Mavi-Banner

Gönderen Konu: NE POZİTİF NE NEGATİF NÖTR GİBİM BİRŞEY  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GEYŞA

• Yeni Üye
  • *
NE POZİTİF NE NEGATİF NÖTR GİBİM BİRŞEY
« : Mayıs 06, 2018, 02:27:19 ÖÖ »
Öncelikle herkese merhaba :) Yazacaklarım belki tuhaf gelebilir, bu aralar ikizler burcumun verdiği özellikle birlikte ruh halim değişip duruyor.Çok fazla uzatmadan bir şeyler yazmak istiyorum.(Test sonucunu almadan öncesi yani ;))

Profil isminden de anlaşılacağı üzere gay olduğumu artık kabullendim.Acaba benim gibi birisi var mıdır, varsa da nerede bulacağım, etrafımdan nasıl gizleyeceğim derken her lgbt bireyinin girdiği, şuan amcaların abazanların olduğu malum siteye gabileye girdim.Orada 2 ya da 3üncü kişiyle konuşmaya başladım.Yok ben uzun uzun konuşamam görüşeceksek 2 gün sonra görüşelim gibi birşeyler yazdı fotoğraf bile atmadık birbirimize.Dışarıda bir konum belirledik ve buluştuk, tabi buluşmadan önce uzaktan baktım, bir ara döndüm eve gideceğim heyecandan,yarı yolda geri döndüm.Uzunca muhabbet ettik,diksiyonu, düşünceleri, espirileri, duruşu çok iyiydi ADAM GİBİ ADAM değildi yani tam anlamıyla ADAMMM F..., o ne öyle adam gibi adama benziyor biraz işte gibi :D Tabi canım cicim aylarıyla geçti biraz, o bir kaç aydan sonra biraz daha ciddi konular konuşulmaya başladı, ailemi çok sevdiğim için gey olduğumu gizlemek benim için işkenceydi, sürekli bahaneler yalanlar uydurmak sıkıyordu.Aileme açıldım, evden kovulmak mı HAYIR! dayak yemek mi HAYIR! ev hapsi mi EVET! iki psikologtan sonra sözde aileme göre psikolog benim tarafımı tuttuğu için değiştirmekten vazgeçmek mi EVET! Ev hapsinden kim kurtardı, moralimi yerine kim getirdi? o kişi F... :) Sonra herşey normalleşmeye başladı derken F... nin askerliği geldi, gitmeden önce  ufak bir rahatsızlığı vardı gibi ama anlayamadık, midesinin sol tarafında hafif şişlik vardı gibiydi.Askerliğinin bitmesini bekledim.Geldi, tam her şey bitti derken hastalığı ilerledi lenf nodu çıktı, midesinin oradaki şişlik arttı kocaman, üstü pul pul sürekli dökülmeye başladı aynı şey ensesinde çıktı, ara ara vücuduna giren kramplar.Doktor doktor gezdik kimse bir teşhis koyamıyor .Bilen bilir yavuz dizdar ile görüştü ondan bile birşey çıkmadı.Memleketine gidiyor uzun süre kalıyor, buraya kısa süreliğine geliyor tekrar gidiyor, psikolojisi iyice gitti, kendini suçlu hissetmeye başladı, kendi hastalığının geçmeyeceğini düşünüp, bir işte çalışıp beni iyi yaşatamadığını düşünerek istersen beni bırakabilirsin sana layık değilim dediyse de bırakmadım.Birlikte uyurken, sevişirken ona bunun bana rahatsızlık vermediğini ispat etmek için yara olan yerlerini okşar öper koklardım, hastalığını yüzüne vurmamak için bahsetmezdim(ilgisizmişim gibi görüyordu)Kısa ayrılmalar derken bazı anlaşmazlıklardan sonra ilişkimiz bitti herşeyin bir sonu olabiliyormuş demek ki bunu anladım o gün :)4 sene sürmüş neşe huzur kalmamış, bitik haldeyim eee bununda sonu geldi tabi  ;) oh be dedim, karışan eden yok kime ne, istediğimi yaparım :) Genel olarak bilindiği gibi eşcinsel ortamlar seks konusunda daha rahat, zaten gizli oluyorsun, eee resmi birşeyler yok, tek gecelik ilişki ararsan gırla.1 erkekle birlikte olmuşum hayatım boyunca, merakta var haliyle, ciddi bir ilişki düşünsem de ihtiyaç sayılır insan arıyor sende aramıyor musun? A)evet B)hayır C)dur bir saniye tek elle yazamıyorum.Seviyeli, aşk arayan birilerini uzun süre bulamayacağımı anladığım için tek gecelik ilişkilere, yeni insanlar tanımaya başladım.Asyalı da çıktı zenci de çıktı, ırk olarak değil ama ::) 3 ay kadar kimseyle görüşmedim her zaman amatör de olsa sporla uğraştığım için arayışı 2.plana alıp sporu ilk sıraya aldım.Arayışlarım illa olsun değil de olursa olur olmassa olmaz diye arada bir giriyordum sitelere.Birisi ile tanıştım, arada ufak kaçamaklar yapıyorduk ama tam anlamıyla ilişki olmuyordu.2 3 HAFTA sonra başka birisini de bulduk grup yapacakmışız falan, ulan grup benim neyime cips ekmek yapan insanım ben, nerede çokluk orada b..luk.3 4 hafta kimseyle ilişki yaşamadım.O gün çok soğuktu, cereyanda kaldım.Ertesi gün yorgunluk vardı üstümde, az sabredeyim yarın tatil zaten akşama sıcak bir duştan sonra uzanırım birşey olmaz diye düşündüm.Sabah olmadan gece 11 gibi acile götürdü ailem sırılsıklamım, terlemişim.Boğazlarım iltihaplanmış, penisilin vurdular eve gönderdiler.İzin günümde yattım ama hala ateşliyim boğazlarım ağrıyor.İşe gittim sarhoş gibiyim hatırlamıyor ne yaptığımı çok kötüyüm yüreyemiyorum neredeyse, 3 4 gün bu şekilde cebelleştim kendimi ayakta tutmak için.Aile hekimine gidersem birşey kalmaz dedim, antibiyotik iğne yazdı günde iki kere vurun dedi.Hala aynı sanki, sadece biraz hafifledi.Tekrar gittim kan testi yaptı.B12  ve D vitaminim eksik çıktı.B12 için iğne yazdı  D vitamini için damla yazdı, çok iyi geldi ilaçlar, kendime geldim.Bi ara vücudumda elimi gezdirirken birşey farkettim boynumda, yağ bezesi vardı, 1 2 derken 3 5 tane var, baktım kasığımda da var.Doktora gitmek yerine internetten yağ bezesi ameliyatlarına bakıyorum, birşeylerinde farkındayım tamam kendime geldim ama eski enerjim yok, yağ bezesi var üstüne.Yağ bezesi için doktora gittim 2 haftada yağ bezesi çıkmaz sen hemotolojiye çık dedi.Koca devlet hastanesinde 1 hemotoloji doktoru var o da denk gelmiyor, ya ben izinli oluyorum ya da onun işi oluyor aynı güne denk gelmiyor.Bende özel hastaneye çıktım.Doktor inceledi, kan testi yaptı, ultrasondan yağ bezelerime baktırdı, akciğer filmi çektirdi.Vücudumda enfeksiyon varmış öyle dedi,seni enfeksiyon hastalıkları uzamanına göndereceğim dedi.Gittim yanına anlattım dinledi, ekstra testler yaptı.Ertesi günü gittim yanına.Sakın panik yapmayın cümlesini huzur vermek isteyen bi ses tonuyla başladı ve hıv virüsü var vücudunuzda dedi, belli etmesem de başımdan aşşağıya kaynar sular döküldü, birden ne yapacağımı bilemedim, ne tepki vermem gerekiyordu? tepki vermem gerekiyor muydu? Doktor hafif aydınlık, etraf kararmıştı sanki, biraz uzun konuştu ama konuşmalarından en net hatırlayabildiğim'asıl sonuç ankaradan geldiği zaman belli olacak' oldu ve'yalancı hıv de olabilir' di.Sen yinede dikat et kimseye söyleme diyerek odasından çıktım.Hastaneden çıktım hüngür hüngür ağladım parkın birinde neden ben diye sordum, tv de internette gördüğüm azınlıklardan biri benim başıma gelmişti.İlk aklıma gelen şeylerden birisi nerede öleceğim, yapmadığım hayalini kurduğum şeyleri yapmaya başlasam mı hemen şuan halim iyiyken, aileme nasıl söyleyecektim :-[ İlk anneme söyledim, ağlaya**k, o da ağladı onu görünce ben daha da ağladım sarıldım'ben senin hep yanındayım ne gerekirse yapalım' dedi ve hastalık hakkında konuşmaya başladık.Vitamin eksikliğimin olduğu dönemde kendime biraz geldiğim zamanda da birisiyle tanışmıştım, ilişkim olmadı sadece sevişmiştik, ona da açıkladım, daha öncesinde bu konu hakkında bilgi sahibi olduğu için hiç garipsemedi, sadece üzüldü.Şu an bu arkadaşım hastaneye gittiğim zaman benimle birlikte geliyor geziyoruz, hoşta çocuk  ;D Özel hastanede hıv pozitif olduğum belli olunca , tıp fakültesinde bir doktora gönderdi orada tekrar tahliller yapılacakmış, şuan sonuçları bekliyorum,2aya kalmaz tedavini başlatırız dedi.

