Mavi-Banner

Gönderen Konu: Dr Robert Gallo  (Okunma sayısı 275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bambino

• Üye
  • *
Dr Robert Gallo
« : Ekim 04, 2017, 12:00:57 ÖÖ »
https://youtu.be/MyrxEGIxVyw

Yabancı dil bilmeyen arkadaşlar için Leonard Horowitz isimli doktor bu gözlüklüye diyor ki : " simian retro viruslerini tavuk, kedi lösemisi ve sarkoma virusleriyle kombine edip insan üzerinde kullanarak hiv virusu uretilmesinde ve bunun laboratuvar ortaminda saglanmasina, maymunlardan elde edilen kürün aşı üreticilerine sağlanmasında endiseniz var mı ? " diyor

Gözlüklü " ne söylediğinizi anlamıyorum "diyor.

Obur abimizde " bu sizin 1970de Belçika'da Nato toplantısında yaptığınız sunumdan bir parça " diyor.

Robert Gallo HIV virüsünün mucidi diye anlatılıyor.

Ben HIV'in bir laboratuvar virusu olduğunu ve çıktığı ilk günden beri kür tedavisinin olduğuna inaniyorum. Bence pat diye verecekler tedaviyi. Ilginç geldi bana ondan paylaştım.

Ayrıca bazen umutsuz arkadaşları görüyorum. Çok üzülüyorum. Bu noktada bu forumun asıl olayı ortaya çıkıyor. Destek herşey oluyor bir anda. Bende bir fobik olarak başladım foruma. Baktım benim soruları zaten sormuşlar. 15. Günde Hiv duo ultra yaptırdım. Yaptırdığım günün aksamı tam 4 takla attım ve iki kaburgam kırıldı 2 haftadır yatıyorum. Bu konuda sizleri daha çok tanıyıp anlama fırsatı buldum. Daha çok araştırdım. Daha çok ögrendim. Eklere arabanın fotosunuda koyacağım. Yani demem o ki cehaletten " ulan ya pozitifsem naparım " derken kan verdikten 2 saat sonra kaza yapıp sonucu bile alamadan ölüyordum :)
Hivin artık öldürmedigini bile ilk buradan ögrenmiştim. Çok şaşırmıştım hatta.
Gerçekten sizleri iyi ki bulmuşum. Çok şey kattınız hayatıma.

PS: http://ibb.co/cLBM3w

Foto boyutu yüksek geldi. Bu sekilde paylastim.
« Son Düzenleme: Ekim 04, 2017, 12:05:53 ÖÖ Gönderen: Bambino »

Suat Soylu

• Ziyaretçi
Ynt: Dr Robert Gallo
« Yanıtla #1 : Ekim 04, 2017, 08:14:04 ÖÖ »
Seneler evvel, "Bilimle Yürümek" adlı bir dergide bu tarz bir yazı okumuştum. Ancak, HIV'le yaşamaya başlayınca, bu konuda okuduklarımdan öğrendim ki, HIV virüsü binlerce yıldır var olan bir virüs. Prof. Dr. Murat Sayan'ın bunu anlatan bir yazısı da var.