Mavi-Banner

Gönderen Konu: Happy Pride  (Okunma sayısı 639 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eirene

• Katılımcı Üye
  • *
Happy Pride
« : Haziran 24, 2017, 11:25:56 ÖÖ »
'Bir canlının varoluşsal doğasına saldırı, nafile bir çırpınıştır. Şiddetin kazananı olmaz; eninde sonunda aşk kazanır.'

Bütün LGBTİ bireylerin Onur Haftasını kutluyorum. Hiç kimsenin cinsel yönelim ve cinsiyet kimliğinden dolayı ayrımcılığa, şiddete, eşitsizliğe uğramadığı ve insan haklarının korunduğu, tüm renklerimizle var olduğumuz bir dünya dileklerimle...

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Happy Pride
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2017, 12:50:07 ÖS »
Eşcinsel bireylere nefret kusan ahlak namus bekçisi sahtekarlara sesleniyorum.

Tüm eşcinselliğimi olaganca gücümle size püskürtüyorum.

Biz varız ve heryerdeyiz!

Happy pride 8)

Kullanıcı teşekkür etti: Rebel34, asklayaralakendini

beybisi

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2017, 02:47:55 ÖS »
eşcinselliğimi ahlaksızca göstermek isteyen eşcinsellere sesleniyorum.

artık böyle şeyler yaşanmasın diyorum

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, turuncu

Garip

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 24, 2017, 02:48:17 ÖS »
Merhabalar,

Her zaman soylemisimdir. Zaman makinesi var. Isteyene soyleyim, istanbul havalimani thy ile ucuyorsun avrupaya, kanada ya gidiyorsun al sana zaman makinesi. Cikmis bir siyasi partinin cakma delikanlilari, yurutmeyiz  diyor. Isin garip tarafida  bu travestiler nasil bu kadar zengin oluyor oda garip kim gidiyor acaba bunlara ? Saka maka hariden cok guzelleri de var.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #4 : Haziran 24, 2017, 02:54:22 ÖS »
herkes  herkese saygılı  olsa  da , nahooş hadiseler  yaşanmasa,  dini alay konusu eden eşcinseller de  homofobikler kadar  şuçlular.

BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, firstday, Garip

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 24, 2017, 03:44:45 ÖS »
Geçen sene sırf o yüzden taksimde olmama rağmen katılmadım yürüyüşe... Çünkü o kadar iğrençler ki bazıları... Adam topuklu giymiş,makyaj yapmış (palyaço olmuş) ama kadınlıkla yakından uzaktan alakası yok.. Fırsat bu fırsat sokakta kadınlığımı yaşayım fiye çıkmış bir çoğu.. Ahlaksız tavırlar falan.. Onur yürüyüşü öyle olmamalı! Bir eşcinsel olarak kendi içimizde çok fazla çürük olduğunu biliyorum... Onurlu olmak BİREY olarak kolay bir iş değil...

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, mucizelereinan, firstday

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 24, 2017, 04:03:30 ÖS »
Yurutmeyenler en has müşterileri emin ol! @Garip
İslamı kullanıp bizleri ezenler var
Lut kavmini öne sürüp dururlar. Araştırsalar neler var?
Kimse bilmez ki herkes kendinden sorumludur.
Isteyen alır isteyen verir . Allah bunu kötü bişey gibi kınayanın başına verir o net ;)

Nerenizi yırtarsanız yırtın biz varız burdayız!

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, Rebel34

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Haziran 24, 2017, 08:06:53 ÖS »
Twitterda çocuklarımızı lgbtlerden koruyalım diye hashtag açmışlardı geçen. Nasıl sinirlendim.

Nedir bu lgbtlerin çocuklara kötülüğü? Çocuklara ilgimiz yok, çocuklara ilgisi olana pedofili denir ve ağır sapıklıktır. Maalesef lgbt olmayan kesimde oldukça fazla var onlar, biliyoruz olan olayları rezaletleri. Vakıf makıf ayağına neler yaptılar masum çocuklara, GÜNAHTIR! Çocuklarınızı asıl böyle insanlardan böyle tuzaklardan koruyun!

Lgbt'ler çocukları eşcinselliğe özendirir mi? Bu özenilerek kazanılacak bir şey değil, insan özendirilerek eşcinsel de olamaz, hetero da. Aklı başında lgbt birey de bir çocuğu özendirmeye çalışmaz. Şahsen tanıdığım çocukların lgbt olmasını ben hiç istemem, çünkü acı çekip mutsuz olma ihtimalleri çok fazla. Çünkü toplum mutlu olma, sevme, sevilme haklarını lgbt bireylere çok görüyor. YAŞAMALARINI çok görüyor, bazı zaman.

Lgbt'lik kendi tercihleri, öyle mi? TERCİH dediğimiz şey de seçme şansımız vardır, sen hetero arkadaş, bir gün oturup düşünüp taşınıp karar verdin mi, 'ben karşı cinsten hoşlanıyorum ya, tamam karar verdim onları seçtim' diye, hayır, hoşlanıyordun işte, otomatikman. Lgbt birey için de aynen öyle bu durum. Tercih değil, doğuştan gelen yönelim. Değiştirmek mümkün değil. Ama homofobiklik değiştirilebilecek, zararlı, kötü bir tercih.

« Son Düzenleme: Haziran 24, 2017, 08:08:26 ÖS Gönderen: Mavera »

overtherainbow

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 24, 2017, 08:54:10 ÖS »
Turistlerin  güvenliği ve toplumun genel ahlakı (!) için LGBTI bireylerin kendileri ile gurur duyması gene engellendi. başka birşey bekliyormuyduk tabi ki hayır..
Bilimsellikten tamamen uzakta bir toplumda neyi kime anlatacağız ki. Biz bile kendimiz hala genetik kodlarımızla gelen bir şeyi tercih olarak adlandırıyoruz.
Neyse söylenecek çok söz var ama .........

