Mavi-Banner

Gönderen Konu: Çilekli Pasta :)  (Okunma sayısı 366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

can_can

• Katılımcı Üye
  • *
Çilekli Pasta :)
« : Mart 01, 2018, 03:14:16 ÖS »
Sevgili dostlar,

36 günlük genvoya ilaç kullanımı neticesinde yeni sonuçlarımı bugün almış bulunuyorum.

HIV RNA: 1124'den NEGATİF'e :)

CD4: 538'den 649'a yükseldi.

Bu siteyi ilk takip etmeye başladığımda, negatife düşen arkadaşlara sevgili mavera çilekli pasta ikram ediyordu. Yani bi yerlerde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Sonra bende negatifi görürsem, başta @Mavera ve @acısada_öldürmez olmak üzere değerli moderatör arkadaşlarım ve siz değerli tüm üyelere birer porsiyon ikram edeyim dedim :) Acayip mutluyum. Bu kadar kısa sürede ilaçların etkili olduğunu şahsen görmek kadar güzeli yok. Doktorum da çok ama çok iyi dedi sağolsun. Şu an tam 60. gün ilaç kullanmaya tam gaz devam. Aşılarım ise devam ediyor.

Öncelikle, yeni tanı almış arkadaşlara sesleniyorum; ne olur umudunuzu kaybetmeyin. Bilim o denli ilerledi ki, Allah'ın izniyle daha çok yaşayacağız :) En önemlisi, hiç bir zaman İLAÇLARINIZI AKSATMAYIN. Hayata sımsıkı sarılın. Asla pes etmeyin. Tüm bunların yanı sıra, bu sitede ki değerli dostlar da sizlere her konu da yardımcı olacaktır. Hayat bize verilmiş bir imtihan. Sevgi ve sağlıkla yaşamaya inanın. Çok klişe de olsa inanmak başarmanın değil yarısı, bence hepsi :)

Çok teşekkürler herkese...

Ey hayat, seni bu kadar kıymetli tutuşum, ölüm sayesindedir.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, TransBeril, hk, Penthos

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Çilekli Pasta :)
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2018, 04:05:44 ÖS »
Sevgili dostlar,

36 günlük genvoya ilaç kullanımı neticesinde yeni sonuçlarımı bugün almış bulunuyorum.

Bu siteyi ilk takip etmeye başladığımda, negatife düşen arkadaşlara sevgili mavera çilekli pasta ikram ediyordu. Yani bi yerlerde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Sonra bende negatifi görürsem, başta @Mavera ve @acısada_öldürmez olmak üzere değerli moderatör arkadaşlarım ve siz değerli tüm üyelere birer porsiyon ikram edeyim dedim :) Acayip mutluyum. Bu kadar kısa sürede ilaçların etkili olduğunu şahsen görmek kadar güzeli yok. Doktorum da çok ama çok iyi dedi sağolsun. Şu an tam 60. gün ilaç kullanmaya tam gaz devam. Aşılarım ise devam ediyor.

Öncelikle, yeni tanı almış arkadaşlara sesleniyorum; ne olur umudunuzu kaybetmeyin. Bilim o denli ilerledi ki, Allah'ın izniyle daha çok yaşayacağız :) En önemlisi, hiç bir zaman İLAÇLARINIZI AKSATMAYIN. Hayata sımsıkı sarılın. Asla pes etmeyin. Tüm bunların yanı sıra, bu sitede ki değerli dostlar da sizlere her konu da yardımcı olacaktır. Hayat bize verilmiş bir imtihan. Sevgi ve sağlıkla yaşamaya inanın. Çok klişe de olsa inanmak başarmanın değil yarısı, bence hepsi :)

hadi gözün aydın olsun...umarım bundan sonrasıda hep negatif şekilde devam eder...

bu arada ben şu pasta mevzusunu ilk defa duydum...eğer mavera negatife düşen arkadaşlara pasta ikramı kampanyası yapıyorsa yakın bi zamanda pastane açmak zorunda kalabilir derim :)    MAVERA PASTANESİ  ...isimde bu olur derim..

Kullanıcı teşekkür etti: Mavera, can_can

merak_etme_sabret

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2018, 04:32:34 ÖS »
Tebrik ederim dostum, çok sevindim.. artık darısı benim başıma  ;D bende ilk ilaç kullanım sonrası tahlillerimi verdim sonuçları bekliyorum..

Kullanıcı teşekkür etti: can_can

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 01, 2018, 05:30:14 ÖS »
@can_can  selamlar.
Süper bi haber bunu paylaşıp bizleri de motive ettiğin için teşekkür ederim. Genvoya bende  4.milyon rna yı 28 günde 1500 düşürüdü. Bu çilekli pasta işinin ilk kez duydum ama çok hos bi jest mis. @Mavera zaten bizlere bilgileriyle en büyük güzelliği yapıyor senin nezninde bi kez daha teşekkür edeyim.
Sağlıklı günler dilerim.
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 01, 2018, 06:04:46 ÖS »
Sevgili dostlar,

Darısı benım basıma nerdeyse 3 aydır genvoya kullanıyorum

ılk baslangıc rna 470.000  sonrakı ılk ay 630 sonrakı ay 85 en sonuncusu 115  :(

cd4 670 lerde son testte

Ben size Orman meyveli pasta ikram deceğim.  :)
« Son Düzenleme: Mart 01, 2018, 06:06:57 ÖS Gönderen: genvoya »

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #5 : Mart 01, 2018, 10:29:38 ÖS »
arkadaşlar  hiv pozitif  olmak   rahatsızlıklar içerisinde  tedavisi  en zahmetsiz olan  ve tedaviye  uydugun  an   yaşamboyu  konforlu bir  hayat  sürebilecegin  bir  kronik  rahatsızlık 

ömür  boyu  negatif  kalman  dileğiyle .
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

anaşit

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Mart 02, 2018, 12:09:43 ÖS »
arkadaşlar stribld kullanıyorum genvoya daha mi iyidir acaba ona mı geçiş yapsam?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #7 : Mart 02, 2018, 07:19:24 ÖS »
arkadaşlar stribld kullanıyorum genvoya daha mi iyidir acaba ona mı geçiş yapsam?

@anaşit  ikisi  arasında fark yok, genvoya  böbreklere daha az hasar veriyor sadece
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Kullanıcı teşekkür etti: anaşit

anaşit

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 02, 2018, 11:22:42 ÖS »
teşekkür ederim :)