Mavi-Banner

Gönderen Konu: Ruslar hipertermi ile tedavi ariyor  (Okunma sayısı 970 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
Ruslar hipertermi ile tedavi ariyor
« : Şubat 10, 2017, 06:03:35 ÖÖ »
Rus bilim adamlari insan bedeninin isi yukselterek mikroplari oldurmeye calismasini taklit edecek bir serum uzerinde calismislar. 2003 yilinda kismen basarili olmuslar tek sorun beyine zarar gelmeden bu isi nasil yapacaklarini arastiriyorlar. Mevcut yontem ve serum 44 derece vicut sicakligini kontrol edebiliyor

Ambasa

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Ruslar hipertermi ile tedavi ariyor
« Yanıtla #1 : Şubat 10, 2017, 10:01:46 ÖÖ »
44 derecede sağlıklı hücrelerde zarar gormez mi?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 10, 2017, 11:10:19 ÖÖ »
Aynen 44 derece vücut sıcaklığı hayati fonksiyonları kötü etkiler, beyin, kalp, solunum hepsi sıkıntıya girer. Havale geçiren de olur kalp krizi geçiren de.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2017, 03:01:41 ÖS »
atıyorum  ilacımı  yasantıma  devam ediyorum , öylede  böylede  zaman  geçiyor, umut  güzel  birşey  ama  biraz da  gerçekci olmak  lazım daha  güzel ve  yan etkisiz ilaçlarımız  olacak  ama  kesin kür için  ne  yazık ki  benim pek  bir umudum  yok
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

poz.poz.

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2017, 05:20:14 ÖS »
Vücut ısısını yükseltmenin kanser tedavisinde kullanıldığını okumuştum, tümör küçültme için ama hiv sanki daha karmaşık, bize işlemezmiş gibi geliyor.  :) Ama denesinler tabii biz de sonuçları görelim. Hiv tedavisine destek olarak düşük doz kemoterapi ilaçları başarı gösterebiliyor, kimi virüsü baskılamada kimi bağışıklık sistemini çok hızlı yükseltmede. En son bu tür veriler var. Belki yüksek vücut ısısının da gerçekten birtakım yararları vardır.
Yaza yaza düşürücem hükümeti :D ATARLI  POZ.POZ <3

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 10, 2017, 06:31:40 ÖS »
Saklandiklari yerden cikartsa yeter. Ama yinede beyin engel

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #6 : Şubat 10, 2017, 08:10:35 ÖS »
ne  yazıktır  ki, virüs ile  kendini  kirli  hisseden  pozitif  bir  vatandaş  çamaşır  suyu  içmeye kalkmıştı  geçtigimiz  yıllarda, gülsem mi  ağlasam mı  bilemedim ?
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Şubat 10, 2017, 09:48:06 ÖS »
En azindan virus beyazlamistir temiz temiz

günlük

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Şubat 11, 2017, 12:06:47 ÖÖ »
 Rus bilim adamlarının, kanser ve AIDS tedavisinde "vücut ısısının 44 dereceye yükseltilmesi" uygulamasını değerlendiren Türk uzmanlar, bu yöntemin teorik olarak bilindiğini ancak pratikte uygulamasının henüz belli olmadığını bildirdiler.
     Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkan Vekili Prof.Dr. Murat Tuncer: Vücudun ısısını 44 dereceye kadar yükseltmek vücudu ısıtmak, insanın bütününü öldürmek anlamına gelir. Bunu yılın en abes kanser tedavisi önerisi olarak kabul edebiliriz. Bu uygulama son derece geri, mantıksız, bilimsellikten uzak.
     Başkent Üniversitesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı, Ankara AİDS’le Savaşım Derneği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hande Arslan: Teorik olarak bilinen bir yöntem. Ancak vücudun ısısının yükseltilmesinin organlara verebileceği zararın da göz önüne alınması gerekir. O ısıda AIDS’i yok etmek için insan hücreleri de yok olur.

