Mavi-Banner

Gönderen Konu: cüppeli ahmet hocanın aids hastalığına bakış açısı...  (Okunma sayısı 615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: cüppeli ahmet hocanın aids hastalığına bakış açısı...
« Yanıtla #15 : Nisan 24, 2018, 12:59:17 ÖÖ »
Ayyyy ne dicem biliyonuz mu.. Çokta olmayan çükümde yani :D Öfff zaten sinirim tepemde, getirin şu cübbeliyi bi doğrayım sevabına :D

Allah layığını versin iyi güldüm lazer kesim bıçak benden olsun tırtıklı  :D

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #16 : Nisan 24, 2018, 11:13:20 ÖÖ »
Ayyyy ne dicem biliyonuz mu.. Çokta olmayan çükümde yani :D Öfff zaten sinirim tepemde, getirin şu cübbeliyi bi doğrayım sevabına :D

@TransBeril harikasın yaa  :D

Carsonfrankie

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Nisan 24, 2018, 11:45:37 ÖÖ »
Bu ruh hastası softa kız cocukları okumaz, kadın dr'a  gidilmez, mazallah insan dinden çıkar, diyordu! Haftasına kalp krizi geçirdi! Kadın dr tarafından muayene edilirken çekilen fotoları internette dolaştı durdu! Büyük konuşmamak lazım! Kime ne olacağı belli olmaz! Din adına konuşan bu soytarıya sormak şart; hani Kader'e iman etmek de imanın şartlarından biriydi! Sizinki kader de, HIV+'inki bamya turşusu mu!? Çıktığın saunaya geri dön Cübbeli!

123abc

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Nisan 24, 2018, 03:34:08 ÖS »
Benim yazılarımı neden yayınlamıyorsunuz

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #19 : Nisan 24, 2018, 03:46:33 ÖS »

ben yazınızı görmedim...belki bi mod arkadaş silmişte olabilir...yazınızın içeriğini bilmediğim için yorum yapamıyorum..

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #20 : Nisan 24, 2018, 03:54:24 ÖS »
Hoca; ''Ekseriyetle gayri meşru ilişkiden neşet ediyor bu hastalık , masumlara da bulaşıyor çeşitli yollarla diyor. Gayri meşru ilişki artınca bu hastalık artıyor, ben tabib değilim ki bunun tedavisini bulayım, tabiki bulsunlar buda büyük bir hizmettir.'' diyor.

Din alimi olarak elbette zinanın kötülüğünden bahsedecek ve bu konuda uyarılar yapacak ne bekliyorsunuz ki ?

moxmad dostum benim radyodan dinlediğim sanırım lalegül fm yayınıydı..inan çok daha sert konuşuyordu..batının aids hastalığından kırılmasına neredeyse sevinecekti...burada linkini verdiğim youtube kanalı onun yanında çok soft...sanırım ulusal bi kanalda olduğu için konuşmasının üslubunu çok yumuşatmış...

hani şunu anlamıyorum...sanki bütün aids hastaları batıda...bu hastalık batıyı yok edecek...doğu şaha kalkacak falan...
ya batının bi çok ülkesinde ,avustralya gibi ülkelerde aids hastalığı tarihe karışmak üzere...belkide dünyada bu hastalığın  en çok yayıldığı ülkelerden biriyiz...  yani mübarek adam...böyle bi konuda yorum yapmadan önce bi araştır, bilgi edin...
şimdi onamı kızmak lazım, yoksa onun gibi bu konuda bilgisi olmayan birini ulusal yayına alan fatih altaylıyamı kızmak lazım ben bilemedim....

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Nisan 24, 2018, 04:17:08 ÖS »
yazi yayinlamama olayi bu konuya dair benim de basima geldi, hic hakaret ve imla hatasi olmamasina ragmen.. Bilmiyorum neye istinaden yayinlamamaya karar veriliyor? Mesajimin screenshoti var bende. Umarim bazi adminler giciklik! namina boyle bir sey yapmiyordur.

