Mavi-Banner

Gönderen Konu: CD 4 hesaplama için yardım  (Okunma sayısı 1698 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: CD 4 hesaplama için yardım
« Yanıtla #30 : Mart 06, 2017, 10:35:27 ÖS »
Arkadaşlar ömrümüz testlerle geçecek her değer değişişinde trip mi yapıcaz depresyonlara mı giricez nasıl geçecek bu ömür?

SADECE HIV RNA NIZI SIKI TAKİP EDİN en önemli en mühim tek canınızı sıkmanız/kutlama yapmanız gereken değer o. O bile arada blip yapabiliyor o yüzden onda bile TEK BİR sonuca canınızı sıkmayın.

Onun dışındaki değerlerinizde zaten sıkıntı olursa drunuz gerekeni yapar. Yoksa valla olmaz eosin düşmüş rdw oynamış mhch fırlamış. Bu değerler herkesde zaman zaman değişir herkesden çok tahlil olacağımız için bizde daha çok değişecek. Lenfositlerim 2.100 ü de gördü, hasta oldum acillerde kalp krizi geçiriyorum diye bağırırken 1.400 ü gördü, ne kalp krizi vardı ortada ne başka bir şey her şey kafama taktığım için psikolojikti. Aynı hataları siz de yapmayın. Relax. Sakin.
« Son Düzenleme: Mart 06, 2017, 10:38:40 ÖS Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #31 : Mart 07, 2017, 11:26:02 ÖÖ »
Cok panik yaptığım soylenemez açıkçası ama farklı tarihlerde iki defa ilac saatim alkollu ikene denk geldi. Buyuuk bir amatorluk yaptım orada. Acaba direnc gelismismidir vs. Gibi durumu düşünüyorum. Çünkü ilacı ictigimde midem alkol ile doluydu... Ay başı tekrar rna ve cd4 ölçümü var akkoyun karakoyun orada cikacak meydana.
@ALP
@Mavera

Yaptığım hatanın çok büyük bir hata olduğunun farkındayım bir daha kesinlikle yapmayacağım. Hatta alkolü hic icmeyecegim. Sigara zaten kullanmiyorum.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #32 : Mart 07, 2017, 01:59:37 ÖS »
@samurai Merhaba:

Yüksek ihtimalle bir şey olmadı.
Sonuçta ilaclarini aldın.
Alkol olmasi ilacın ise yaramayacağı anlamana gelmiyor, ama kesinlikle dikkat etmelisin
İçini ferah tut ama bir daha asla yapma.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #33 : Mart 07, 2017, 02:39:57 ÖS »
Oyy samurai'im x'im ne yaptın bir doz alkolle almakla direnç gelişmez korkma o kadar basit bir şey değil bu direnç

Tabi alkolle alma hiç ilacını ders olsun sana
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Mart 07, 2017, 05:00:01 ÖS »
Azını yirim x im de var tabi, yaşım 31 ama içim haala samurai-x. Haala 2 tane çocuğu olan ergen bir çocuğum...
inşallah yoktur @Mavera 17 martta 2 ay testlerim var bakalım ne çıkacak. 

ALP

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Mart 07, 2017, 06:08:45 ÖS »
@samurai ben de bşrkaç defa alkol aldım ilaç kullanırken rna düşmüştü, cd 4 ne durumda bilmiyorum geçen pazartesi kan vermiştim çıkınca bakcaz durum ne diye 😄

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Mart 07, 2017, 07:04:22 ÖS »
@ALP benimki biraz eşeklik oldu öğlen 3 te başladık içmeye akşam8 oldu haala devam. 8 de ilac içmem lazım kendi payıma 35 vodka icmisimdir. En son bi bira cila yapalım dedik birde bira yuvarladim. Yarım saat sonra ilac ictim.

ilacın alkolle etkileşimi yok ama ilacın etkisini bence yok etmiştir. 1 hafta sonra yine ayni mevzu. Sonrada lym ler dusmeye başladı. Bakacaz artik haftaya rna ne Durumda.

Sakın kardeşim sakın sende içme, icsende en az 3 4 saat önce bitirmiş ol. Ve bol bol su iç. Kendimize yazık etmeyelim. Ben alkole zaten jübile yaptım o Son gün. O yuzden biraz b.k.nu çıkardım.

ALP

• Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Mart 07, 2017, 10:24:27 ÖS »
@samurai Ben İlaç saatini bunları hesap edip planlamıştım zaten:) öğle arası alıyorum ki akşama bir şeyler içersem en azından aradan bir 5-6 saat geçmiş oluyor. Sıkıntı yapma ya ayarı kaçırmadıkça arada olacak böyle şeyler, en nihayetinde insanız, sağlığımıza dikkat etmeye çalışsak da robota bağlayacak halimiz yok  :)

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Mart 08, 2017, 01:11:20 ÖS »
Yok aga illaki dediğin gibi @ALP
Ama dedimya ilac suyla içilir ben resmen alkolle içtim. ;D sıkıntı orda zaten. bi problem yok, asıl problem bende ayar yok. Yoksa Hanimdan korkmasam aramasa sabaha kadar Yapistir gelsin. O yüzden ben almiyim abi :))