Mavi-Banner

Gönderen Konu: Kız arkadaşım benle çıkmaya başlayınca lenfleri şişti kendimi öldürmek istiyorum  (Okunma sayısı 451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cagdas123

• Yeni Üye
  • *
Arkadaslar 10 ay geçti şüpheli ilişkiden . İlk zamanlar lökosit 1-2 sonra bidaha yaptırdım 6-7cikmisti . HIV elisa -hepatitler frengi sifiliz herpes ve bı çok baktirdim tehlikeli olanlara .3 ay testi 5.5 ay testi ve 9 ay testleri oldum 5.5 da hepsine bakıldı tekrar 9 da hiv hepatit  hpv baktirdim  kapattım. Fakat ilişki sonrası biriyle çıktım  kızla başladım ilişkiye oral oldu ve 18 yaşında henüz 75 günümüz ve kiz bana kulak arkasında 2 adet boncuk şekilde lenf olduğunu söyledi çok korkuyorum birseymi var . Belirtilerim bağırsak sorunlarım stres çok yaptım 9ay tam ilişkiden sonra bağırsak sorunu oldu çok değişken oldu ses çıkıyor hep vs . Dilim beyaz oldu sabah özellikle akıntı yaanma vs yok . Cybh baktirmadim bu yüzden dediklerine baktirdim sadece acaba birseymi var ben kıyamam ona çok aniden oldu korkuyorum kendimi öldürürum

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Sana yapman gerekeni söylüyorum:

ACİLEN sana en yakın psikiyatri doktorundan randevu almalısın. Şu an her şeyi bırakmalısın en birinci önceliğin ilk yapacağın şey bu olmalı. Bir gün bile boşuna zaman kaybetmemelisin! Uygun tedavi ile gereksiz takıntı/saplantı ve intihar düşüncelerinden kurtulabilirsin. Çaresiz değilsin. Bu şekilde acı çekmek/hayattan soğumak ve inthar düşünmek zorunda değilsin. Sağlıklı, normal ve mutlu olabilirsin. Günümüzde senin yaşadığın durumlar çok iyi biliniyor ve tedavileri var.
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2017, 06:01:31 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.