Hayat gerçekten çok garip artık düşüncelerim tamamıyla değişti, hayatımın dönüm noktasındayım.Bulaştıran kişi grup yaptığım kişilerden birisi, onlara da söyledim'test yaptırın' dedim birisi zaten yaptırdığını söyedi ara ara, diğeri başka konuları açıp durdu.Artık bi önemi yok zaten olan oldu, ben söyledim test olmalarını, vicdanım rahat.Bu siteyi bulduktan sonra hemen yazmak istemedim çekindim birşeyler oldu, şimdi de içimden geldi yazıyorum.Artık üzülmüyorum bu hastalıktan ötürü, sadece arada bir iç çekiyorum, üzülüyorum ama kısa sürüyor.Burada uzun zamandan beri tedavi olanlar var tecrübelerinizi benim gibi daha tedaviye henüz başlamayanlara gönüllü çıkarsız bir şekilde paylaştığınız için teşekkür ederim. Bu arada saat geç yanlış kurduğum cümleler, kafa karıştırıcı şeyler yazdıysam affola :)
Bana gelirsen kalbin elinde gel
Kemiklerinden sıyrılıpta gel
Baharı bekle akasyalarla gel
Çuvallamayız korkma bir omuz ikimize de yeter
Söyle bana daha önce hiç kimseciklere söylemediğin sözler

Kullanıcı teşekkür etti: Ankagogh Poz, hk

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Ynt: NE POZİTİF NE NEGATİF NÖTR GİBİM BİRŞEY
« Yanıtla #1 : Mayıs 06, 2018, 08:02:01 ÖÖ »
Merhaba Sevgili @GEYŞA öncelikle kullandığın nick bana bir geyşanın anıları filmini hatırlattı. Harikaydı. İzleyenler bilirler  :)

Konu başlığını görünce "ne demek nötr gibiyim yaa" diyerek açtım. İçeriği görünce yok artık ne yazmış beee diye düşünüp, neyse oku belki güzel bir hikayesi vardır dedim. Yanılmadım. Öncelikle kalemine sağlık. Akıcı ve konuları güzel birbirine bağlayan okuyanı sıkmayan bir üslubun var. Seninde kitap okumayı sevdiğin belli  8)

