Mavi-Banner

Gönderen Konu: Fobikliği Artıran Yorumlar  (Okunma sayısı 1382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ufo

• Yeni Üye
  • *
Fobikliği Artıran Yorumlar
« : Nisan 02, 2017, 03:39:13 ÖS »
Sevgili yöneticiler.soruisaretleri isimli üye saçma sapan yorumlar yazarken tam cevap verecekken konuyu şak diye kilitliyorsunuz.Bunu en çok maatland yapıyor.

Yapmayın etmeyin.

soruisaretleri  isimli birey bilerek ve kasıtlı yapıyor anladığım kadarıyla.

p24 antijeni  14-21 arası saptansada 21-28 gün arası tanı koyan bir test.

hıv duo ultra sonuçlarıma 20.gün ve 32.gün için olumsuz yorumlar yapıp beni sinir etti açıkçası.

Bu saçmalığa cevap verecekken şak diye konuyu kilitliyorsunuz.Lütfen dikkat edelim.Küfür yada edepsiz bir şey yazmıyoruz neticede.

Matland

• Ziyaretçi
Ynt: Fobikliği Artıran Yorumlar
« Yanıtla #1 : Nisan 02, 2017, 04:34:17 ÖS »
konuyu kitliyorum çünkü test süreleri ile ilgili konunun uzamasını istemiyorum.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #2 : Nisan 02, 2017, 04:57:11 ÖS »
4 adet  test  var ve hangisi  kaçıncı günde sonuç verir hepsi  literatürde  yazıyor.

fobik arkadaşların  mesajlarının  kesnlikle  onaylanması  taraftarı değiliz .

Hani  bakın  orda  mavi  lab  amblemi  var, bir endişe  ve sorunu  olan arayıp  sorsun , HERKES KENDİNDEN MESUL  VE SORUMLU  BİZLER  PSİKOLOĞ DEĞİLİZ  KALDI  Kİ POZİTİFİZ  BİZİM  SORUNLARIMIZ  BİZE  YETİYOR , BURDA  GÖNÜLLÜLÜK ESASINA  GÖRE  ELİMİZDEN  GELDİGİNCE  YARDIMCI  OLMAYA  ÇALIŞIYORUZ

AMA  HALA DAHA HESAP SORAN  TİPLER  VAR

SİZ  DUA  EDİN  MODLARA

@Mavera   TEST SÜRELERİNİ NEDEN  ONAYLIYORSUN

TEST SÜRESİ  GÖRÜRSEM  KONUYU DİREK SİLERİM
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

ufo

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 02, 2017, 05:00:07 ÖS »
Haklısınız hocam ama böylelerine cevap verilmesi lazım.Sizlere bir lafım yok.Haşa hesap sorma gibi bir niyetim olmaz hiç bir zaman.

Şahıs 6 ay yazmış utanmadan.Kendisi 90 da test olmuş hala buralarda milletin aklını çeliyor.Böyleleri sıkıntı yaratıyor.Yoksa mod larla aynı fikirdeyim.

soruisaretleri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 02, 2017, 05:33:02 ÖS »
Merhabalar,

