Mavi-Banner

Gönderen Konu: Tedavi gördüğümüz hastaneler  (Okunma sayısı 6800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mucizelereinan

• Katılımcı Üye
  • *
Tedavi gördüğümüz hastaneler
« : Haziran 15, 2016, 05:57:46 ÖÖ »
Herkese merhaba,
Onceki forumda tedavi gordugumuz hastaneleri yazmistik.
Ozellikle yeni tani alan arkadaslar icin faydali olabilir. Eskiden tani alanlardan da hastanesinden memnun olmayanlar birbirine sorabilir fikirlerini. Bu amacla yeniden yapalim diyorum.

İlk benden gelsin: Bakirkoy Egitim Arastirma.

Bildigim kadariyla Acisadaoldurmez benimle ayni hastanede, Mavera da doktorlarin transferi oncesi Haseki'deydi. Buyuk bir cogunluk Okmeydani ve Sisli Etfal'de sanirim. Bir de Marmara Unv hastanesi coktu diye hatirliyorum.

AntalyaPozitif

• Üye
  • *
Ynt: Tedavi gördüğümüz hastaneler
« Yanıtla #1 : Haziran 15, 2016, 08:14:41 ÖÖ »
Günaydın, daha önceki forumda da vardım kapanınca çok üzülmüştüm sizleri tekrar bulduğuma çok sevindim. Geçen yaz Agustos ayında tanı aldım eylülde Stribilde başladım Akdeniz Üniversitesi (Antalya) Hastanesinde takibim yapılıyor.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #2 : Haziran 15, 2016, 08:19:08 ÖÖ »
bakırköy eğitim ve araştırma  sevtap  hocanın  öğrencisiyim  ;D kendisi  beni her gittiğimde sözlü  yapsa da  herşeye rağmen seviyorum hocamı ::) ::)
BİL ÖNEMSE  KORUN.

kont

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 15, 2016, 08:56:16 ÖÖ »
Pozitif yaşam derneği tavsiyesiyle Marmara Ünv. Hastanesindeyim. Sabit bir doktor bakmıyor devamlı değişiyor diye şikayetciydim. Tam değiştirme aşamasındayken yeni bir uzman doktor başladı . Gayet ilgili . Şu an çok memnunum.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Haziran 15, 2016, 09:09:18 ÖÖ »
İbni sinadayım. Serhat hoca direk kendisi telefonla beni arayıp bilgi veriyor. İyi biri kendisi ama yine de hastaneye karşı acabalarım yok değil.

anaşit

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 15, 2016, 11:42:54 ÖÖ »
Ben de geldim.😊 tekrar bu siteyi kim açtı merak ediyorum. Kim actiysa çok iyi yaptı. Açıkçası özlemişim. Zaten gizliyiz  bu konularda pek konuşamıyoruz.burası iyi geliyor. Umarım buranın kapanma gibi sorunu olmaz.

nathanieltroy

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 15, 2016, 11:46:06 ÖÖ »
Haydarpaşa'da Asuman hanım ilgileniyor benimle de. kendisi epey yoğun ama zaman ayırabiliyor, her soruma cevap veriyor, her gittiğimde "lütfen canınızı sıkmayın, çok basit bi hastalık, çok yakında tam kür bulunacağına inanıyorum" diye telkinlerde bulunuyor ben tasalanmadığım halde :) iyi bir doktor kadar iyi bir insan da bulmak çok önemli bu yüzden, moralinizi yüksek tutuyor.
Tanı: Ağustos 2014
CD4: 722
Viral Yük: Negatif (Mart 2017)
İlaç: Hivent + Tivicay

hürgeneral

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 15, 2016, 02:52:30 ÖS »
Haydarpaşa Gülhane Askeri Tıp Akademisinde yani GATA da tedavi görüyorum çoookkkkk memnunum  :P

tarantula

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 15, 2016, 03:41:36 ÖS »
Ben de Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gidiyorum. 2 doktor ilgileniyor benimle. İkisi de birbirinden sevecen ve yardımsever. Gerçi daha doğrulama sonucum çıkmadı, onu bekliyorum ama 2 hafta önce falan Elisa testinde Anti-Hiv yüksek pozitif çıkmıştı. Doğrulama sonucunun da aksi geleceğini sanmıyorum  :)

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 15, 2016, 03:49:39 ÖS »
Bende bakirkoy egitim ve arastirmadayim gerci daha 1 gorusmemiz oldu ozlem hanimla ama cok tatli bir kadin :)

jovsi

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 15, 2016, 05:11:12 ÖS »
Ben de Ankara Numune'de tedavi görüyorum en başından beri. Çok sevdiğim doktorum Meltem Arzu Yetkin ne yazık ki başka hastaneye geçti sanırım, son kontrolde olmadığı söylendi yarın yine kontrol var bakalım ne olacak.
Dünyayı güzellik kurtaracak!

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 15, 2016, 05:39:16 ÖS »
Bende bakirkoy egitim ve arastirmadayim gerci daha 1 gorusmemiz oldu ozlem hanimla ama cok tatli bir kadin :)

Aaa benim doktorum! Bi'tanedir oo! O kadar yardımcı oldu bana be iyi güler yüzlü davrandı ki!

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 15, 2016, 08:21:45 ÖS »
Günaydın, daha önceki forumda da vardım kapanınca çok üzülmüştüm sizleri tekrar bulduğuma çok sevindim. Geçen yaz Agustos ayında tanı aldım eylülde Stribilde başladım Akdeniz Üniversitesi (Antalya) Hastanesinde takibim yapılıyor.

Kim yapıyor takibini ? değişiyor mu sürekli doktorun ?

AntalyaPozitif

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 15, 2016, 08:36:05 ÖS »

Kim yapıyor takibini ? değişiyor mu sürekli doktorun ?
Doktorlar yani aslında asistanlar her 6 ayda bir değişiyorlar. O yüzden isim vermem mümkün değil, zaten şimdiye kadar 3 kere değişti isimlerini unuttum bile. HIV pozitiflerin takibi hastanede Prof. Dr. Dilara İnan'ın kontrolünde yapılıyormuş.Yani bana söylenen Dilara hoca ile her hafta bir araya gelindiği ve bütün hastaların durumları ile ilgili konuşularak karar alındığı şeklinde. Hatta birkaç sefer hocayı benim yanımda telefonla arayıp benim sorularımı telefonda hocaya sormuşlardı, sorarkende ..... meslekli bir hasta vardı hani onun verem testi ile merak ettikleri var vs demişlerdi.
Bu arada sen antalyada mısın? eğer öyleyse nerede tedavi görüyorsun?

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Haziran 16, 2016, 07:28:51 ÖS »

Aaa benim doktorum! Bi'tanedir oo! O kadar yardımcı oldu bana be iyi güler yüzlü davrandı ki!

bana karsıda cok iyiydi.cok tatlı bir kadın.hasta ile iletişimi mükemmel carsamba günleri hasta kabulu yapıyor diye biliyorum :D diğer günler orada mı onu bilmiyorum mesela bana carsamba git demişlerdi :D