Mavi-Banner

Gönderen Konu: Buda bir gün bitecek  (Okunma sayısı 448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sesu3448

• Ziyaretçi
Buda bir gün bitecek
« : Haziran 08, 2017, 11:02:04 ÖS »
merhaba arkadaşlar bende yeni tanı alanlardan biriyim henüz ilaç tedavisi başlamadı kısaca kendimden bahsetmek istiyorum 33 yaşındayım escinselim bunun yadırganacak bir tarafı kalmamıştır sanırım artık yaklaşık 15 sene futbol oynadım 2013 senesinde omurilik iltihabindan felç geçirdim ve doktorum tekrar eski halime yüksek ihtimal gelemeyecegimi söyledi ama onun bu kelimesi beni daha çok motive etti hastalığı yaklaşık 1 senede atlattım eski halime geldim şimdi ise hiv + inanın taniyi aldığım da hiç korkmadim sen neleri gördün dedim kendi kendime ve şunu söylemek istiyorum arkadaşlar yine bi mucize olacak ama bu sefer ki hepimiz için gelecek inşallah ben canı gönülden inanıyorum buna bu arada ilk tani sonuçlarim cd4 461 hiv rna 239.000 bunu da yorumlarsaniz bi de ben vücud geliştirme sporu ile ilgileniyorum protein vs kullanmam sorun olur mu hepinize şimdiden tsk ederim inanın zafer
Inananlarindir❤❤

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, Bedel, mazhar, wulfwulf

Bedel

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Buda bir gün bitecek
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2017, 12:16:56 ÖÖ »
@Sesu3448 sana sonuna kadar inaniyorum. ;)

Cd4 un tehlikeli sinirlar icinde degil panik yapilacak bir durumun yok :)

Body icin burada ilgilenen arkadaslarimiz vardi onlar gorunce cevap vereceklerdir bu soruya

Gecmis olsun

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2017, 12:49:16 ÖÖ »
Merhaba... İnsan önce kendine inanmalı. Tebrikler!  Sağ ayakta 3 ay hissizlik vardı bende de. Doktorlar düşük ayak diyoruz buna dendi. Ayağımı sürüyerek yürüdüğümü unutmuştum ki bir gün parmaklarımı hareket ettirebildiğimi farkettim. Geçti gitti çok şükür. Bir kaç yıl önce sağ tarafımda bir uyuşma, sağ elimi kullanamama, konuşmada bozukluk şikayetleriyle hastaneye gittim. Beyinde bir kitle var dediler. Biyopsisi yapıldıktan sonra kötü huylu olmadığını öğrendim. Ameliyat sinirlere zarar vereceği için aldırmadım. Onunla yaşıyorum. O da geçti gitti şükür. Şimdi de Hiv... Bizi öldürmeyen şey güçlendiriyor:) İnşallah bunun da tam kürü çıkacak..Bir gün bundan da kurtulacağız. Klasik ama inanmak başarmanın gerçekten yarısı.
Proteinin fazlası böbreklere zararlı. Kontrollü kullanmak lazım takviyeleri.
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2017, 12:52:32 ÖÖ Gönderen: turuncu »

omerciq

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2017, 01:14:21 ÖÖ »
Hoşgeldin,umut insanı özgürleştiriyor ki bende inanıyorum yakın bir zamanda bu sonlanacak,Ayrıca herkesten ricam var dua ( yönlendirilmiş beyin dalgaları) çok önemli;Şimdi burda gerek islami gerek diğer dinler açısından gerekse de kanıtlanmış bilimsel açıklamalara giremeyeceğimden ( eğer istenirse bunların hepsinin kaynakları bende mevcut) bir  beyinin bir konu üzerine eğilmesi yani dua edilmesi o konunun çözümü konusunda çok büyük etkisinin olduğunu dolayısı ile bir çok beyinin inançlı veya inançsız herkesin  günde 1-2 kez aklına getirip bu yöne eğilmeleri,namaz eda edenlerin dualarına eklemeleri,oruç tutanlar oruçlu iken yönelmeleri...!

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2017, 04:03:38 ÖÖ »
Hoşgeldin,umut insanı özgürleştiriyor ki bende inanıyorum yakın bir zamanda bu sonlanacak,Ayrıca herkesten ricam var dua ( yönlendirilmiş beyin dalgaları) çok önemli;Şimdi burda gerek islami gerek diğer dinler açısından gerekse de kanıtlanmış bilimsel açıklamalara giremeyeceğimden ( eğer istenirse bunların hepsinin kaynakları bende mevcut) bir  beyinin bir konu üzerine eğilmesi yani dua edilmesi o konunun çözümü konusunda çok büyük etkisinin olduğunu dolayısı ile bir çok beyinin inançlı veya inançsız herkesin  günde 1-2 kez aklına getirip bu yöne eğilmeleri,namaz eda edenlerin dualarına eklemeleri,oruç tutanlar oruçlu iken yönelmeleri...!