Acele etmeden, hikayeni iyice anlayıp yavaş yavaş okuyup bitirdim. Ve aramıza hoşgeldin diyorum. Güzel bir ruhun var bu hissediliyor. Evet hepimiz bu süreçlerden geçtik. Hepimizin hayatında önemli değişiklikler oldu hiv sayesinde. Hepimiz ilk duyduğumuzda üzüldük yıkıldık şimdi ben ne yapacağım dedik. Ama bak yıllar geçmiş iyiyiz alıştık bir sorun yok. Düzenli beslenme, doktor kontrolleri, hergun 1 tablet ilaç ve NO Stress  :) Değişen sadece bunlar oldu. Hayatının geri kalan kısmını sağlıklı bir şekilde geçireceksin. Ömründen çalmıyor bu hastalık. Bir An önce ilaç tedavine başlasan iyi olur. Ve tavsiyem bir süre cinsel birlikteliklerin olmasın. Hastalık bulaştırmaya ve yeni farklı hastalıklar kapmaya çok müsait bedenin. Ayrıca en önemlisi Korunmasız ilişkiyi hayatından tamamen çıkıyorsun. Tartışmasız Net! Sevmiyorsan bile alışacaksın  ;D

Yeniden aramıza hoşgeldin. Site içi arama kısmından merak ettiğin herşeyi bulabilirsin. Yorumlar yapıp bilgi alışverişi yapabiliriz. Hali hazırda konular varken aynı konuyu yeniden açma Mod arkadaşlarımdan fırça yiyebilirsin. Herkes çok güzel bu sitede :)

Kullanıcı teşekkür etti: GEYŞA

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Mayıs 06, 2018, 09:00:53 ÖÖ »
Uzun uzun yazmışsın sıkılmadan okudum sabah sabah. Aramıza hosgeldin. Dogrulama  sonucun geldimi bilmiyorum ama bende o dogrulamadan negatif bekliyordum o günlerimi hatırladım, Allah ım nolur bir yanlışlık olsun diye günde beş bin kez yalvarıyordum😀

İlk zamanlara göre rahat görünüyorsun  bu gayet güzel. Merak ettiklerini her zaman sorabilirsin biz hep buralardayız 😀

candleght

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2018, 12:08:39 ÖS »
geçmiş olsun @GEYŞA ... ilaçlarını aksatmadan iç ve lütfen 2 kat dikkatli ol.
ben şuna anlam veremiyorum. seks sosyalliği adına grubu koruyucu şemsiye gibi kullanmak nedir yani hiç bir zaman güvenmeyin ve girmeyin neyin tadının marifeti şu gruplar. tek eşli olun. yani bu kadar fazla korunmasız çok eşli ya da grupla kapmış olsam vallahi gam yemiycem şu hastalıktan. yapmayın böyle lüzumsuzluklar. ederi ya da değeri nedir bunun anlamış değilim. ne gerek var. genç genç pırıl pırıl insanlar enerjilersiniz... çok üzülüyorum. yazık ya..

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 06, 2018, 01:15:48 ÖS »
@candleght çocuk ne güzel açık bir sekilde içini dökmüş bizlere, bu güzel paylaşımının altında bahsettiğin konuyu konuşmayalım, en azından konu sapmasın :)

Hepimiz hata yaptık. Yapmasak hiv pozitif olmazdık. Ayrıca senin dediğin çok doğru. Doyumsuz ve sürekli farklı lezzetler arayan insanlar, sexin kolay ulaşılabilir olması, date programları, bilinçsiz olmak, çok eşlilik ve korunmasız ilişkiler. Başlıca hastalığın yayılma sebepleri.

