Mavi-Banner

Gönderen Konu: tetsler vs. vs.  (Okunma sayısı 829 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emree

• Ziyaretçi
tetsler vs. vs.
« : Mayıs 03, 2016, 10:44:16 ÖÖ »
arkadaşlar merhabalar, direk konuya gireceğim en son testlerim 102 mavi lab duo ultra, 105 rna gelişim negatif, bundan öncede testler yaptırdım ama önemli değil, ben konuyu kafamdan atamıyorum çünkü değişik belirtiler yaşıyorum, ilişkiden iki hafta sonra ağır grip geçirdim soğuk algınlığı değil baya bi grip, kafamı biraz karıştırdı bu durum daha sonra, 35. günlerde ağzımda aft çıktı bunun geçmesi tam bir ay sürdü ve baya bi şişti kocaman bir şeydi ve en önemlisi iki ay çok ciddi geçmeyen ishal durumu yaşadım. bu  aralarda ara ara yaşıyorum asla eski haline dönmedi, lablardaki doktorlar kapat diyolar, diğer hastahanelerdeki doktorlardan kapat diyen de var 6 ay diyen de var ne yapacağımı şaşırdım bazı şeyler artık çok ağır gelmeye başladı bana.

Shopska

• Administrator
  • Katılımcı Üye
  • Akıyor bu akşam maşallah..
    • Hiv ve Aids
Ynt: tetsler vs. vs.
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2016, 12:17:33 ÖS »
Dostum, senin aldığın negatif sonuçları alabilmek için herşeyini vericek arkadaşlarım var! Lütfen kendini topla ve kafandan at bu korkuyo NEGATİFSİN. :o :o
Kintsukuroi

Mevsimsonbahar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2016, 12:21:15 ÖS »
arkadaşlar merhabalar, direk konuya gireceğim en son testlerim 102 mavi lab duo ultra, 105 rna gelişim negatif, bundan öncede testler yaptırdım ama önemli değil, ben konuyu kafamdan atamıyorum çünkü değişik belirtiler yaşıyorum, ilişkiden iki hafta sonra ağır grip geçirdim soğuk algınlığı değil baya bi grip, kafamı biraz karıştırdı bu durum daha sonra, 35. günlerde ağzımda aft çıktı bunun geçmesi tam bir ay sürdü ve baya bi şişti kocaman bir şeydi ve en önemlisi iki ay çok ciddi geçmeyen ishal durumu yaşadım. bu  aralarda ara ara yaşıyorum asla eski haline dönmedi, lablardaki doktorlar kapat diyolar, diğer hastahanelerdeki doktorlardan kapat diyen de var 6 ay diyen de var ne yapacağımı şaşırdım bazı şeyler artık çok ağır gelmeye başladı bana.

Acele pskilojik destek alın.

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska

emree

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2016, 03:54:16 ÖS »
Biraz daha bekleyecegim eger yine bir degisiklik olmazsa o zaman psikologa gidecegim artik ne yapayim

jovsi

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2016, 04:25:00 ÖS »
bekleyerek kendine eziyet edeceğine gir MHRS'ye yarın al bir psikiyatrdan randevu anlat durumu sorununu çözmek için bir adım at.

stres yaşadığın belirtileri arttırabilir çünkü stres bağışıklığı zayıflatır ve birçok soruna neden olur. bekleyerek çözebileceğin bir şey değil bu sevgili emree :)
Dünyayı güzellik kurtaracak!

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska