Mavi-Banner

Gönderen Konu: Onaylanmayan iletiler hakkında  (Okunma sayısı 236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

süvari

• Katılımcı Üye
  • *
Onaylanmayan iletiler hakkında
« : Aralık 26, 2016, 10:38:08 ÖÖ »
Merhaba

HPV hakkında ki sorularım neden onaylanmıyor anlayabilmiş değilim. Bu konu üzerinde belli bir araştırma yaptıktan sonra bu iletileri atıyorum. Bir çok kaynağı taradıktan sonra hala buraya yazıyor olmamın bir sebebi var. Emin olabilirsiniz.

Bu forumu kurulduğu günden beri, bazen pek aktif olmasada, takip ediyorum. Burada sadece nicki ve paylaşımları ile dahi olsa tanıdığım bilgi, tecrübe ve samimiyetine güvendiğim insanlar var.

İnternette merakımızı ve bilgisizliğimizi gidermeye yönelik envai çeşit bilgi var. Yalnız ya ansiklopedik bilgiler ya da güvenilmesi zor kaynakların paylaştığı bilgiler. Bebeğine mama yedirirken bebeğine hpv virüsü bulaştıran bir annenin hikayesini okuduktan sonra bu paylaşımlara nasıl güvenebilirim? Sözüm ona uzman sitelerindeki kitabi ve çelişkili bilgilere nasıl güvenebilirim?

Diğer kaynaklar sonuna kadar doğru olsa dahi bir konuyu, bir hastalığı bütün boyutları ile konuşmamız değerlendirmemizin kime ne sakıncası olabilir? Admindaha geniş bir kitleye hitap etme isteğini, hedefini burada bizimle paylaşmadı mı? Geniş yelpazede ve her yönü ile CYBHleri, bilgi ve tecrübelere istinaden incelemezsek, bir kaç siteden copy paste yaparak paylaşım yapmakla yetinirsek nasıl bu hedefe ulaşabiliriz. CEO şirketlerine para bayılarak mı?

Hangi iletilerin onaylanacağı hangilerinin onaylanmayacağı hakkında kurallar üzerine düşünülmeli tartışılmalı ve belirlenmelidir. Bu sitenin bir veya bir kaç kişinin tasarrufundan öte bir kitleye mal olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum.
Onaylanan iletiler moderatörlerin ruh halinden ve keyfiyetinden etkilenmemeli.

Teşekkürler, saygılar...