@GEYŞA sana yeniden geçmiş olsun diliyoruz.

tineks21

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 06, 2018, 04:52:59 ÖS »
Merhaba @GEYŞA  öncelikle geçmiş olsun hoşgeldin . Hayat devam ediyor edecek güzel zamanlar yaşanacak 😉 .  Bende tek eşli olduğumu düşünüyordum virüsü 10 yıllık ilişkim neticesinde kaptim ve 2 sene sonra yine aldatildim ve terk edildim . Yani demem o ki kendini birşey için suçlama sakin grup yapabada bulasabiliyor yapmayanada 😊😉.  Hep cevreme derdim date ilişkiye girmeyin tek eşli olun korunun diye hastalık var derdim . Diyene bak hele kendisi tek eslide ne oldu derler 😂😂. Artık gülüyorum yaşadığım saçma acılara . Aşk gelecek tekrar ve mutlu olacağız mutlaka.....  Tekrar geçmiş olsun hoşgeldin ..

Gokkusagi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Mayıs 06, 2018, 05:12:10 ÖS »
@GEYŞA, konu başlığını açarken, bir elit kontroller daha diye düşündüm :) baya yazmışsın doğrusu. Yazdığın her yorum bu kadar uzun olursa, yorumları toplayıp, Pozitif Geyşanın Hikayesi diye kitap çıkarabiliriz :) aramıza hoş geldin. Ailenin her şekilde yanında oluşuna ayrıca mutlu oldum.
Gri gökler, sadece geçmekte olan bulutlardır.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mayıs 06, 2018, 07:13:21 ÖS »
Hoşgeldin @GEYŞA. Sanırım doğrulama testin sonuçlandı ve sen fakültede takibe başladın. 2 aylık test bekleme süresi heralde direnç testi içindir. Artık çoğu doktor direnç testini beklemeden tedaviye başlıyor. Cd4, HIV rna bakıldı mı? Değerler nasıl? Normalse direnç testini 2 ay bekleyebilirsin tabi. En uygun ilaçla başlamış olursun. Ama bu direnç testi bazen 2 aydan fazla sürebiliyor. Çok fazla bekleme derim. Ben yaptım o hatayı. 9 ay sonra test sonucu çıkınca tedaviye başladım. Hiç gerek yoktu. Doktorunla bunu bi konuş istersen.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Mayıs 06, 2018, 08:29:35 ÖS »
Merhaba. Nasıl neden niçin kimle bulaş olduğunun çok önemi yok. Önemli olan, tedavi başlamak için gerekenleri yapmak.

Hiv hastaları günümüzde tedavi sayesinde sağlıklı ve normal yaşayabiliyorlar. Sevgili olabiliyorlar, evlenebiliyorlar, korunarak ilişki yaşayabiliyorlar. Bunu unutma.

Aklına takılan her şeyi sorabilirsin buradan.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

