Mavi-Banner

Gönderen Konu: test olamiyorum korkuyorum  (Okunma sayısı 1855 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dertli

• Yeni Üye
  • *
test olamiyorum korkuyorum
« : Haziran 29, 2016, 11:52:17 ÖS »
bundan 8,5 ay once korumasiz şüpheli ilişkim oldu batumda ..ozamn 2-3 günlkken hemen test olum daha erkn demişti doktor 1 ay sonra gel yeniden yapalim ama öncsi varmi bir test yapalim demişti..hatta 14 gnlük kargo test olayim diye zaman geçmemişti. bosuna parani harcama demişti arkadaş ... ve burayi daha doğtusu eski siteyi bulmuştum ve yazmasamda cok hergün defalarca girim okudum sizleri zaman geldi olmadım 3 ay geçsin 6 ay geçsin olurum dedim korktum pek belirtide yasamadim sadece aslinda mevsim geçişiydi ilk günlerde bayagi islanmiştim ve ekim ayiydi o zamanlar internettede belirti okudum faranjit oldum sadece birde atibiyotik kesin yanetkisi ishal oldum ateş lenf veya başka belirtim hiç olmadi ve hiç bilgimde yoktu taktim kafaya neler çektim çocuğa dokunamamk defalarca el yıkamak gibi sanki birinin elini sikarsam geçecek gibi  berber sakal trasi yaparken keserdi arada eliyle kani durdurmaya calişirdi elleme derdim sizleri okudum bu fobiyi attim..kapandi site defalarca başka yorumlara baktim ama eskisi gibi fobi yapmıyorum birde penisim de tek bitane et benni gibi bişi cittiikti onuda hpv okudum sabah cikti saka gibi doğru cildiyeye gittim siğil dedi vermutol verdi kulladim 2-3 hafta geçmedi beyazlatıyor ama ayni duruyordu yakmasi için uroloj,iye gönderdi siğil değil dedi bu kim doğru söluyorsa işte arada kafaya taksam korksamda fobim olmuyo artik ve kesilikle korumalida olsa ilişki düşünmüyorum hiç kanda verfmem işte bu 4 gundur boğazim agridi korktum doktora gittim lenflere bakti yok dedi antibiyotik agri kesici verdi geçti bakalim nereye kadar gidecek herhalde bilmeden olmayınca cesaret edmeyecem test olmaya inşallah bu hastaliğin tedaviğsi cikar hepiniz için hergün dua ediyorum emin olun..cunku yasamda bir sürü sorun varken burda tek dert dünyanin tek telaşi hiv miş gibi kafaya takilmasi hiçde hoş değil

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: test olamiyorum korkuyorum
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2016, 11:58:30 ÖS »
Gözlerim ağrıdı resmen okumaya çalışırken. 8) Allah noktalama işaretlerini literatüre kazandıranlardan razı olsun.

Yaşananların da bir hikaye gibi bizlere anlatılması hiç hoş değil. Ağlama duvarı Kudüs'te. Belirteyim. Şüpheli ilişkilerde yapılması gerekenler basit.

Korkun varsa aramızda durma, psikiyatriste.
There's a light guiding my way.

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska

dertli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2016, 11:59:46 ÖS »
yok sizleri okumaktan zevk aliyorum cidden diyorum.. klavye allahlık valla basmiyo bazi harfler

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Haziran 30, 2016, 12:01:05 ÖÖ »
İlk iletiden anladığım kadarıyla nokta (.) çalışıyor. Onu kullansan yeterdi.

dertli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 30, 2016, 12:04:45 ÖÖ »
evet nokta calişiyor ama diğerleri skinntili ya noktayla ugrasamadim..birde birakinda düz yazi yazalim arlkadas ya milli eğitimde calişiyorum hergün nokta virgül şu bu zaten yazilar geri dönüyor habire

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 30, 2016, 12:10:34 ÖÖ »
Nerede çalıştığından bize ne? diyeceğim ama MEB'de çalışanlar bu kadar duyarsızsa ben üniversitede karşıma çıkan tiplere kızmayayım bari. Balık baştan kokar sonuçta. Uğraşmadım diyerek bize gösterdiğin saygıyı belli etmişsin. Bundan sonra dikkate alınacaktır.