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Nisan 24, 2018, 04:38:31 ÖS »
Azıcık hadis okuyan herkes afedersin kendini Tanrı sanıyor, sanırım İslam'ın algılanışında ciddi bir sorun var. Nerden bildin HIV in ceza olduğunu, kanser olan herkes de mi cezalandırılıyor? İşte laiklik bu tarz şarlatanların toplumun içine etmesine engel oluyor. Hepimiz için laiklik, istediğin gibi düşünebilmek ve inanabilmek için laiklik. Tekke ve zaviyeler boşuna kapatılmadı bu ülkede.

Adam böyle konuşurken dahi birilerinin hakkını yediğinin farkında değil, kul hakkı yediğinin farkında değil. İslamın felsefesinden uzak bi kere. Daha böyle incelikleri algılayamamışken kalkmış bir de Tanrı rolü üstleniyor. Biliyorsunuz ki İslam da bir inanç var, her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır, sen o şerrin hayır olmadığından ne kadar da eminsin?

Allah bizi böyle şarlatanların şerrinden korusun. Zina günah de şu günah bu günah de de. Sen böyle yaptığın için lanetliksin demek senin ne haddine?

Ben77

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Nisan 24, 2018, 05:32:31 ÖS »
Bu ve bu tarz insanlar her zaman vardı, ve hep var olacaklar. Ailemizde, mahallede, okulda, is yerinde vs. Sosyal çevremizde olanları birsekilde kendimizden soyutlayip görmezden gelmek kolay fakat 80 milyonluk bir ülkede bu zihniyetlerin TV lerde bu aptalca düşünceleri bir din adamı sıfatıyla savunması ve eğitilmemis milyonlarca beyni etkilemesi Bu ülkenin en büyük problemlerinden biridir. Reyting uğruna bu ve bu tarz insanlara prim veren, topluma hitap ettiren, onlara TV'lerde boy göstermesini sağlayan lanet olası Medya ve patronları hatta siyasetçiler bu islerdeki en büyük suçlulardir.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Nisan 24, 2018, 05:53:44 ÖS »
ben cevap vereyim. Cubbeli ahmet hakli, gunahimizin bedelini cekiyoruz; lanetliyiz,  bunu hak ediyoruz, gerci yayinlamayacaksiniz biliyorum türü ifadeler kullaniliyor.
Bu enlemde yazdigin her iletini silecegim.
Nefret kusacagina, pozitifken korunmasiz iliski yasanirsa zorluk cikar mi yazacagina, mesaj yazma en iyisi.
Bakin bu kisinin bir mesajini daha sildim asiri dini bir paylasim oldugu icin. Konuyla tamamen alakasiz.
Hiv pozitiflere lanetli diyenlerin forumda isi yok.
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2018, 06:05:05 ÖS Gönderen: Arutha »

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #25 : Nisan 24, 2018, 05:56:36 ÖS »
yazi yayinlamama olayi bu konuya dair benim de basima geldi, hic hakaret ve imla hatasi olmamasina ragmen.. Bilmiyorum neye istinaden yayinlamamaya karar veriliyor? Mesajimin screenshoti var bende. Umarim bazi adminler giciklik! namina boyle bir sey yapmiyordur.
bak sen de yanlis konusuyorsun.
Konuyu dinden ve siyasetten uzaga cekiyoruz.
Mesajin niye onaylanmadi bilmem ama forumda hicbir modun sana garezi yok. Belki sen iyi niyetlisin ama provokasyona gelme.
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2018, 06:08:26 ÖS Gönderen: Arutha »

Kullanıcı teşekkür etti: antalyadan_

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #26 : Nisan 24, 2018, 07:16:01 ÖS »
Arkadaslar bu konu daha fazla uzamasın. İsteyen gider şıhların şeylerin yolundan, isteyen gider ilimin bilimin yolundan. Allah yüce kitabımızda bize hep düşünmeyi emrediyor, aklınla karar al diyor. Bende buna dayanarak hicbir tarikat, cemaat, şeyh şıh tanımıyorum. Google da daha fazla ilim var bunlardakinden.

Sakın kimse söz hakkımı elimden aldı demesin ama konuyu kilitleyelim ortam biraz sakinleşsin müsadenizle. Veriyorum arka fondan müziği ve kalkıp oynamaya başlıyoruz tartışmayı bırakıp😀
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2018, 07:17:14 ÖS Gönderen: iss »

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, antalyadan_, Angelowic