Mavi-Banner

Gönderen Konu: CRP 325 ve hastaneye yatış :(  (Okunma sayısı 515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: CRP 325 ve hastaneye yatış :(
« Yanıtla #30 : Mayıs 14, 2018, 09:39:28 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba iki yıldır pozitifim inanın bana etrafında negatif olan bir çok insan defalarca grip nezle oldu hasta oldu zehirlendi mide gribi oldu inanın bomba gibiyim bir kere bile hasta olmadım bence bizim bilinçaltımızda klasik mantık var en ufak vücudumuzdaki rahatsızlık ya da hastalık direk bize bunu hatırlatıyor dolayısıyla her şeyi pozitife bağlıyorsun bence alakası yok eğer değerleriniz negatif ise ve cd düzeyleriniz yüksekse diğer olan tüm hastalıklar negatif insanları olan hastalıklardan farksızdır

Dilini ısıe istersen göz değer fesad insan çok  ;D ;D

Kullanıcı teşekkür etti: zirzop40, Angelowic

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #31 : Mayıs 14, 2018, 02:58:06 ÖS »
Şimdi daha aydınlatıcı oldu @samurai Hiv kaynaklı bir deniz enfeksiyonu mu diye merak etmedim değil doğrusu. Aynen öyle dikkat etmek gerekiyor. Bir daha girme öyle yerlerde sende. Ege denizi neyine yetmiyor. Mesela kuşadası  8)

Canım tatile akdenize gidiyorum ama İstanbulda haftasonları bunlarla yetinmeye çalışıyorum naapim  ;D

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #32 : Mayıs 14, 2018, 02:59:53 ÖS »
Arkadaşlar merhaba iki yıldır pozitifim inanın bana etrafında negatif olan bir çok insan defalarca grip nezle oldu hasta oldu zehirlendi mide gribi oldu inanın bomba gibiyim bir kere bile hasta olmadım bence bizim bilinçaltımızda klasik mantık var en ufak vücudumuzdaki rahatsızlık ya da hastalık direk bize bunu hatırlatıyor dolayısıyla her şeyi pozitife bağlıyorsun bence alakası yok eğer değerleriniz negatif ise ve cd düzeyleriniz yüksekse diğer olan tüm hastalıklar negatif insanları olan hastalıklardan farksızdır

Dilini ısıe istersen göz değer fesad insan çok  ;D ;D

Aynen @zirzop40 cum :)))

Kullanıcı teşekkür etti: zirzop40

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #33 : Mayıs 14, 2018, 04:06:42 ÖS »
Şimdi daha aydınlatıcı oldu @samurai Hiv kaynaklı bir deniz enfeksiyonu mu diye merak etmedim değil doğrusu. Aynen öyle dikkat etmek gerekiyor. Bir daha girme öyle yerlerde sende. Ege denizi neyine yetmiyor. Mesela kuşadası  8)

Canım tatile akdenize gidiyorum ama İstanbulda haftasonları bunlarla yetinmeye çalışıyorum naapim  ;D

Walla bizim Kuşadası’nda yazlığımız olduğu için @samurai  haziran eylül arası sürekli ordayız. Tatile gitmiyoruz sürekli tatildeyiz  8) :D

Kullanıcı teşekkür etti: samurai