Mavi-Banner

Gönderen Konu: Çelişkili doktor yorumları (2.test olma nedenim)  (Okunma sayısı 1285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ufo

• Yeni Üye
  • *
Çelişkili doktor yorumları (2.test olma nedenim)
« : Mart 24, 2017, 04:00:49 ÖS »
Merhabalar sevgili arkadaşlar.Sağlıklı mutlu günler diliyorum.Fobi taşıyan arkadaşlar için yazdım silmezseniz sevinirim.

Geçen 2 hafta evvel sadece oral verici ilişkimden konu açmıştım.

20.gün test olup paylaşmıştım.Sağolsun Mavera arkadaş ve bazı doktor yorumları konuyu kapatmamı sağlamıştı.
Hatta Tezgel soyadlı doktorun soru-cevap kısmındada vidas testinin 15.günden sonra kesin sonuç veriyor gibi cevabı vardı.

Neyse sonra ben bu hocayı buldum.Bu seferde 21.gün yapsaydın daha kesin olurdu dedi.Sonra eee sen böyle yazmıştın vs deyince

Yok efendim ben onu 10binde bir olan gözden kaçmalar için yazdım dedi.Kimi yorumlarda kapat konuyu demiş,kimisinde 90 da ol demiş.

Ayrık farklı farklı cevaplar vermesi yüzünden 2 hafta içim içimi yememi sağladı.%100 sonuçla iyiliğimizi istediğini biliyorum ama daha sağduyulu dikkatli olabilirler Hocalarımız.

32.gün yine hiv duo ultra testi yaptım negatif çıktı.
Kesinlikle daha böyle yazılara önem vermiycem.Böyle kimseler Nobel ödülü alsa bile artık nezdimde değeri yok.

Fobili arkadaşlar için yazdım.

soruisaretleri

• Ziyaretçi
Ynt: Çelişkili doktor yorumları (2.test olma nedenim)
« Yanıtla #1 : Nisan 04, 2017, 10:29:09 ÖÖ »
Merhabalar,

O tezgel  bey cok garip bir kisilige sahip, kimisine 21 yeter konuyu kapat diyor. Kimisine 6 ay veya 3 ay vs   acaba  bizim gibi bir fobik girdide  Milleti  makaraya mi aliyor acaba  olabilir. :-)))))  Seni sevdim pikaçu  sana 15 yeter diyor resmen :-))

Saygilar.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 04, 2017, 12:25:12 ÖS »
test süreleri burda da yazıyo WHO nun söyledikleriyle aynı zaten... O zaman olun bir de 90 dan sonra bi kez daha olun oldu bitti gitti.. Yani bunu arap saçına çevirmeye gerek yok.. Bize ne o doktordan !!!!

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Nisan 04, 2017, 03:07:15 ÖS »
Aynen 90'dan sonra tek elisa ile kesin biter konu artık değişmesi çok beklenmez zaten. Hepatitlere de bakılması iyi olur.
Bundan sonra her zaman korun!
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

soruisaretleri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 04, 2017, 03:23:14 ÖS »
Merhabalar,

Bende bu konuda problemim var. Oldugum testler 23,42 ve 63 Hiv duo ultra, Yurt disinda ucretsiz Hiv Duo Quick Bugun test oldugum tani ve tedavi merkesine mail attim sikayetlerimden bahsettim. Bana dedigi  bir saglik sorununuz var. Ama bu( burayi  buyuk yazmis) HİV DEGİL. Bkalim 120 bekliyorum. Doktora mail attigimda Hepatit C icin 16 haftadan sonra olacaginiz test yeterli olacaktir dedi. Ama bugun iyi gariplestim. Girtlagim sisti, 2 aydir misket buyukligundeki Cene alti lenf bezim indi  bu defa bogazim acimaya vucuduma igne sokuyorlarmis gibi olmaya basladi. Bacaklarimda diz kapaginin arkasinda sislik oldu. En garibime gidense Penis ucumda  catlat oldu. Acaba yanlis sey mi ariyoruz. Bilemiyorum ama burada sadece Hiv testi ucretsiz gerisi cok pahali ve randevu almak  da ayri bir ucret neyse Bir belirtim daha vardi apis aramda kizarilik oldu ve bembeyaz deridokuldu. Daha once olmamisti hic , Sizden istegim beni sakinlestirin veya su bu degil bu ucreti verecem Sizce hangi testleri olmaliyim cunku rahatsiz etmeye.basladi beni batmalar. Karimdan gelen ses ve gogus kafesimde bir seyler kimildiyor sanki oneriniz nedir ? Randevu almiyacagim. Sadece test yaptiracagim cunku  randevu 175 dolar  Tesekkur ederim.

Saygilarimla

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 04, 2017, 05:21:05 ÖS »
Konu kilit. Yeterli cevap verildi