Mavi-Banner

Gönderen Konu: Forumu takip eden Negatif bireylerin dikkatine !  (Okunma sayısı 166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
Forumu takip eden Negatif bireylerin dikkatine !
« : Nisan 09, 2018, 12:03:06 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda üst üste gelen test günleri ve hiv oldum mu acaba benzeri sorular bolcana gelir oldu. Malumunuz başka bir site daha var ve orada bazı şizofren cahiller bişi yazdığında, bunu okuyup panik halinde gelip bu forumdan bilgi almaya çalışıyosunuz, öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Aidsrehberi isimli site tamamen fobiye yönelik ve insanları galeyana getirmeye yönelik bir sitedir. Burada yazan insanlara itibar etmeyiniz. Gelelim konumuza

Bu forum öncelikle pozitif bireyleri bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amacı gütmektedir, elbette negatif bireylerde konu açabilir ya da foruma dahil olabilir fakat bundan sonra konusu onaylanmıcak negatif bireylerin alışılmış başlıklarını yazıyorum, diğer mod arkadaşlarımda bundan sonra dikkat edicektir, bende dahil olmak üzere luzumsuz çok başlıklar onayladık.

*Korunmalı ilişki yaşamış ve hiv ile enfekte olma korkusu yaşayanların konusu onaylanmayacak
*Yeterli günlerde test olmuş ve hala test olmakla ilgili soru soranların konusu onaylanmayacak
*Falanca biriyle korunmasız ilişkim olduktan sonra şu şu belirtileri yaşıyorum, sizce hiv olmuşmuyumdur gibi sorular onaylanmayacak
*Gerçekten standart ve klişe olan hiçbir fobi konusu onaylanmayacak

Eğer ki negatifseniz ve hiv ile enfekte olmaktan korkuyorsanız, korunun ve tek eşli olun.. Biz bunu yapmadık ve pozitifiz. Buraya kendi korkularınızı gidermek için luzumsuz yere konular açmayınız, sitede sabitlenmiş şekilde, test günleri ve çeşitleri ile alakalı başlıklar mevcut..
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Kullanıcı teşekkür etti: Pappie

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Forumu takip eden Negatif bireylerin dikkatine !
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2018, 07:23:29 ÖÖ »
Test süreleri ile ilgili gerekli tüm bilgiler burada:
http://hivveaids.net/index.php?topic=3143.0
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.