Mavi-Banner

Gönderen Konu: ŞÜPHELİ İLİSKİ  (Okunma sayısı 332 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gggunler

• Yeni Üye
  • *
ŞÜPHELİ İLİSKİ
« : Şubat 14, 2018, 02:04:20 ÖÖ »
Merhabalar 1 bucuk yil once bir hayat kadiniyla korunmasiz bir iliski yasadim,yalniz arkadasim da ayni kadin ile korunmasiz iliski yasadi,ustelik iki kere ve sonuclari negatif cikti.

ben acikcasi test yaptırmaya dahi korkar oldum,daha onceden yasadigim kaygi bozukluğu sebebiyle sonuc beklemek benim icin tam bir kabus,biliyorum test yaptir diyeceksiniz ama,bu durumda benim bulaş kapma ihtimalim nedir,iliski kisa surdu,tam ereksiyon olamadim ve bosalamadim bile.

Tesekkurler simdiden...

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: ŞÜPHELİ İLİSKİ
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2018, 07:25:35 ÖÖ »
Arkadaşının negatif alması ona ulaş olmadığını gösterir. Kadının pozitif olmadığını ve sna bulaş olmadığını göstermez.

Ne diyeceğimizi biliyorsun o zaman neden soruyorsun? Test olmaktan korkmak saçma çünkü test harika bir şey. Hasta değilsen bunu ispatlayıp korkularından kurtuluyorsun. Hasta çıkarsan da erkenden öğrenmiş oluyorsun hemen tedaviye başlaya**k sağlığını ve hayatını kurtarıyorsun. İyi ki test var! Ya olmasaydı?!?! Hiç düşündün mü ne yapardı insanlar o zaman ya kafayı yerdi ya da yoğun bakımlık aids hastası olana kadar bilemezlerdi durumlarını.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

noctorual

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2018, 09:29:00 ÖÖ »
iki saatlik korku yaşamamak için önümüzdeki 10 sene korku içinde yaşayacaksın,kaygı bozukluğun 10 seneyi iki saate tercih edecek.gayet saçma

Gokkusagi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2018, 10:40:45 ÖÖ »
Yahu git yaptır testini. Beklemek çok daha büyük kaygıları tetikliyor. Hepi topu iki saat içinde sonuçlanıyor. Utanacak sıkılacak birşey yok. Büyük illerde isim vermeden test olabileceğin merkezler varmış, biraz araştır.
Gri gökler, sadece geçmekte olan bulutlardır.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2018, 10:48:17 ÖÖ »
Gerekenler soylenmis.
Konuyu kilitliyorum.