Simurg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 30, 2016, 12:12:20 ÖÖ »
Tek yol test tir hepimiz o korkuyu yaşadık,test olmadan bişey söylenemez,geçmiş olsun :)

Ankagogh Poz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 30, 2016, 12:17:42 ÖÖ »
bundan 8,5 ay once korumasiz şüpheli ilişkim oldu batumda ..ozamn 2-3 günlkken hemen test olum daha erkn demişti doktor 1 ay sonra gel yeniden yapalim ama öncsi varmi bir test yapalim demişti..hatta 14 gnlük kargo test olayim diye zaman geçmemişti. bosuna parani harcama demişti arkadaş ... ve burayi daha doğtusu eski siteyi bulmuştum ve yazmasamda cok hergün defalarca girim okudum sizleri zaman geldi olmadım 3 ay geçsin 6 ay geçsin olurum dedim korktum pek belirtide yasamadim sadece aslinda mevsim geçişiydi ilk günlerde bayagi islanmiştim ve ekim ayiydi o zamanlar internettede belirti okudum faranjit oldum sadece birde atibiyotik kesin yanetkisi ishal oldum ateş lenf veya başka belirtim hiç olmadi ve hiç bilgimde yoktu taktim kafaya neler çektim çocuğa dokunamamk defalarca el yıkamak gibi sanki birinin elini sikarsam geçecek gibi  berber sakal trasi yaparken keserdi arada eliyle kani durdurmaya calişirdi elleme derdim sizleri okudum bu fobiyi attim..kapandi site defalarca başka yorumlara baktim ama eskisi gibi fobi yapmıyorum birde penisim de tek bitane et benni gibi bişi cittiikti onuda hpv okudum sabah cikti saka gibi doğru cildiyeye gittim siğil dedi vermutol verdi kulladim 2-3 hafta geçmedi beyazlatıyor ama ayni duruyordu yakmasi için uroloj,iye gönderdi siğil değil dedi bu kim doğru söluyorsa işte arada kafaya taksam korksamda fobim olmuyo artik ve kesilikle korumalida olsa ilişki düşünmüyorum hiç kanda verfmem işte bu 4 gundur boğazim agridi korktum doktora gittim lenflere bakti yok dedi antibiyotik agri kesici verdi geçti bakalim nereye kadar gidecek herhalde bilmeden olmayınca cesaret edmeyecem test olmaya inşallah bu hastaliğin tedaviğsi cikar hepiniz için hergün dua ediyorum emin olun..cunku yasamda bir sürü sorun varken burda tek dert dünyanin tek telaşi hiv miş gibi kafaya takilmasi hiçde hoş değil

Arkadaşım tek kesin yol testtir. Ben hiç belirti yaşamadım mesela. Bir gün kan verdiğimde tak çıktı.

dertli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 30, 2016, 12:39:21 ÖÖ »
Biraz şans işi kardeş,çogunlukla belirti veriyormuş ama Avrupa forumlardada okudum...birde nasip

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Haziran 30, 2016, 07:55:51 ÖÖ »
testolursannegatifalırsan içinrahateder ama pozitifalırsandatedavibaşlayıp sağlığınıkorursun hatest olmazsanbufobiyiatamazsınhayatzehirolur pozitifsendetedavialamazsınsağlığınkötüyegider çokgeçkalırsınvebuaradaBAŞKALARINABULAŞTIRIRSIN oyüzden testol

Test olmak sağlığın için yapabileceğin en iyi şeydir
Test olmasaydım tedavi alamazdım şu anda hem sağlığım daha kötü olacaktı bir sürü ek hastalık çıkacaktı. Yeni sevgilime de bulaştırmış olacaktım bu vicdan azabı ile ne yapardım bilmiyorum. İyi ki testler var. Çok büyük îcatlar gerçekten. Ve boşluk, büyük harf, noktalama işaretleri de öyle. ;)

Kullanıcı teşekkür etti: Ruboy, genjutsu

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Haziran 30, 2016, 08:58:42 ÖÖ »
Senin Korktuklarınla yaşıyor insanlar.
Yazarken, ederken az düşünün ben kime ne yazıyorum ediyorum diye.
Korkuyorsan korkuyorsun ne yapalım? Elini tutup hadi güzelim, hadi paşam diyip teste mi götürelim?

Edit: İmla.
« Son Düzenleme: Haziran 30, 2016, 10:36:02 ÖÖ Gönderen: ehlikeyhif »
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

selanik34

• Katılımcı Üye
  • *