GURUR haftası tüm LGTBI bireylere kutlu olsun....
🐾

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, Darkness, Suat Soylu

iss

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 24, 2017, 09:43:34 ÖS »
cok güzel yazmışsın @Mavera. zaten ozendirilerek kazanilan bir duygu olsaydi heryerde elele gezen hetero çiftleri gördüğümüzde, birliktelikleri davullarla zurnalarla kutlanirken etrafındaki herkesin maddi manevi desteğiyle bir yuva kurmalari teşvik edilirken ozenir hetero olurduk :)
Haklı oldukları tek mevzu ramazan ayı gibi mubarek bir ayda çırılçıplak soyunan bir travestiyi görmek istememeleridir zira bende bu durumdan şikayetçiyim. Lakin yasal haklar ve toplum önyargısı konusunda zincirlerin kırıldığı bir türkiye hepimizin ozlemidir. #alışınheryerdeyiz der iyi aksamlar dilerim :)

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, firstday, Darkness

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Haziran 24, 2017, 10:54:45 ÖS »
cok güzel yazmışsın @Mavera. zaten ozendirilerek kazanilan bir duygu olsaydi heryerde elele gezen hetero çiftleri gördüğümüzde, birliktelikleri davullarla zurnalarla kutlanirken etrafındaki herkesin maddi manevi desteğiyle bir yuva kurmalari teşvik edilirken ozenir hetero olurduk :)
Haklı oldukları tek mevzu ramazan ayı gibi mubarek bir ayda çırılçıplak soyunan bir travestiyi görmek istememeleridir zira bende bu durumdan şikayetçiyim. Lakin yasal haklar ve toplum önyargısı konusunda zincirlerin kırıldığı bir türkiye hepimizin ozlemidir. #alışınheryerdeyiz der iyi aksamlar dilerim :)

@iss  sen  eşcinselmiydin  yaaa   ;D ;D
BİL ÖNEMSE  KORUN.

iss

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 25, 2017, 12:01:14 ÖÖ »
özendim oldum dermisim:)

Kullanıcı teşekkür etti: Darkness

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Haziran 25, 2017, 12:12:26 ÖÖ »
hahahahah  alemsin
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Garip

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 25, 2017, 03:22:36 ÖÖ »
Sonuç olarak. Herkes birbirine saygi gostermeli. Keske dedigim gibi zaman makinesine binse herkes ve 100 yil ileride yasamasi lazim. Aslinda konu cok. Ama burada konusmak icin uygun yer degil. Bu arada turkcem zayif biraz anna dilim degil. Yani zayif derken cemlede anlam ve noktolamam zayif. :-))))

Suat Soylu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Haziran 25, 2017, 02:39:02 ÖS »
Eşcinsellerin bile bu kadar eşcinsel düşmanı olduğu bir ülkede, heteroların "eşcinselliği" seçim olarak görmesine şaşırmam. Onlar hiçbir zaman "cinsellikleri" üzerine düşünmek zorunda kalmadıkları için, bize "sapık" deme kolaycılığına teşnedirler! Dolayısıyla, senin "durum" kabaca kendini "s.ktirmek" tir. Aktifsen sorun yok, derler. Zaten, zorda kalınca hayatında bir defa "sidik" zoruyla aktif olmayı başarmış hiçbir eşcinsel kendisine "pasif" im demez. Edilgen olmak "derinlerde" kalmış bir utançtır. İmtihan saatlerine kadar bütün duygular yanıltıcıdır. Katlandığın onca zorluğa ve dışlanmaya rağmen ayakta kalabilmiş olmanın haklı "gurur"unu ne heteroseksist denyolar ne de tatlısu eşcinselleri anlayamazlar!
Tek tipleştirilmiş veya tek tipleştirilmeye çalışılan eşcinselliğe ve bu tarz söylemlerle, "genel" ahlâk denilen garabete yamanmaya ve yaranmaya çalışan eşcinsellere karşıyım. Yediklerini doğrasan Mermara cacık olacak ne kadar çok güzide homoseksüelimizin dolabında genç zamanlarında isteyip de alamadığı bir kızın hazin hatırasının yattığını hepimiz biliyoruz! Kendiniz olun! Portföyünüzde bir "kız" sevgili bulundurmak zorunda değilsiniz! Fotoğrafta görülmeyen o kalbi ve kıçıkırık kezban sizsiniz! Alter egonuzdan bir "size" verilmeyen bir sevgili yaratmayın! Aynaya bakmıyorsanız, etrafınızdaki heterolara bakın! Her hetero tornadan çıkmış gibi aynı değil! Eşcinseller neden aynı olsun! İsteyen cici çocuk olsun ancak karşınızdaki zorda kalınca, sen de ben de "alt tarafı ibne" diye tabir ediliriz. Kendinizi duygularınızla, sevebilme kapasitenizle tanımlayın. Din gibi size özel duygularınıza başkalarının aynı hislerle yaklaşmasını beklerseniz, sizden ihtimam bekleyenlerin beklentilerine uyun da görelim, derler. Kimsenin kimlik talebi, başkasının özel duygularına, inançlarına küfür olarak tezahür etmeZ! Lütfen canavarlarla savaşırken canavarlaşmayalım. Pride'ınızdan öperim.
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2017, 09:23:47 ÖS Gönderen: Suat Soylu »
K'alp Krizi

Kullanıcı teşekkür etti: Darkness, overtherainbow, Nocturnal