Mavi-Banner

Gönderen Konu: Sigil ve gonore  (Okunma sayısı 833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Endo345

• Yeni Üye
  • *
Sigil ve gonore
« : Ağustos 31, 2016, 07:56:20 ÖÖ »
3 ay once korumasiz ilişki  yasadim  doktora gittim akinti ve bogaz agrim vardı . Ilaç verdi kullandım akinti kesildi  . Suan bogaz agrim peniste morluk ve  peniste sünnet derisinde  sigil var nedir acaba bu birisi olan  var mi . Teşekkür ederim

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Sigil ve gonore
« Yanıtla #1 : Ağustos 31, 2016, 01:45:49 ÖS »
morluğun sebebi mantar oluşumu olabilir, sigil zaten genital siğillerden olabilir ama en doğrusunu doktorlar biliyor

Kullanıcı teşekkür etti: Endo345

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2016, 01:53:07 ÖS »
3 ay geçtiyse hastanede veya sağlık ocağı-aile sağlık merkezi yani aile hekiminde hepatit, sifiliz, hiv testleri hepsine ÜCRETSİZ baktırabilirsin. Güvenilir ve doğru sonuçlar verecektir. Penisinde çıkan şeyler için ise bunlar bulaşıcı siğil mi,herpes enfeksiyonu mu, pearly penile papül denilen zararsız oluşum mu bunu da ancak uzman dra göstererek emin olabilirsin.

Umarım ders alır ve bundan sonra her zaman korunursun.

Kullanıcı teşekkür etti: Endo345

Endo345

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 31, 2016, 06:09:08 ÖS »
Doktora gittim gonore dedi ilaç verdi . Ilaclar bitti  sonradan  morluk ve sigil çıktı ortaya . Idrar yolum  baya moraririk . Yarin gidicem doktora bakalım ne der rabbim hayirlisini versin   daha tövbe zinaya hayatta isim olmaz  . Hayirlisiyla bi es adayi arama cabasina giricem . Su 3 aylik donemde sanki hayatim karanlık  zindan  gibi . Insallah sadece  ufal gecici birseydir . Hepinizden benim icin dualarinizi esirgememenizi istiyorum  .

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2016, 10:25:06 ÖÖ »
bu pişmanlığın iyileşince geçecek göreceksdin ve sende zinaya devam edeceksin :D genel olarak hep olan budur

Endo345

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2016, 02:44:04 ÖS »
Bejaia . Hayatta daha isim olmaz zaten yasim küçük  daha önceden mart kedisi gibi azgın yasiyodum . Isim olmazdi   . Bu şerefsize uydum basima bu geldi . Ama tövbe .iki dünya bi araya gelse . Donduremez yeminimden . Zaten bosna arefesindeyim . Bu bela basima gelince  elfrenini cektim :)

Endo345

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Eylül 01, 2016, 04:18:52 ÖS »
Yaşım küçük degil . Nisan arefesindeydim . Bu olay basima gelince  hayattan sogudum . Doktor 6 tane igne yazdı çok şükür kötü bisey değilmiş . Telefondan yazdığım  için baya karışmış  yazdiklarim ..Özür dilerim 

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Eylül 01, 2016, 06:32:15 ÖS »
Umarım dediklerinde samimisindir ve bir daha hata yapmazsın
Hiv öyle altı iğneyle geçmiyor
Hiç geçmiyor, biliyor musun?

Endo345

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Eylül 01, 2016, 07:39:39 ÖS »
Hivin  aidisin sifilizin . Ne tarz  semptonlari var ne oluyor ne bitiyor baya bilgim oldu . Bu gonore yüzünden  . Bu dediklerimde cok ciddiyim mavera abi . Tövbe  artik zinaya . Rabbim uzak etsin rabbim herkese  en kisa surede  saglik afiyet versin .

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Eylül 02, 2016, 03:49:54 ÖÖ »
Hiv in hiç bir belirtisi olmadığı gibi pek çok farklı hastalık belirtisi de olabiliyor. Aids evresine geçince ise geçmeyen ateş, ishal, kilo kaybı, sürekki hasta olma, fırsatçı enfeksiyonlar zatüreler menenjitler kanserler ve ölüm.

Sifilizin de farklı evreleri var ilk başta cinsel bölgelerde ortası ülsere yani delik gibi yaralar sonra farklı organlarda tutulum yaparak ciddi sıkıntılar yapabiliyor. Tedavisiz kalırsa tabi. Google resimlere syphilis face diye aratırsan çıkan resimlerde görebilirsin. (Korkunçlu!) tedavisi ise çok basit artık günümüzde penisilin.

Endo345

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Eylül 02, 2016, 10:21:00 ÖS »
Mavera abi . Yanilmiyosam bnde hpv  var . Penisimin kafasının  alt kisminda 2 3 tane ve  sunnet derisinde 1tane sigil  cikiyo gibi . Bu kalici mi yoksa ilaci asısı  veya tedavi yöntemi  var mi . Gonorede filan cikarmi böyle bisey . Suan novasef 1 g im  flakon adında igne oluyorum . Bu temizler mi bilgisi olan var mi .

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Eylül 03, 2016, 01:22:29 ÖÖ »
Hpv tanısını sen koyamazsın biz de koyamayız uzman dr evet bu hpv derse evet hpv sende vardır.

Hpv tedavilerle bastırılabiliyor ama tamamen temizlenemiyor zaman zaman tekrarlayabilir ve bulaşıcı olabilir. Erkekte genelde çok sıkıntı çıkarmaz-görüntüyü bozar çok yayılır ilerlerse peniste karnıbahar benzeri bir görüntü oluşturabilir. bu et benleri üok büyürse soğuk nitrojenle dondurulup düşürülebiliyorlar. Ama bazı hpv türleri kadınlarda rahim ağzı kanseri yapabiliyor bu çok ciddi.

Gonore de öyle şeyler olmaz o akıntı ağrı yapar. Sifiliz de ise ortası delik gibi yaralar çıkabilir.

Siğil dediğimiz şeyler et beni gibi deri uzantıları, hpv lesions diye google resimlerde aratabilirsin. Sivilce gibi ama içi su dolu minik kabarcıklar ise genital herpes dir cinsel bölgede uçuktur yani o ayrı bir virüs, dudakta çıkan uçuğun cinsel bölgede çıkan çeşidi o da son derece asap bozucudur.

Cinsellikten soğumak için ne kadar çok sebep var değil mi