Mavi-Banner

Gönderen Konu: 365 de devlet hastanesinde test oldum lütfen yardım  (Okunma sayısı 1903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

korsan

• Yeni Üye
  • *
365 de devlet hastanesinde test oldum lütfen yardım
« : Haziran 09, 2016, 04:16:58 ÖÖ »
Arkadaşlar  1 yıl önce korunmasız olarak bi eskortla cinsel ilişki yaşadım.
ilişkiden sonra ağır grip oldum yaz günü .
left bezlerim şişti sabahları her uyandığımda boğaz ağrısıyla uyandım bu böyle sürdü gitti .  konuyu kapatmak için 15 kere test olmusumdur . her türlüsünü . Bu yasıma kadar aft nedir bilmiyordum . ağzımın içinde 8 aydır aft hiç eksik olmuyor. dilimin üstündeki pas tüylü fırca gibi . eklemlerim ağrıyor yaşlaşık 6 aydır. aft içinde ağrılarım içinde doktora gittim hiç birşeyin yok diyorlar .  ne yapacağımı  sasırdım . 1 yılın sonunda bi tane devlet hastanesinde test oldum şükür negatif geldi .
1 yılın sonunda pozitife dönme olabilir mi lütfen bana yardım edin şimdiden teşekkürler.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: 365 de devlet hastanesinde test oldum lütfen yardım
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2016, 07:05:50 ÖÖ »
Hiv negatifsin. 1 sene sonra test kesindir. Bundan sonra her zaman korun. Sana bu sitede daha fazla hiç kimse yardım edemez.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: 365 de devlet hastanesinde test oldum lütfen yardım
« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2016, 05:32:15 ÖS »
o  agız  içinde ki  aftlaer çok  soğuk  su içtigin için çıkmıştır  .Yada  düzenli  agız  bakımı  yapmadıgın için sürekli günde 3 defa  dişlerini  fırçalıyor musun?

YILDA 2 sefer  diş doktoruna  giderek  muayene oluyor musun ?

bunların cevabı  hayır ise  ve üstüne üstlük  sigara  içerek  köhür köhür  öksürüyorsan da  tutupta  her  boku  hiv virüsüne  bağlama   

Bu hiv denilen  virüs  sana  bulaş olmak için 1 sene  beklemez  en geç  15 gün içinde  yerleşir içine
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .