Mavi-Banner

Gönderen Konu: şüpheli-..  (Okunma sayısı 379 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

süpheli_bilmemkac

• Yeni Üye
  • *
şüpheli-..
« : Mart 20, 2018, 07:19:15 ÖS »
7-8 ay önce olması lazım bir cinsel ilişki yaşamıştım korunmadım ve bu genelevde oldu devletin kendi genelevinde bu zamana kadar hiç belirti yaşamadım ancak 1 ay süredir geceleri terliyorum ama bu sürekli değil haftada 1-2 defa oluyor birde 1 haftadır bogaz iltihabı oldu ancak agzımın içinde pamukcuk vb. bir şey yok en yakın zamanda elisa testi yaptıracağım uygunmudur ve doğruluk payı nedir 7-8 ay gibi bir sürede hiç belirti göstermeme durumu oluyormu hiv enfeksiyonunun ? eğer vücudumuzda klamidya varya elisa testinde + veya - sonucu etkilermi teşekkürler. herkese geçmiş olsun

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: şüpheli-..
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2018, 08:40:41 ÖS »
7-8 ay önce olması lazım bir cinsel ilişki yaşamıştım korunmadım ve bu genelevde oldu devletin kendi genelevinde bu zamana kadar hiç belirti yaşamadım ancak 1 ay süredir geceleri terliyorum ama bu sürekli değil haftada 1-2 defa oluyor birde 1 haftadır bogaz iltihabı oldu ancak agzımın içinde pamukcuk vb. bir şey yok en yakın zamanda elisa testi yaptıracağım uygunmudur ve doğruluk payı nedir 7-8 ay gibi bir sürede hiç belirti göstermeme durumu oluyormu hiv enfeksiyonunun ? eğer vücudumuzda klamidya varya elisa testinde + veya - sonucu etkilermi teşekkürler. herkese geçmiş olsun

Devletin genelevinde her ilişkiden sonra Elisa testi olmuyor çalışanlar ki öyle olsa da hiv hemen belirti veren ve testte anlaşılan bir durum değil. Rumuz değiştirip yazman konuyu bizler için cevaplamamaya itiyor ama bir kerelik acıklama yapıp konuyu kapatıyorum. Korunmasız ilişkiden sonra 45.günde ki sonuc kesindir, 90.günde yapılan test kesin kez kesindir. Klamidya vs diger durumlardan etkilenmez. Burda vakit harcama git test ol. Negatifsen diğer şikayetlerin için de tekrar kulak burun boğaza görünürsün.