Mavi-Banner

Gönderen Konu: yardimci olur musunuz ?  (Okunma sayısı 331 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vercingetorix

• Yeni Üye
  • *
yardimci olur musunuz ?
« : Şubat 23, 2018, 08:54:54 ÖS »
cok yogun bi eskortlar 5dklik  korunmali iliskim oldu. kondomu cikarirken ellerime kadinin sivisi baya bulasti sknrasinda penisin mukozasina baya dokundum. biraz korkup islak mendille sildim ama silerken de baya sivadim bence.. tam 15.gun genital bolgede tiras yaptigimiz kisimda bir sislik cikti. 3 doktora gosterdim ilki ellemeden lenf dedi acildi urolojiye yolladi. diger uroloji doktorlarindan biri yag biri kil koku iltihabi dedi ve bugun 60.gun o sislik hala var. bu sure zarfinda sislik ciktigi zaman bi haftafan fazla mide bulantisi yasadim ara ara bas agrisi eslik etti. agzimda iki sefer aft cikti ve sanirim suan 3.cikmak uzere dis etimde. 22.gun hiv duo ultra negatif aldim daha da test yaptirmadim.
bu sislik hala durdugundan korkmaya basladim. ara ara kan ve irin aktigi oldu bazen ben sıktım bazen ic camasirimda gordum. simdi sislik biraz daha az ama bayagi sertlesmis. bir lenf bezi kanayip irin akitir mi ? cevap verirseniz cok membun olurum. uni sinavina hazirlandigimdan doktora gidemedim en yakin zamanda bir elisa yaptiricam.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: yardimci olur musunuz ?
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2018, 10:06:32 ÖS »
@vercingetorix tabiki yardımcı olayım.

Bütün sorularının cevabı yakında yaptıracağın elisa testinde bulacaksın.

Hivin belirtisi ile teşhis konulmaz.test ile teshis konulur.

Kullanıcı teşekkür etti: vercingetorix

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: yardimci olur musunuz ?
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2018, 12:26:29 ÖÖ »
Hiv olup olmadigini ancak hiv testini yaptirarak anlayabilirsin. Diger yazdigin hic bir belirti sana hiv icin ip ucu vermez..

Ancak hiv disinda bel soguklugu, frengi, kalmidya, hpv, hsv,  gibi bir suru cinsel yolla bulasan ve cok fazla bulasicigi olan hastaliklar var.   bu hastaliklarda tedavi edilmez ise ciddi ve kalici problemlere sebep olabilirler.
Bahsettigin iltihapli bolgeyi mutlaka Uzman bir doktara gostermelisin. Iyice ilerleyip Baska sikintilara sebep olmadan tedavi ettirmelisin..

Kullanıcı teşekkür etti: vercingetorix