Mavi-Banner

Gönderen Konu: yardım?  (Okunma sayısı 2660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

spring

• Ziyaretçi
yardım?
« : Mayıs 26, 2016, 10:28:11 ÖS »
lenfadenit(2 yıl),uzun süren sık terkrarlayan folikülit, aft, ağız yaraları, yılda 3 un uzerınde boğaz enfeksiyonları? 2 yılda yaklasık 15 test negatıf.Fikri tavsiyesi olan sadece pozitif arkadaslar yazarsa sevınırım.

calx

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
Ynt: yardım?
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2016, 11:26:43 ÖS »
Hocam hiv negatif diye vucutta hicbisey olmayacak diye bisey yok.Vitamin eksikligi gibi duruyor.

Kerem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2016, 12:07:33 ÖÖ »
Spring ben pozitifim. Seneleri devirdim.
Kesinlikle negatifsin.

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2016, 07:40:12 ÖÖ »
kerem,calx tesekkür ederim öncelikle yazdığınız için.rahatsızlıklar için ilgili uzmanlara gıttıgımde herseye bakılıyor.bu zamana kadar sebebını soyleyebılen olmadı.her gıttıgımdede hıv testıde ıstenıyor.yoktur ama yınede bakalım dıyerek yazıyor doktor testı.septomlar klinik olarak tespıt edılıp uzun ısrarcı nedenı belırsız olunca pozıtıf tecrubelere sormak ıstedım.ben pozitif tecrubelerın doktorlardan daha deneyımlı oldugunu dusunuyorum bu konuda.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mayıs 27, 2016, 09:10:11 ÖÖ »
Güncel Literatürü tara. Hiv pozitif olduğu halde uzun süre testlerde hep negatif çıkan kişi yok. Testler çok hassas, mutlaka yakalardı.
Şikayetlerin başka bir rahatsızlık kaynaklı veya stresden olabilir
Olamayacak tek şey hiv
Hiv i bırak artık
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Mayıs 27, 2016, 11:26:47 ÖÖ »
15 negatif?
Tatmin olamadiysan kirka tamamla.
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 27, 2016, 09:10:57 ÖS »
    Bilime ve belgenin doğruluguna ınancım var.ama sızlerden gelen yonlendırme daha onemlı benım ıcın.Doktorların bu konuda tecrubelerı kısıtlı bu cok acık.
    theodor mesele negatıf pozıtıflık degıl mesele bılınmezlık pozıtıf tecrubeler bu acıdan onemlıydı.olay tatmın olmakta olsa gıder test yaptırırdım.sonra yıne yaptırırdım sonra yıne...tesekkur ederım cevaplar ıcın.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Mayıs 27, 2016, 11:20:48 ÖS »
Artik test olmayi birak yani.
Guzel seyler düşün,denizi,martilari düşün..

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #8 : Mayıs 28, 2016, 08:25:37 ÖS »
negatif  geliyor diye  korunmadan  sex mi yapıyorsun  bu  birinci sorum ?

2 yılda  neden  15 sefer  test oldun  takıntı mı yaptın ? yoksa  ısrarla  korunmadın mı?

hayatı  kendine  bu  şekilde  nasıl  zindan etmeyi  başarıyorsun ?  sürekli  müslüm gürses hakkı  bulut kibariye  mi  dinliyorsun ?

Beyin çok  önemli bir organ  kullanmasını  bilene  bilmem  anlatabildim mi ?

hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 29, 2016, 12:44:27 ÖÖ »
İki yılda 15 e yakın test tek seferde yasanmıs bır ılıskının takıntısı.akabınde 1,5 yıl ılıskı yasamayıp testler negatıf olduguna ınanınca,1,5 yıl sonra duzenlı bır ılıskı edınerek daha once ılıskı yasamamıs bırıyle korunmasız ılıskı yasadım.birliktelik devam edıyor.bunun doğruluğuna ve yanlıslıgına zaman karar verecek sanırım.sorularının hepsını cevapladım.Hayatı zindan etmiyorum ama bazı akıl oyunlarına yenık dusuyorum sanırım.mukemmel zıhnıyetın acabaları gıbı a.ö

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Mayıs 29, 2016, 07:38:44 ÖÖ »
Su an duzenli iliski yasadigin kisinin "daha once iliski yasamamis oldugundan emin misin?
Mesela ben de simdiye kadar bir defa iliskiye girdim omrum boyunca,tabi yersen..

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 29, 2016, 08:37:13 ÖÖ »
Anladım ne demek ıstedıgını.Ama cinsiyete göre degısen bir konu.bayanlarda acık ve net bir durum.güvenlede alakalı.güven olmazsa bırlıkte olmanın ne anlamı var theodor

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 29, 2016, 08:40:45 ÖÖ »
Theodor senin dediğini yemem mesala:):):)

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Mayıs 30, 2016, 03:43:32 ÖS »
testlerin güvenilirliği %99un üzerinde  %1 den daha az bir orandan bahsediyoruz ki bu 1 testin dogrulugu.sen 15 test yaptırmıssın ve bu testlerin ard arda 15 kere virusu tespit edememe ihtimali 10000000000000000 da 1. sence sen bu kadar sanslı mısın?buna inanıyorsan bence loto falan oyna.milyarder olman daha olası.

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 30, 2016, 06:35:12 ÖS »
Ruboy zaten bu mantıklı dusuncelerle hayata devam edıyoruz.bir ara takılıp kalmıstım ama artık o kadar takılmıyorum.hayat yeterınce stresli birde ekstralar hiç çekilmiyor ama merak etmiyorda degılım nedenini