GEYŞA

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mayıs 07, 2018, 12:29:37 ÖÖ »
@Angelowic Tabi kimsenin vebalini almak istemem cinsel ilişkim elbet olmayacak, bodoslama dalmadım buraya :) biraz araştırdım virüsün nirvanası, umarım riskli dönemi başka bir hastalık çıkmadan atlatırım.Kinyas ve kayrayı oku derim :)
geçmiş olsun @GEYŞA ... ilaçlarını aksatmadan iç ve lütfen 2 kat dikkatli ol.
ben şuna anlam veremiyorum. seks sosyalliği adına grubu koruyucu şemsiye gibi kullanmak nedir yani hiç bir zaman güvenmeyin ve girmeyin neyin tadının marifeti şu gruplar. tek eşli olun. yani bu kadar fazla korunmasız çok eşli ya da grupla kapmış olsam vallahi gam yemiycem şu hastalıktan. yapmayın böyle lüzumsuzluklar. ederi ya da değeri nedir bunun anlamış değilim. ne gerek var. genç genç pırıl pırıl insanlar enerjilersiniz... çok üzülüyorum. yazık ya..
Bu da düzenli bir ilişkinin sonrasında gelen meraktan galiba, üstüne gey ortamında kısıtlı, 10 parmağı geçmeyecek rakamda iyi birilerinin olması gibi gibi
@tineks21 Merhaba teşekkür ederim,  herkese gül ama kimseye güvenme sözü aklımızın bir köşesinde bulunsun bence :)Aşkta bir yerlerden hortlar bir ara :D
@Gokkusagi zaten benim asıl üzüntüm onları üzülürken görmek, ikiz kardeşim var birde, onunla neredeyse hiç gezmeyiz o sağ ben sol o kadar zıtız,ama konu sağlık olunca farklıymış, annem söylediğinde benim için ağladığını söylediğinde tuhaf oldum
Hoşgeldin @GEYŞA. Sanırım doğrulama testin sonuçlandı ve sen fakültede takibe başladın. 2 aylık test bekleme süresi heralde direnç testi içindir. Artık çoğu doktor direnç testini beklemeden tedaviye başlıyor. Cd4, HIV rna bakıldı mı? Değerler nasıl? Normalse direnç testini 2 ay bekleyebilirsin tabi. En uygun ilaçla başlamış olursun. Ama bu direnç testi bazen 2 aydan fazla sürebiliyor. Çok fazla bekleme derim. Ben yaptım o hatayı. 9 ay sonra test sonucu çıkınca tedaviye başladım. Hiç gerek yoktu. Doktorunla bunu bi konuş istersen.
Hoşbuldum:) Fakultede tekrar doğrulamak için test yapıldı, 1 hafta sonra gel ilaç tedavine başlayamasak bile koruyucu antibiyotiklerle başlarız, en geç 2 aya ilaç tedavin başlar dedi, doktorum da güvenilir birisi gibi gözüküyor
Merhaba. Nasıl neden niçin kimle bulaş olduğunun çok önemi yok. Önemli olan, tedavi başlamak için gerekenleri yapmak.

Hiv hastaları günümüzde tedavi sayesinde sağlıklı ve normal yaşayabiliyorlar. Sevgili olabiliyorlar, evlenebiliyorlar, korunarak ilişki yaşayabiliyorlar. Bunu unutma.

Aklına takılan her şeyi sorabilirsin buradan.
Merhaba, dediğin gibi olmuşla ölmüşe çare yok :)
Uzun uzun yazmışsın sıkılmadan okudum sabah sabah. Aramıza hosgeldin. Dogrulama  sonucun geldimi bilmiyorum ama bende o dogrulamadan negatif bekliyordum o günlerimi hatırladım, Allah ım nolur bir yanlışlık olsun diye günde beş bin kez yalvarıyordum😀

İlk zamanlara göre rahat görünüyorsun  bu gayet güzel. Merak ettiklerini her zaman sorabilirsin biz hep buralardayız 😀
Hoşbuldum :) ben kötüye hazırlamıştım kendimi, pozitif çıktığında pek takmadım yani :) Yalvarsanda yakarsanda sonuç geliyor bir türlü, uyutsalar sonuç günü kaldırsalar güzel olurdu ama :D Doktor ihtimali söyledikten sonra 2 3 gün kötüydüm sonra gördüm, okudum, anladım miss :P
Bana gelirsen kalbin elinde gel
Kemiklerinden sıyrılıpta gel
Baharı bekle akasyalarla gel
Çuvallamayız korkma bir omuz ikimize de yeter
Söyle bana daha önce hiç kimseciklere söylemediğin sözler

Kullanıcı teşekkür etti: Angelowic

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Mayıs 07, 2018, 09:21:49 ÖÖ »
@GEYŞA bilinçli bir birey olduğun belli zaten. En azindan hastalığı tanıyorsun panik değilsin ve mutlusun.
 Kinyas ve Kayra. İlk fırsatta alıp okuyacağım. Şuan Sıkıntı Yok isimli kitabı okuyorum. Kişisel gelişim kitabı ve sende bunu okuyabilirsin. Tavsiye ederim. Bu Bitince senin tavsiyeni okurum. Teşekkürler  :)