Mavi-Banner

Gönderen Konu: Cybh hakkinda yardim edebilirmisiniz.  (Okunma sayısı 400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Garip

• Üye
  • *
Cybh hakkinda yardim edebilirmisiniz.
« : Temmuz 09, 2017, 12:56:57 ÖÖ »
Merhabalar degerli sitedeki abilerim ve kardeslerim,

Sizden bir konu hakkinda yardim istiyorum. Supheli iliskimden 200 gun gecti ve bu surec boyunca cok defa test hatta supheli temasta bulundugum kisiye de test yaptirdik beraber, neyse 6 ayin sonunda hepatit b,c, frengi, hiv negatif. 120 gun herpes 1 pozitif ama bagisiklik olmus. Neyse ama vucudumda ozellikle dudak cevremde folikulit( kil koku iltahapi oluyor) ulkeme ye dondum. Sadece bacak aramdakiler kalmisti. Cildiye uzmanina gorundum. Bu kil koku iltihabi bol bol dus al dedi ve patlatti gonderdi. Sonra enfeksiyon uzmanina gittim. O tekrar test yapti hatta dışkı testi de istedi. Her sey normal unut artik dedi. Ama lokositler 13 lenfositler 3,44 normal ama biraz yuksek ama  6 ay oncede yuksekti hatta 1,5 once de yuksekmis lokositler. 1,5 yil once 10,1 iken 6 ay once 11,01 simdi 12 gecen gun gene yaptirdim 9 idi. Ama vucumda soyle bir gariplik var. Iliskimden 20gun sonra baslayan 70 gune kadar suren apış arasi deri dokuntusi oldu. Folikulit oldu. Vucumda segirme her bolgesinde devam ediyor. Bir ara 10-15 gun muhtesem bir kasinti vardi vucutta hiv olsa cikardi diyorum. Yurt disinda ucretsiz test merkezi 3 ay dedi ve biz advanced 4 gn kullaniyoruz dedi. Neyse arkadaslar siz den boyle bir keramet beklemiyorum ama bu ve buna benzer belirtileri olup ne bileyim bir hastaliktan tani alan var mi? Doktorlar sicaktan diyor ama ben bu folikuliti  kışın chicago da kurşun gibo havalar da bile uzun zaman vucumda barindirdim. Iliskim anal korunmasiz idi. Cok kisa bir sure idi. 40-50 sn kadar yorgunlugumdan biraktim. Istememistim. Vajinal korunmali idi. 

mehmet0909

• Ziyaretçi
Ynt: Cybh hakkinda yardim edebilirmisiniz.
« Yanıtla #1 : Temmuz 09, 2017, 01:20:43 ÖS »
doktorun gerekli olan herşeyi söylemiş zaten geçmiş olsun

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 09, 2017, 04:16:55 ÖS »
Bakteri oluşuyodur belki de deriyle ilgilidir sadece.. Doktorunun dedii gibi bol duş al,iyi durulan,duş jelini,şampuanını değiştir... Çok da takma...

Garip

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 09, 2017, 08:35:02 ÖS »
Merhabalar,

Ben sahsen doktorun  dedigine inanmiyorum. Cunku kadina dedim ki: hocam bence gerekli incelemelerii yapmadiniz dedim. Kadinda bana banane korunsaydin dedi. Kaldiki her gun dus alan bir insanim  dus ile alakasi yok. Sadece sundan sordum acaba basina bunlar gelip;hpv,hiv,hepatit b ve c, sitomegalovirus, gonore, frengi, klamadiya, Sankroid, kasik granulomu, shigella dizanteri, campylobacter fetus, tifo, mycobacterium avium, kandida, kriptosporidiozis, izospora, entamoeba histolytica, giardia lamblia vb gibi bulasici hastaliklardan tani alan varmi acaba diye sordum. Cunku doktorlar eviriyor ceviriyor hiv, hepatit ve frengi testi yapiyorlar.

Garip

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Temmuz 09, 2017, 09:46:35 ÖS »
Ve gorusum sadece cybh bakiyoruz. Ama tonla bulasici hastaliklar var. Bunlarda olabilir ondan dedim acaba buna benzer belirtileri olan oldu mu diye

mehmet0909

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Temmuz 10, 2017, 09:26:26 ÖÖ »
başka bir doktora muayene olun birde olmazsa.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Temmuz 10, 2017, 10:10:26 ÖÖ »
@Garip Merhaba:

Doktorun dediğine inanmıyorsan eğer:

Mahallenin falcı, büyücüsüne gidebilirsin veyahut inşaatlarda ki duvar ustaları da enfeksiyon konularında çok iyi.
Cildiye kısmına da sıvacılar bakıyor tavsiye ederim.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Kullanıcı teşekkür etti: pozitif

garip06

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Temmuz 11, 2017, 05:38:51 ÖS »
Merhabar, @ehlikeyhif

Haklisin bende katiliyorum bu onerilerine ve dedigini yapacagim. Beni cok aydinlattin. Tesekkur ederim.

mehmet0909

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 12, 2017, 05:43:19 ÖS »
yuh artık ya ama sende çok acayip sorular sordun dostum  ;D ;D

garip06

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 13, 2017, 01:49:09 ÖÖ »
Yok aslinda cok acayip soru sormadim. Basindan gecenleri anlattim. Doktora gittim bir sey yok dedi. Ama o doktor 27 yillik vucudumu benden iyi mi bilecek. Test bile yapmadi. Bu arada neden yayinlamiyorsunuz. Neyse bir 2 ay daha gecsin. Bu defa uni hastanesine gidecem. Ölmezde sag kalirsak. Zaten bu dermatolog da basindan atarsa  kadin filan demiyecegim. Bimer yollu gorunur.

mehmet0909

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Temmuz 13, 2017, 08:34:40 ÖÖ »
çok stres yapma bence kendine zarar zaten ben riskli birşey sende görmüyorum olsa dahi bile bir şüphen varsa bazı durumlar için bir daha varsa test olmaktan başka çare yok veya başka doktorlara gitmekten başka.eski sitede hep derdim kortizon en tehlikeli madde vücut için benim bir arkadaşım yaşadığı stresten testis kanseri olmuştu ve 3 yıl önce vefat etmişti.öyle olsa daha kötü gerek yok hani.