Sevgili hocam, eger bir kimseye karsi art niyetim varsa Allah yukarida sahit ne diyeyim ama Bakin ben Ankarada oturuyorum. Korunmali giden iliskimde anal yapmak istedim ve 20 sn kadar korunmasiz yaptim. Sonra FOBİKLİK te NİRİVANA yaptim. Evet ilk baslarda buraya da suramda bu oldu buramda bu oldu tarzli sorular sordum. İnsanlara aklim sure bir trip attitim burada Sonra ozur diledim. Tekrar ozur dilerim buradan. Neyse arastirmaya basladim. Aidsmap, medhelp vs bir suru site bir suru pdf okudum. Sonra gittim Duzen labta test oldum 23 gun HİV DUO ultra,  tamam dedim yeter bu sonra diger siteyi gordum. Nerden buldum orayi bulmaz olaydim neyse daha sonra dedim bu isi anlasa anlasa doktorlar anlar. Dedim ve Serhat Unal a mail attim. Oda cagirdi gittim konustum ben agladim planlarim vardi vs vs vs Oda bana pismanmisin dedi evet dedim sikma canini insanlar duygularina ship cikamiyor dedi. Sonra dedim hocam test yeterlimi hayir dedi yetersiz. 3 ay da oldugun yuzde 97 dogru 6 ayda oldugun yuzde 100 dogru dedi. Benim kafa karisti neyse 42 gun Ankara Universitesine gittim. Tam kan sayimi test vs oldum Su anda sorun yok dedi. Ama 6 ay da gel Dedim hocam 42 son diyorlsr oda dedi binde bir ihtinal var dedi. Neyse Duzen Lab mail attim HİV icin 60 gun yuzde 100 dur dedi. Neyse Abi baktim hepsi farkli seyler soyluyor. Bende Ahmet Cagakan Hocanin yanina gittim. Cok iyi bir insan uzun bir sure konustuk. Od  dedi bana 60 gun yuzde 100 dur ama rehberlee doktoru sikintiya sokmamak icin 90 der dedi. Abi benim kafa uctu sonra Serhat beyin odasi ile ahmet beyin odasi karsilikli nasil olurda boyle birisi 3 ay birisi 6 ay der. Neyse Fehmi Tabaka mail attim. Dedi ki randevu al hocam drdim ankaradayim sadece ne Aman test olmam lazim dedim  3 ay ve 6 ay dedi. Sonra Bir tane daha doktora gittim Yenimahalle devlet arastirma hastanesine kadin kizilayda yillarca Uzmanlik yapmis oda 6 ay dedi. Abi 6 ay gecer mi ? Bence piskolojik olarak yikar gecer  Neyse İs yerimden ayrildim. Chicago ya geldim. Orada 97 gun BEDAVA HİV DUO QUİCK testi yaptirdim. Doktor yeter dedi. Yaptirma artik test dedi.  Bir tane arkadasim var Texas Tech de doktora yapiyor. Facebook ta unlu arkadasimiz ona sordurttum. Cmw filan etkiler mi diye oda Antijen testlerini etkilemez. Antikoru etkileyebilir demis. Neyse Simdi Mantikli dusunmek lazim, Koskoca Serhat Unal neden 6 ay diyor ? Fehmi Tabak neden 6 ay diyor ? Gidin bakin ne diyecek denemesi bedava, Ben sizin iyiliginizi dusunuyorum. Karar sizin  ben kimsenin fobikligini atirmak gibi bir niyetim yok. KESKE keske keske HİV tamamen silinse dunya dan bunu en cok isteyenlerden olurum. Ne diyem kardesim siz bilirsiniz. 3 ay olun kapatin. Ama ozel lab 90 negatif alsan 180 de pozitif olsan Ozel lab diyecegi belli; 90 dan sonra tekrar iliskiye girmis.  Hayat sizin kardesim dikkatli olun. Ben fobikligi artirmaya calisiyorsam Namertim ksrdesim.  Fobikligi  artiran Saglik Bakanligi , serhat bey, fehmi bey, vs o yazdigin Hurriyet muhabbeti dogrdur. Gidop sorabilirsiniz.

Saygilarimla

Bitikadam

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 02, 2017, 06:02:57 ÖS »
Cunku onun partneride kendide negatif riski ustunden attigi icin hem diger siteyi hemde burayi karistirma gorevini ustlenmis moderetorlerden tek bi ricam var lutfen bu soru isaretleri nickli sahsin uyeligini iptal edin cunku buzamana kadar yana yakila sorularina cevap ariyodu herkesten hem diger sitede hem burda 90 gunu tamamladi ve partneride test oldu negatif aldi simdi ortaligi karistirmaya calisiyo herkesin vebaline gunahina giriyo burda insanlarin aklina binbir turlu sey sokuyo diger sitede admin bunu banladi lutfen sizde gerekeni yapin

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 02, 2017, 07:17:51 ÖS »
Konuyu kitliyorum @soruisaretleri benzer şekilde konu açarsan banlanacaksın

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Nisan 07, 2017, 01:35:10 ÖS »
https://www.youtube.com/watch?v=-tGIuF8I-_Y

iletileri  okuyunca   aklıma  gelen  ilk  video  ;D ;D ;D ;D
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Nisan 07, 2017, 07:25:00 ÖS »
@acısada_öldürmez kahkaha attım :))))
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Nisan 07, 2017, 07:51:02 ÖS »
ahahahahahahahahaahahahahahahah   ;D ;D