Mavi-Banner

Gönderen Konu: Ciddi belirtiler ve testler  (Okunma sayısı 2697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nötr

• Üye
  • *
Ciddi belirtiler ve testler
« : Haziran 15, 2016, 03:14:10 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba,

Çok yüksek riskli bir birleşme yaşadım. 1 ay sonra belirtiler başladı. Koltukaltı, boğaz ve kasık lenflerinde şişme, ayaklarda terleme, gece terlemeleri, halsizlik, enerjisizlik, keyifsizlik, isteksizlik, kas ağrıları, boğaz ağrısı, geniz akıntısı, nefes darlığı, dalakta şişkinlik hissi. Yüksek ateş hariç tüm belirtiler diyebiliriz sanırım. Şimdi gece terlemesi bazen oluyor, boğazlarım ve lenflerim şiş, dalakta şişkinlik devam ediyor, en çok korkutanı ise ani kilo kaybı. sanırım en az bi 9 kg vermişimdir, tartılmaya korkuyorum.

Düzen lab'da yaptırdığım testler:
31. gün duo
58. gün duo
60. gün elisa (devlet hst. hiv ve hepatitler, toxxo, EBV)
76. gün duo

Tümü negatif. Fakat, belirtiler çok ciddi.
90 ya da sonrasında pozitif gelme ihtimalini yorumlarsanız sevinirim değerli arkadaşlar.

« Son Düzenleme: Haziran 15, 2016, 04:18:59 ÖÖ Gönderen: nötr »

Ajax

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Ciddi belirtiler ve testler
« Yanıtla #1 : Haziran 15, 2016, 03:19:13 ÖÖ »
Hocam senin testler yeterli be yani konuştuğum onca doktor hepsi bu durumda yeterli diyor. En kötü hiv duo ların yeter seninki çok araştırmaktan.
http://www.tavsiyeediyorum.com/makale_9829.htm gir oku hocam bu yazıyı olmadı git destek al. Pozitif arkadaşların dicekleride kesin bu şekilde okulucaktır

nötr

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 15, 2016, 03:33:29 ÖÖ »
lenfler ve dalak psikolojik olarak şişer mi?

Ajax

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 15, 2016, 03:36:17 ÖÖ »
Hocam bende çok kafama taktım bu konuyu halada takıyorum bizim sorunumuz herşeyi bu hiv 'e bağlamak. Aslında bu olaylar herşeyden olabilir. O yüzden bu konudan uzaklaşıp ilgili doktorlara git bence. Belki başka bir önemli rahatsızlığın var ve sen hep hiv'de kaldıgın için göremiyorsun.

jovsi

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 15, 2016, 05:33:25 ÖÖ »
insanlar psikolojik olarak hamile olduğuna inanıp yalancı gebelik bile yaşıyor. psikolojinin, bilinçaltının gücünü yabana atmayın.

söz konusu HIV ise belirtiler asla bağlayıcı değildir. HIV'in kendine has hiçbir belirtisi yoktur. Lenf bezleri bir basit bir enfeksiyon dolayısı ile bile şişebilir.

HIV tanısı belirtilerle değil, testlerle konur. Tüm testlerin yeterli sürelerde yapılmış ve negatif gelmiş. başka bir şüpheli temasın olmadığı sürece pozitif çıkman gibi bir ihtimal yok.

kendin için yapabileceğin en iyi şey diğer cinsel yolla bulaşan hastalık testlerini de yaptırıp sonrasında bir psikiyatr ile görüşmen. bozuk bir ruh sağlığı beden sağlığını da bozar.
Dünyayı güzellik kurtaracak!

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska, BuDaGecerYahu

anıyaşa

• Katılımcı Üye
  • *
  • kondom şart
« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2016, 01:23:17 ÖÖ »
öncelikle belirtileri bir kenara bırakalım bunların pek bir önemi yok çünkü doğru zamanda doğru testler yaparak negatif sonuç almışssın hatta daha sonraki günlerde bu negatifleri tescillemişsin arkadaşım sende hiv falan yok ama cybh olabilir lütfen cybh testini yap ve konuyu kapat yazık etme kendine
Sadece Huzur

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska

nötr

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 16, 2016, 01:27:47 ÖÖ »
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim dostlarım.

alcatraz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 16, 2016, 01:34:50 ÖÖ »
kardeşim gecmişs olsun  senin gibi negatif almayı o kadar cok isterdim ki

nötr

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 16, 2016, 01:38:00 ÖÖ »
Dualarım o yönde dostum. Ve kalıcı tedavinin bir an önce bulunması yönünde. Benim belirtiler devam ettiği için pek rahatlayamadım açıkçası. Üniversite hastanesinde CYBH baktıracağım bakalım neler çıkacak.

alcatraz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Haziran 16, 2016, 01:40:14 ÖÖ »
inş allahon izni ile temiz cıkar hiç bir seyin yoktur allhın izni ile   bu hastalıgında tam tedavisi cıkar ve hepimiz kurtuluruz

nötr

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 16, 2016, 02:25:44 ÖS »
93. gün de negatif geldi arkadaşlar. Bu arada acemiliğimden soruyu yanlış yere sormuşum, "Test sonuçlar ve genel sorular" sayfasına taşınabilir.

Kullanıcı teşekkür etti: CanCey

Simurg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 16, 2016, 03:14:29 ÖS »
Kapat konuyu, işine, gücüne bak hayatı benim gibi 1 buçuk sene zindana çevirme benim gibi.

nötr

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 16, 2016, 03:39:13 ÖS »
kapatmak istiyorum ama belirtilerimi okuduysan yenilir yutulur cinsten değil. kaslardan kilo kaybı, farenjit, lenf bezleri, dalak & karaciğer büyümesi...... senin belirti ve test sürecin nasıldı?

Kullanıcı teşekkür etti: anıyaşa

Smile.for.life

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 16, 2016, 03:52:21 ÖS »
Bu belirtiler ve semptomlar hivle alakaliysa testler bunu tespit eder degil mi? Cunku sana gore vucudunda hiv virusu var ve sana bunlari yapiyo. ama testler bulamiyo. Virus yokki ne bulsun.Testlere guven. Surelerin yeterli. Hayatina bak. Bu kuyunun dibi yok soyliyim

Simurg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Haziran 16, 2016, 04:28:29 ÖS »
Sana diyoruz 1buçuk sene oldu resmen hayata küstüm depresyon,intihar düşüncesine kadar geldim,belki 10 15 test oldum hep sonuç negatif yani takıntı resmen hepsi başka bişey yok.