raskol

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Şubat 11, 2017, 12:40:42 ÖÖ »
40 °C "Ölümcül olma eşiğidir, şiddetli başağrısı, bayılma, su kaybı ve aşırı terleme gözükür."
41 °C "Tıbbı müdahale edilmesi gerekmektedir, nefes alamama, şiddetli başağrısı, bayılma, su kaybı ve aşırı terleme gözükür."
42 °C "Hastanın rengi solgun, kırmızıya dönülmesi görülür.
43 °C "Normal şartlar altında ölüm olması beklenmektedir, ciddi beyin hasarı gözlemlenir, dolaşım ve solunum sistemleri çökmesi gözlemlenir."
44 °C "Büyük olasılık ile ölüm ile sonuçlanması beklenmektedir

var mı rus ruleti oynamak isteyen!?

ghpa

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Şubat 11, 2017, 02:07:42 ÖÖ »
ankara aidsle savaşım derneği genel sekreteri doçent doktor hande arslan hiv virüsünü yok etmek yerine aids i yok etmek dediyse zaten diplomasını yaksın

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Şubat 11, 2017, 07:12:32 ÖÖ »
Aids yok ediliyor zaten, tedaviler sayesinde aids olan pek kalmıyor artık. Çok geç tanı alanlar bile aids aşamasından geri döndürülüp kurtarılabilyor.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Mart 17, 2017, 11:35:18 ÖS »
Hipertermi icin serum gelistiriyorlar. Beyin disinda tum organlari koruyabilecek bir seruma oldukca yaklasmislar yani her bunye icin guvenilir olsa beyin disinda tum vucut virusten temizlenebilir. ilaclarla orayida temizlerlerse  hastane ortaminda 3 5 gunluk tedavilerle hiv den kurtarabilecek  yontem gelistirilebilir. Turkiye de doktorlar herseyi biliyor geciniyor. Hep bir önyargi adamlar uzaya cikmis istasyon kurmus bizden daha cok arastirma yapan bilim insanlari var onlarda hipertermiyi  bodozlama kullanmiyor bunu guvenli bir sekile getirebilecek serum uzerinde calisiyorlar.Hastayi firinlamiyorlar  sicak su havuzunda 38dereceye cikarip serumla organlari korumaya almaya calisip ilaclama yapiyorlar. Yani ugrasiyorlar deniyorlar. Arastiriyorlar  yeni birseyler uretmeye calisiyorlar .kilometrelerce uzaktan ha o yontemi bizde biliyoruz ama olmaz demiyorlar oldurabilecek seyler uzerinde denemeler yapiyorlar. iste fark budur.

Soru İşratei

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Mart 18, 2017, 05:33:26 ÖS »
@Belirsiz pozitif
Merhabalar dostum,

Dediklerinin altına imza  atıyorum. Bizimkiler Prof  oluyor. Alıyor  aylık 20,000 tl  maaş  ohh  keyfi  yerinde bunlar uzman öyle mi ?  Belli başlı kişiler dışında bu memlekette uzman yok. Bir tane LAB sahibi  aynen yazısıdır. Hocam Test sonucum pozitif çıktı, evlenecektim hayallerim vardı. Şu anda  yıkılmış durumdayım ne olur  yardım edin ne  yapacam. Test sonucum WB gönderdiler ne olur  gibi bir  yazı  içimi ezdi.  LAB sahibi  aynen yazısı  WB gelmesi  2-3 hafta bulabilir. Biz  size yapalım  WB. Şimdi bu hoca  öyle mi ?  Ben böyle hoca istemiyorum. Yazıklar olsun. Aynı hoca çıkıyor artık çok ilerledik hastalar artık normal yaşatabiliyoruz. Diyor  bende içimden diyorum ki  YÜRÜ GİT İŞİNE  ÜÇ KAGITÇI . Ne yaptın bu zamana kadar ne geliştirdin. Adamlar Buldu ilacı  buldu  tedaviyi  sende okuyorsun öğreniyorsun  sonra sanki kendi bulmuş gibi hava atıyorsun. Bu bilgileri  bence  herkes edinebilir. Ya neyse  derin konular İNŞALLAH EN KISA SÜREDE BULURLAR.

Saygılarımla