yoksa sen pozitif değil misin? Eğer öyleyse sana yapılsa aynısı ne hissedersin... Biraz empati yaparsan ne demek istediğimi ve söylediğinin ne kadar üzücü olduğunu anlarsın. Ayrıca insanların inançlarına ve dualarına sakın karışma...

Arkadaşlar hiv, güzel çirkin genç yaşlı kadın erkek eşcinsel travesti ayırt etmiyor. Beraber olduğunuz kişi istediği kadar yakışıklı olsun. Bu onun hiv olmayacağı anlamına gelmiyor...

Tanımadığın bir insanla ne işin var yok dua etmeleri tövbe etmeleri falan filan fişfirik...çevrende yakışıklı sağlıklı arkadaşların varken bunu psiko yapacağıni bile bile neden?

sapiens

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #48 : Mayıs 15, 2018, 05:07:14 ÖS »
Ben de fobik sayılır mıyım bilmiyorum. Belki bir akıl verirsiniz ya da sadece dertleşmiş oluruz. 7 ay önce karın ağrısı şikayetiyle gittiğim genel cerrahi bölümünde Elisa testim pozitif çıktı. Dış lab a gönderdiler negatif geldi, ayrıca ben o gün ki ilk panikle bilinen bir özel lab a gittim o da negatif. 3 ay sonra tekrar kontrole çağırdılar, elisa yine pozitif bu kez dış lab a yollamadan rna bakalım dediler, saptanmadı, negatif. 3 ay sonra tekrar gel dediler. Bu cuma kontrole gidiyorum tekrar. Bu arada Diyabet tip 1 olduğum için ilk testten 10 gün sonra İbni Sina da yattım, kan şekerim stresten dolayı kontrolden çıkmıştı heralde şikayetlerim mi şüpheli bulundu yattığım için rutin bir uygulama mı bilmiyorum orada anti hiv kemilüminesans negatif çıkmıştı. Kafam 7 aydır karmakarışık.

erayfobi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Mayıs 15, 2018, 07:16:49 ÖS »
Dua ederken herkes icin dua ediyoruz ayri gayri yok kimse dogru yoldan sasmasin, sagligina kavussun diye.