Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hıv belirtileri ateş ve gece terlemesi  (Okunma sayısı 711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Barbaros

• Üye
  • *
Hıv belirtileri ateş ve gece terlemesi
« : Haziran 27, 2017, 01:59:15 ÖS »
Hıv belirtilerinden olan birkaç gün süren ateş ve gece terlemelerini hiç yaşamadım. Bende elmacık kemiklerim üzerinde seboraik dermatit vardı. Arada kızarıklık olur çıkar arada iyilesir geçerdi. Dört beş senedir var. Eklem ve kas ağrıları son bir sene içinde yaşadım. Soğuk çarptı yatakta ters yattım diye düşündüm. Hala şoktayım. Bu nasıl bir virüs ben ne zaman kesin olarak enfekte oldum arkadaşlar düşüncelerimi durduramıyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 27, 2017, 02:05:00 ÖS Gönderen: Barbaros »

Barbaros

• Üye
  • *
Ynt: Hıv belirtileri ateş ve gece terlemesi
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2017, 02:04:13 ÖS »
Bu arada enson çocukluğundan beri grip bile geçirmeyen insanlardandım. Geçen sene hafif bir grip geçirdim ilaç aldım buda var.

wulfwulf

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2017, 02:54:33 ÖS »
Herkes belirtileri gösterecek diye bir durum yok. Senin bagisiklik sisteminle alakali. Zaten tehlikeli olan kisimda bu, bircok insan hasta olana kadar tasiyici oldugunu fark etmiyor. Cünkü kabakulak, isilik gibi kolaylikla ayirt edilebilen bir hastalik degil, grip oldum atlattim saniyor insanlar akut evresini. Bence ne zaman enfekte oldugunu, kim tarafindan enfekte oldugunu vs düsünme, bunlari bilmek sana hicbir sey katmayacak. Ileriye bak ve saglikli yasamaya calis. yalniz degilsin, milyonlarca insanla ayni kaderi paylasiyorsun.
Tani: 08.05.2017
Ilac: Triumeq
-------------------------------------------
CD4: 472, RNA: 108000 - 01.06.2017
CD4: 605, RNA: 144 - 06.07.2017 :)

Kullanıcı teşekkür etti: Barbaros

omerciq

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 27, 2017, 03:05:59 ÖS »
Düşünmeni gerekecek bir durum yok artık ve bütün dşüncelerini durdurmaya çalışıp yapman gerekenlere odaklanmalısın,hepimiz gibi sende gerçeklerle karşı karşıyasın...duygu ve düşüncelerini anlayabiliyoruz ve hepimiz sana yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışırız.yalnız değilsin...@Matland neredesin?

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 27, 2017, 03:10:02 ÖS »
bazı insanlarda nedense hiç bir belirti vermiyor acayip bir durum.aslında nerdeyse enfekte olanların tamamında belirti görülür ama birde böyle istisnalar var bağışıklık sistemi ile alakalı tamam ama bir anlam veremiyorum ben.

Barbaros

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 27, 2017, 03:23:13 ÖS »
Benim gibi belirti görmeyen var mı?

Lawyer

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 27, 2017, 03:44:27 ÖS »
Eklem ve kas ağrısının hiv dışında da bir çok nedeni mevcuttur , sadece hive indirgeyemezsiniz ki ?

Lawyer

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 27, 2017, 03:45:59 ÖS »
Bir de kusura bakmayın belki yanlış düşünüyorum ama nedense sorularınız birazcık fobikçe gibi ..

Barbaros

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 27, 2017, 05:10:06 ÖS »
bazı insanlarda nedense hiç bir belirti vermiyor acayip bir durum.aslında nerdeyse enfekte olanların tamamında belirti görülür ama birde böyle istisnalar var bağışıklık sistemi ile alakalı tamam ama bir anlam veremiyorum ben.

Aynen bende anlam veremiyorum. Neden bende belirti vermedi. Geçmi kaldım diye endişem var. Geçtiğimiz iki haftadır görüştüğüm doktor daha çok genç senin cd4 cd8 ini göremiyorum yapmadık mı dedi benim test yarına kaldı. Bir günde cd4 cd8 sonucu çıkar mı arkadaslar?

omerciq

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 27, 2017, 08:16:10 ÖS »
Kimse rahibe teresa değil ki artık belirti verip vermediğini sorguluyoruz...sex yapıyorsak belirli zamanlarda belli testleri yapmak zorundayız...

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 27, 2017, 10:13:20 ÖS »
Demek ki bulaş olduğunda bağışıklık sistemin sağlammış ki belki de ufak bir soğuk algınlığı gibi atlatmışsın. Bende de yatağa düşürecek kadar olmasa da yaklaşık 1 hafta yüksek ateş, göğüs ağrısı,öksürük ve ishal olmuştu. İlaca başladın mı sen @Barbaros? Başladıktan sonra mı devam etti kas ağrısı şikayetlerin? Eğer öyleyse ilacın yan etkisi olabilir.

Barbaros

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 27, 2017, 11:04:16 ÖS »
Kimse rahibe teresa değil ki artık belirti verip vermediğini sorguluyoruz...sex yapıyorsak belirli zamanlarda belli testleri yapmak zorundayız...

Bilmeden yorum yapıyorsun. Canım sıkıldı. Evliydim ben. Acım var anlamamakta ısrar edenler var.

bodypoz

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 28, 2017, 03:26:19 ÖÖ »
Biri şu şaklabana dur desin artık. Beni açık açık soru soranlardan çok, bunun gibi gizli fobikler sinir ediyor. Bunun gibi kendini hiv poz gibi tanıtan bir çok şaklaban var sitede.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Haziran 28, 2017, 06:41:27 ÖÖ »
Hiv her türlü belirtiyi gösterebildiği gibi hiç belirti de vermeyebilir. Bu yüzden belirti tartışmamız verimli olmaz burada. Tedavi süreci ile ilgili sorun varsa yardımcı olabiliriz.

lifeisagame

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Temmuz 08, 2017, 06:18:50 ÖS »
Hiç belirti vermeyeceğini zannetmiyorum. Vücuda giren ve organizmanın işleyişini olumsuz yönde etkileyen bir virüsten bahsediyoruz burda. Muhakkak belirti verecektir ama ciddiye alıp bu hastalıkla bağlantısının kurulabilmesi gerekli teşhis edebilmek için.