Mavi-Banner

Gönderen Konu: acısada öldürmez nerelerde  (Okunma sayısı 955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tineks21

• Üye
  • *
Ynt: acısada öldürmez nerelerde
« Yanıtla #30 : Mayıs 16, 2018, 03:38:24 ÖS »
Herkese merhaba umarım hepiniz iyisinizdir 😊 Dün doğum günümdü 🎉😊 biraz buruk geçti ilk yanlız doğum günümde he biri var ama daha pozitif oldugumu söyleyemedim ona seviyorum hoşlanıyorum çok iyi anlaşıyoruz cinsel birliktelik olmadı henüz ama işte korkuyorum muhtemelen ben ona pozitif oldugumu soyleyecem ve bu rüya bitecek.. Herseyimiz güzelde bir sorun yokta işte tek zorlandığımız nokta ilişki anlamında oluyor .  Hepiniz mutlu olun hayat kısa....

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #31 : Mayıs 16, 2018, 05:08:20 ÖS »
Herkese merhaba umarım hepiniz iyisinizdir 😊 Dün doğum günümdü 🎉😊 biraz buruk geçti ilk yanlız doğum günümde he biri var ama daha pozitif oldugumu söyleyemedim ona seviyorum hoşlanıyorum çok iyi anlaşıyoruz cinsel birliktelik olmadı henüz ama işte korkuyorum muhtemelen ben ona pozitif oldugumu soyleyecem ve bu rüya bitecek.. Herseyimiz güzelde bir sorun yokta işte tek zorlandığımız nokta ilişki anlamında oluyor .  Hepiniz mutlu olun hayat kısa....
daima umut vardir.

Kullanıcı teşekkür etti: tineks21, Angelowic

beybisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Mayıs 16, 2018, 05:13:29 ÖS »
@tineks21 bebeyimmmmmm allah sevdiklerinle beraber sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam nasib etsin

Kullanıcı teşekkür etti: tineks21

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Mayıs 16, 2018, 05:35:17 ÖS »
Selam @tineks21 eğer seni sen olduğun icin sevmeyecekse pozitif diye ayrılacaksa sen onu sepetle önce.
Basima gelmedi ama eğer gelirse yedire yedire diye bi tabir vardı o misal arkadaşım var pozitif olduğunu öğrenmiş sevgilisi de doktor bi zararı olmaz tedavi oluyorsan demiş çok mutlular şimdi  gibi kısa kısa paylaşımlarda bulunurum sonra sen hiv pozitif olsan ben ne yaparım sen ben olsam ne  yaparsına getirip nabız yoklardim.
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)

Kullanıcı teşekkür etti: tineks21

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #34 : Mayıs 16, 2018, 06:02:31 ÖS »

Doğum günün kutlu olsun @tineks21 bizlerle dün paylaşsaydın keşke herkes kutlardı buruk hissetmezdin. Ayrıca beraber olduğun kişi dışında kimse yok mu etrafında arkadaşlar dostlar aile. Neden buruk hissettiriyor sana bu. Biz varız ya 😊

@Penthos çok haklı seni olduğun gibi kabul edecekse zaten seni sevmiştir. Hayatta 2.ci kişileri ayrıca bu kadar büyütmeyin ne olur...

Bak sende diyorsun mutlu olun hayat kısa diye. Bende sana diyorum. Sen güçlüsün hiv virüsünü yendin ayakta duruyorsun takılma küçük şeylere. Kendini sev seni sevenleri sev sen olduğun için yanında olanları anne baba kardes değerli bir dost. Bunlardan keyif almayi öğrenirsen zaten burukluk kalmaz sonra 💚

Güzin abla moduna girmeyi pek sevmiyorum ama girdim bile. Yeniden kutlarım doğum gününü. Bi sonra ki sene bir gece öncesinden buraya yaz ve hepimiz iyi dileklerimizi iletelim. Nice yaşlara 🎂🎂

tineks21

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Mayıs 16, 2018, 09:20:58 ÖS »
@Angelowic @Penthos @Arutha @beybisi  Çok teşekkür ederim hepinize  :D . Sağolsunlar dostlarım çiçekti böcekti falan kutladılar ailemde uzakta olduğu için telefonla kutladılar sağolsunlar Allah kimsenin eksikliğini göstermesin. İşte tek başına eve girince biraz duygusal ve tuhaf oldum işte geçer geçer takılmayın siz bana ;) . Tipik boğa burcuyum işte naparsın  :) .Hepinizi seviyorum bu platform iyiki var burada kendimi hiç kasmadan yazıyorum sizi görmesemde dokunamsamda sizlere orda pc nin başında biryerlerde olduğunuzu bilmekte güzel . Hepinizi seviyorum keşke hepbirlikte bir çay içme olsa :)

Kullanıcı teşekkür etti: Penthos

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Mayıs 17, 2018, 11:35:53 ÖÖ »
@tineks21 kendini asla yalnız hissetme.

Senin gibi birileri hep var bir yerlerde, şehirler km'ler sıfatlar ayırt etmeden bizi buluşturan ise bu güzel sitemiz iyi ki var. Bizde seni seviyoruz. Biz bizi seviyoruz, hepimiz hepimizi seviyoruz...

https://youtu.be/ePHisc6xsrE

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Mayıs 17, 2018, 02:51:04 ÖS »
Bende boğayım ama boga duygusal mi olur ::)

tineks21

• Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Mayıs 17, 2018, 05:12:56 ÖS »
Teşekkürler @Angelowic klip içinde çok teşekkürler 😊  valla km uzaklik hiç farketmez yeterki beni gerçekten sevecek benimde onu cikarsiz menfaat siz seveceğim biri olsun eski şerefsizin yaptıklarını yapmasın 38 inden sonra azmasin yani pis herif 😂.  Valla bakalım cidden  hayatımı paylaşacağım kişiyi umutla bekliyorum ..  Şuan bombosum olmadı ayrıldım aciklayamadim kendimi kısmet değilmiş.
@Darkness  valla bir boğa burcu yakaladinmi bırakma derim 😁😎

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #39 : Mayıs 17, 2018, 06:10:09 ÖS »
Bende boğayım ama boga duygusal mi olur ::)

Benim kadar yani balık burçları kadar duygusal olmadığı kesin  :) @Darkness

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #40 : Mayıs 17, 2018, 09:11:02 ÖS »
Sevgili arıyorsan boğadan yapcan o kesin boğayım diye demiyorum hersekil o biçim  ;D yapış bırakma  8)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #41 : Mayıs 17, 2018, 09:55:49 ÖS »
Balık burcu kadar olamaz hiç bir burç. Aşk yaşamak istiyorsanız bence bir balık sevin derim  8)
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2018, 11:12:51 ÖS Gönderen: Angelowic »

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #42 : Mayıs 17, 2018, 10:04:37 ÖS »
@acısada_öldürmez nerelerde ? Konu bu ama, dönen sohbet günlük burç yorumları gibi olmuş :) Valla Balık Boğa falan fasa fiso en iyisi İkizler  8)

Bu arada @acısada_öldürmez istanbul da bi çay ısmarla da :)

Ayy bide kadın kuaförü bilen var mı şişli taraflarında :) yeni yaşımı yeni imajımla kutlamak istiyomda. Vizyon sahibi kuaför olsun :)
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #43 : Mayıs 17, 2018, 10:26:42 ÖS »
Bırak ya napcaniz ao yu kötü o kötü ;D

İkizler mi... Evimden ırak sevgili anlamında  ;D

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *