Mavi-Banner

Gönderen Konu: Arkadaşlar lütfen ama lütfen yardım... Psikolojim kalmadı delirmek üzereyim.  (Okunma sayısı 5536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
korkukorku  arkadaşım  sürekli aynı soruları sordugun  için forumda  izlemeye alındın.Devamı halinde  insanları  rencide  ettigin için  uzaklaştırılıcaksın. Yazdıgın yorumlara  dikkat et lütfen.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

anıyaşa

• Katılımcı Üye
  • *
  • kondom şart
33. günde yapılan testine güvnmeyip bize güveneceksen ( Marangoz bankacı host kasap öğretmen vs) gibi meslek gruplarında ki insanlara güveneceksn bir bankacı olarak testine güven diyorum

bak kardeşim olay ne biliyormusun testine güven kaldıkı güvenmeyip ne yapacaksın başka çaren var mı dur ben söyleyeyim yk kardeşim. Bak burada bazı dr daha bilgili arkadaşlarımız var konuyu sana neden kapat diyprlar veya illaki araştırıp okumuşsundur çoğu yerde 14. gün ve 28 gün yapılan testleri adamlar %90 üzerinde güven veriyprlar buradaki ve test merkezindeki insanlar köyü insanlar değiller neden sana yanlış bilgi versinler ayrıca bu işin vicdani boyutu var öyle kötülük yapacak bir insanın böyle bir aiteye girip üye olması akına gelmez

sakin ol ve anıyaşa
Sadece Huzur

Kerem

• Ziyaretçi
Korkukorku
Bu ne hadsizlik bu ne terbiyesizlik.
 Senin 7 ceddin frengi olur inşallah!!
Haysiyetin varsa bir daha girmezsin buraya, ruh sagliginla ilgilenirsin.

NE Desek kabul etmiyorsun dengesiz!!! Seni öyle bir enfekte ederim ki, anal yollarindan tir geçer.  Adminde halen seni atamadi burdan!

« Son Düzenleme: Haziran 03, 2016, 08:04:10 ÖÖ Gönderen: Kerem »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Öncelikle sayfanızı kaplayabilecek bir mesaj gönderiyorum. Hepinizden özür dilerim.

@korkukorku senin vesile olmanla tüm arkadaşlara da seslenmiş olayım. Bak kardeşim, bu prezervatif, diğer bir deyişle kondom, kaput, kılıf.

Bunu taktığında CYBH'dan korunuyorsun.

Bak bu da bayanlar için olanı.

İster oral olsun, ister anal-vajinal birleşmelerde bunu kullanırsan ve/veya partnerine kullandırırsan hiç bir şekilde hiv, hepatit vs. hastalık infekte olmuyor seninle. Bu durumda ne dilindeki yarıklar seni ve partnerini ilgilendiriyor ne de başka bir şey. Bunu da yaşamak istemiyorum dersen tek eşli yaşamı öneririm.

Sen de anlamışsındır. İnsanların artık panik havasından ziyade, gülmeye, eğlenmeye, hatta gündelik dertlerini anlatmalarına ihtiyaçları var. Burası bir nevi hayatta karşılaşılan aşağılık ön yargılardan kaçış noktası. Bunun yanında da aynı paniği yaşamayın, korkmayın, korkulacak bir şey yok diye yardım etmeye çalışıyor herkes bildiği kadarıyla. Unutma ki hepimiz ne uzman doktoruz ne de klinik mikrobiyologlarız. Daha detaylı cevapları doktoruna danışarak edinebilirsin. Araştırma ve üniversite hastanelerinde uzman doktorlarımız var bu ülkede. Artık zorunlu GSS ile sigortan olsun olmasın cüzi miktarlara muayene de olabiliyorsun. 3-5 günde bir test olup sonuç araştırmaktan da daha kolay bu yöntem. Gerekli bilgilendirmeyi yapıp gerektiğinde yönlendirmeleri yapıyorlar sağolsunlar.

Ha yine de ben korkularımdan vazgeçemiyorum dersen seni bir psikiyatra acilen başvurmanı tavsiye edebilirim.

;)
There's a light guiding my way.

mehmet0909

• Ziyaretçi
Ya usta sen öteki sitelerde de hep aynı şeyleri sordun ayıptır ya bu nedir arkadaş?Orada ben sana defalarca psikoloğa git dedim gitmemişsin?Yada dalga amaçlı soruyorsun?

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
@mehmet0909 kardeşim şu eski konuları hortlatma yahu. Bir ay önce kapanmış konu zaten. Sen yeni üye olduğun için okunmamış ileti olarak gözükebilir ama son yanıt tarihine bakıver bi zahmet  ;)
There's a light guiding my way.