Ben de çözüm konusuna odaklanmanın sonuç getireceğine inananlardanım. Pozitivist aynı zamanda inançlı biri olarak Allahtan dileyelim arkadaşlar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 09, 2017, 07:20:00 ÖÖ »
Sonuçlarında sıkıntılı bir şey yok en kısa sürede tedaviye başlarsan sağlık sorunu yaşamayacağını düşünüyorum. Ben de benzer değerlerle başlamıştım iki sene geçti

Sesu3448

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 09, 2017, 10:43:18 ÖÖ »
Hoşgeldin  @Sesu3448  yeni tanı almış bir birey olarak güçlü duruşunuz düşünce yapınızla ben eminimki kolaylıkla geleceksiniz her durumun üstesinden ...
Cd4 ve rna nız yeni tanı alan birine göre gayet makul seviyede direnç testi yapıldımı? Hangi kombine ilaçla başlayacaksınız ?
direnç testi yapıldı 3 gün önce daha sonuçlar gelmedi haftaya ilaçlara basliycaz ama hangi ilacı verecek henüz bi bilgim yok alınca paylaşıcam burdan

Sesu3448

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2017, 10:49:31 ÖÖ »
Sonuçlarında sıkıntılı bir şey yok en kısa sürede tedaviye başlarsan sağlık sorunu yaşamayacağını düşünüyorum. Ben de benzer değerlerle başlamıştım iki sene geçti

Mavera ben biraz halsiz hissediyorrum ilaçlarla bu duzelecekmi bir de sürekli gribal enfeksiyon boğaz ağrısı bunlar ne zaman düzelir bildiğim kadarı ile halsizlik ve gribal enfeksiyonlar bağışıklık sisteminin zayıf olması ile alakalı biraz erken yoruluyorum her ne yaparsam bunlar düzelecek mı bide özelikle yememek gerek besinler var mı yoksa her şeyi tuketebilirmiyiz

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2017, 11:04:18 ÖÖ »
Gribal enfeksiyonla hivin alakası yok grip nezle vs hümoral immunite ile ilgili, hiv hücresel immüniteyi bozuyor.
Stres, kötü beslenme, az uyku bunlar bağışıklığına zarar veriyor olabilir. Grip nezleden korunmak için bol sıvı alacaksın çay çorba su bol bol, taze meyve sebze yiyeceksin, Ellerini sık sık yıkayacaksın elini ağzına burnuna getirmeyeceksin.

Tedavi ile normal sağlıklı yaşam sürebiliyoruz bu kadar korkma.

İlaçlarla etkileşim yapan besinler belli greyfurt, ekinezya, sarı kantaron, bunlaru tüketmeyeceğiz onun dışında normal sağlıklı beslenme kuralları geçerli yani bol su içmek (susamayı beklemeden-susamışsan çok geç demektir) her gün taze meyve sebze yemek , yağlı kızartmalı katkı maddeli aburcubur fastfood vs uzak durmak, SİGARAyı bırakmak, vs

Meksen

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2017, 11:29:03 ÖÖ »
karamsar degilim ama bu hastalıgın kesin çözümünü bulacaklarına asla inanmıyorum çünkü mantıklı degil büyük paralar rantlar dönüyor bu hastalıgı insanlıga bulaştıranların amacı şuan yaşananlarken neden altın yumurtlayan tavugu kessinler ki.

wulfwulf

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 09, 2017, 01:05:36 ÖS »
karamsar degilim ama bu hastalıgın kesin çözümünü bulacaklarına asla inanmıyorum çünkü mantıklı degil büyük paralar rantlar dönüyor bu hastalıgı insanlıga bulaştıranların amacı şuan yaşananlarken neden altın yumurtlayan tavugu kessinler ki.

cözümü de ucuz olmayacagindan baska bir altin yumurtlayan tavuk bulup rekabete girmek istiyor olabilirler. hiv kontrol altina alinmazsa tüm dünyayi yikip gecirebilecek bir virüs. o yüzden iki tane ilac firmasinin para muhabbetinden cok daha derin bir konu bence. zamaninda alinan patentler vs sebebiyle tedaviücreti yüksek ama yanlis bilmiyorsam patent süreleri bitiyor, yeni arastirmalar daha ucuz cözümler getirebiliyor. umutlu olmak lazim. ben 27 yasindayim ve ölmeden önce kesin tedaviyi görecegime inaniyorum. 
Tani: 08.05.2017
Ilac: Triumeq
-------------------------------------------
CD4: 472, RNA: 108000 - 01.06.2017
CD4: 605, RNA: 144 - 06.07.2017 :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2017, 01:40:57 ÖS »
Bunlar hep komplo teorileri, kanıtlanmış şeyler değil. Boş yere takılmamak gerek.

dejavu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 10, 2017, 03:04:51 ÖÖ »

Büyük paralar dönüyor ama zaman herşeyi değiştiriyor.

Aklınıza bile gelmeyecek alanlarda fikirler üreten ve çalışma yürüten binlerce kişi var artık.
Geçenlerde kanser kongresi vardı. Kanserin de sonu geliyor. (Zaten çok önce biliniyordu hepimiz eminiz). Çok önemli şeyler çıktı kongreden bir araştırın derim.

Komplo teorilerini düşünürsek, diyelim ki bu eski yıllarda bazı hastalıklara çare bulan bilim adamları öldürüldü ya da kayboldu filan... Şu an o kadar çok kişi üstünde çalışıyor ki bu kadar kişiyi bulup yoketmek zor :)

Bunu sadece ben söylemiyorum. Çok büyük şirketlerin CEO'ları söylüyor. Önümüzdeki 10 senede dünya birçok hastalığı tarihe gömecek.