Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hastanede ki kötü davranışlar..  (Okunma sayısı 235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
Hastanede ki kötü davranışlar..
« : Haziran 25, 2017, 03:16:42 ÖÖ »
Arkadaşlar size karşı kötü davranışlar sergileyen sizi rencide eden doktorları hemşireleri hatta o.ç. her kim olursa şikayet edin gereken uyarıyı alıyorlar ve afedersiniz göt korkusundan bir daha yapamıyorlar böyle davranan insanların topunun neyse.. dişçiye giden arkadaşımıza geçmiş olsun..

Kullanıcı teşekkür etti: Barbaros

Barbaros

• Üye
  • *
Ynt: Hastanede ki kötü davranışlar..
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2017, 10:30:02 ÖÖ »
Teşekkür ederim. O an bitti gitti sağol. Şikayet konusunda kararsızım. Hiç uğraşamam aslında ama gerekiyorsada hocasına söylerim şikayet ederim. Bana komik geldi etkilemedi. Karşımdaki doktor bilgisiz aciz ve cahil. Komik ya halini görseydiniz gülerdiniz. Ben gülmemek için tuttum kendimi olumsuz birşey olur diye.

Birde hepatit b olduğu için veya hıv taşıdığı için ameliyat edilmeyenlar varmış. Üzücü ben daha yeni tanı aldım vede şoktayım. Daha ameliyatlık durumum olmadı ilerde umarım böyle sorunlarla karşılaşmayız yada bir çaresini buluruz diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2017, 10:37:15 ÖÖ Gönderen: Barbaros »

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 26, 2017, 09:11:07 ÖÖ »
uzmanlık alanım bir ara forumda doktor katili yaptılar beni
Hakedeni sözlerimle dövuyorum insanliktan nasip almak neymis bildiriyorum

Yaşlı teyzeleri azarlayanlara dahi müdahale ediyorum

Hele o anlayışı kıt 4 sene okumuş ama okumamış hemşireler yok muuuu... tabiki çok iyileri de var o ayrı

Benden kan alan ve herkesin içinde bana hivliysen soool köşeye geeeeec diye bağıran bitchy and sluty hemsireyi dogduna pişman ettim.

Hakkını ara haksızlığa uğrama  8)

Kullanıcı teşekkür etti: Suat Soylu

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #3 : Haziran 26, 2017, 10:13:03 ÖÖ »
6 ay  üzeri  hiv rna  viral yük  negatife düşen  bireylerin, operasyon geçirmeleri, diş, ameliyat  vs  vs  risk  kabul edilebilir seviyeye indirgendiği için, doktor bilgili  ve  güncel  gelişmeleri takip eden biri ise, operasyonu  kabul eder.

Lakin, her  gün teknoloji bile  sürekli değişiyor. Telefon alıyorum  6 ay sonra  bir üst  versiyonu çıkıyor.

Okulda  eğitim aldığın  gibi kalır  ve üstüne  hiçbir bilgi  eklemezsen, işte  o zaman  bu tarz sorunlar çıkabiliyor.

Şaçkıran  için  devlet  hastahanesine  gittiğim  zaman, cildiye  uzmanı  doktor , herhangi bir immün rahatsızlığınız  var mı diye sordu .Bende evet  hiv pozitifim dediğim zaman 

hıııı anlaşıldı artık  bu  şaçlar çıkmaz  diyip  iki krem  yazıp yolladı, sonrasında  özele  gittim, yaklaşık 3 ay iğne 5 ay losyon tedavisi ile ( kortizon tedavisi ) saçlarım  eskisi gibi çıktı  ve hiçbir açık alan  kalmadı

Demem  o ki, demoralize olmayın, acil  bir durumda  yardımımıza  koşacak, hala  görev aşkı ile  yanıp  tutuşan  fedakar  doktorlarımız  da  var ..

hepsine  buradan selam  olsun, bizi takip ediyorlar  8) 8) 8)
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu