Mavi-Banner

Gönderen Konu: Biteral ve stribild  (Okunma sayısı 147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HarryPotter

• Üye
  • *
Biteral ve stribild
« : Haziran 24, 2017, 08:22:24 ÖS »
Merhaba arkadaşlar, biteral(ornidazol) ve stribild etkileşime giriyor mu bilen var mı? Hem uygulamaya hem internet sitesine hem de internette yaptığım araştırma sonucu herhangi birşey bulamadım?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
Ynt: Biteral ve stribild
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2017, 11:29:25 ÖS »
hiv chart ile  çıkmıyor, başka  programları araştırayım  bulursam  yazarım .
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: HarryPotter

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2017, 11:40:26 ÖS »
bu konu ile alakalı  veri  bulunamıyor malesef
BİL ÖNEMSE  KORUN.

HarryPotter

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2017, 01:04:49 ÖÖ »
Malesef ben de hiçbir yerde bulamadım bununla ilgili herhangi bir bilgi. Zaten artık kullanmaya başladım çünkü ishalim tahammül edemiceğim seviyede! Yarın sabahtan doktoruma mesaj atarım olmazsa.

force

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 25, 2017, 04:22:05 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, biteral(ornidazol) ve stribild etkileşime giriyor mu bilen var mı? Hem uygulamaya hem internet sitesine hem de internette yaptığım araştırma sonucu herhangi birşey bulamadım?

Selamlar,stribildle etkileşimi ile ilgili bilgim yok ama merkezi sinir sistemine çok ciddi etki eden bir ilaç. Stribildle etkileşim durumunun haricinde, hıv'in merkezi sinir sistemine yaptığı direkt ya da endirect etkilerinden dolayı, pozitif bireylerin çok çok dikkatli kullanması gereken bir ilaç ve kesinlikle sıkı doktor takibinde olunmalı bu ilacı içerken.pozitif ya da negatif.kullanan biri olarak da direk deneyimlediğim içtiğim en ağır ilaçlardan biridir.

HarryPotter

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 25, 2017, 11:36:15 ÖÖ »

Selamlar,stribildle etkileşimi ile ilgili bilgim yok ama merkezi sinir sistemine çok ciddi etki eden bir ilaç. Stribildle etkileşim durumunun haricinde, hıv'in merkezi sinir sistemine yaptığı direkt ya da endirect etkilerinden dolayı, pozitif bireylerin çok çok dikkatli kullanması gereken bir ilaç ve kesinlikle sıkı doktor takibinde olunmalı bu ilacı içerken.pozitif ya da negatif.kullanan biri olarak da direk deneyimlediğim içtiğim en ağır ilaçlardan biridir.

Merhabalar, teşekkürler açıklama için, siz hiv olduğunuzu öğrendikten sonra kullandınız mı hiç? İlacınız stribild ise eğer herhangi bir sorun oldu mu? Stribildin etkisini azaltma gibi?

HarryPotter

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 25, 2017, 02:30:36 ÖS »
Bu arada doktoruma mesaj atmıştım bununla ilgili daha yeni döndü bana, kullanabilirsin dedi. Belki ilerde birinin yine benim gibi aklında soru işareti olursa bununla ilgili burada kalsın: Stribild ile biteral birlikte kullanılabiliyor arkadaşlar.