Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hadi biraz gülelim  (Okunma sayısı 357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
Hadi biraz gülelim
« : Haziran 05, 2017, 09:09:50 ÖS »
Biraz önce araştırma yaparken fobik rehberine denk geldim neler okudum neler gözlerim kanadı resmen 😂😂 şu soruları gerçekten beyinleriyle yazmışlar 😂😂
1- Ben maç sırasında tribünde otururken karşımda bağıran adamın tükürüğü gözüme geldi ve ovaladım hiv kapmış miyim?
2- gelecek çok kötü hivin nasıl bulaşı olduğu konusunda bilgi yok bir hiv pozitif gül koklasa sonra ben koklasam bulaşır yastık kıyafet havlu yine bulaşır bende şüpheleniyorum olmuş mudur acaba? (Acayip küfür ettim buna) 😂😂
3- arkadaşımla sohbet ederken bir kadının hiv pozitif olduğunu söyledi bende şüphelendim aynı yemeği yedik kafayı yiyecem yardim (hivden beter ol) 😂
4- hastanede ki lavaboda kurumuş kan vardı tükürdüm ve tükürüğüm yere düştü sonra azıcık içime çektim 55. Gün negatifim hiv var mi?
5- hivveaids sayfasın da en can alıcı salak 208. Gün negatifim lenf şiş hemde ağrısız demiş bence lenfoma olmuş haberi yok 😂😂 ( bilgi: lenfoma evet tedavisi var ama ileri evre için ilik nakli şart ve hivden kötü bir hastalık)
6- gençler hayırlı ramazanlar inşallah negatifleri alırız benim sorum kadının dudağında uçuk vardı oral yatırdım 180. Gün negatif bulaş varmı? (İroniye bakar mısın çarpılacak salak) 😂😂
7- buna çok güldüm.. doktor hilmi fobik birisine 2 yıl mi demiş hiv belli etmez kendisini bunuda o foruma yazmışlar millet isyanlarda intihar edecem falan diye 😂😂😂 oh olmuş lan size iyi ki dalga geçmiş doktor deli etmiş bunları 😂😂
8-  en can alıcı soru.. Ben evliyim 4. Ay negatifim var ama dediğinize göre hiv hâlâ kanımda ve eşime bulaş olmuş mudur korunmadım 😂
Moderatörlere allah yardım etsin fobiklerin sitesi kapanmış buraya hücum edecekler belki de öyledir.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Hadi biraz gülelim
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2017, 09:17:50 ÖS »
Ufaktan başladı gibi. Birileri siz yalancısınız diye dolanıyordu buralarda :D  Ben şeyi merak diyorum ordakiler iletileri onaylanmıyo diye buradakilere sövüyolar mıdır acaba? Denk gelen oldu mu hiç :D
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2017, 09:19:09 ÖS Gönderen: turuncu »

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Haziran 05, 2017, 09:22:25 ÖS »
ben şahsen baya bir küfür yiyorum. Tabi buraya yansımıyor  ;D ;D

Matland onaylamıyorsan silme bırak mavera görsün diyen var.

Matland iyi ki hiv olmuşsun, aidsden geber diyen var.

Matland sen hak etmişsin diyen var.

Böyle uzuyor gidiyor. Bunlar tabi buraya yazılabilecek olanlar.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 05, 2017, 09:31:07 ÖS »
yazık yaa!!! Kendi kendilerini çaresiz bırakıp bunu başkalarına mal ediyorlar... Allah akıl fikir versin !

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2017, 09:36:32 ÖS »
Ben bunlardan herşeyi beklerim yaparken akıllarına gelmez sonra yandım aman hiv oldum ee olursun tabi salak. @turuncu valla bende merak ettim baktım iyice birşey diyen olmamış bir fobik ulaşabileceği bütün hiv ile alakalı sitelere kendi sorusunu sormuş o kadar araştırıyormuş yani 😂😂 @Matland abi bunlara yazasım var ben 6. Ayın sonunda tanı aldım belirti bile olmadı diye deli olurlar 😂😂 kalpten giderler o kadar korkuyorlar adamlar hatim indiriyor resmen 😂 aldırma abi sen onlara bizim duamız yeter bir insana hastalık musibet gelmesi iyidir derecemiz artar yaşamı sorgularız biz daha şanslıyız onların kötü sözleriyle moral bozmanı hiç istemem... bide farkettiniz mi böyleleri tanı almıyor, tanı alan bizlerinde aklına hiv gelmez düşünsene hem fobik hem tanı alsam hivden önce ölürüm 😂😂
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2017, 09:38:42 ÖS Gönderen: lordstark »

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu

ferdi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 05, 2017, 09:39:07 ÖS »
@Matland hani bir konu açılıyor ve konunun en önemli yerinde gelip, konu kilit diyip konuyu kilitliyorsunya, sanki başıma kaynar su dökmüşsün gibi irite oluyorum..  ;D

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Haziran 05, 2017, 09:45:14 ÖS »
@Matland hani bir konu açılıyor ve konunun en önemli yerinde gelip, konu kilit diyip konuyu kilitliyorsunya, sanki başıma kaynar su dökmüşsün gibi irite oluyorum..  ;D

Acaba bazı gönderilerini yayınlamamış olmam bu duruma katkıda bulunmuş olabilir mi?

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 05, 2017, 09:46:46 ÖS »
@Matland en sevdiğim cool bir hareket "konu kilit" 😁😁 bazen dayanamıyorum matland yetiş konu kilit yazacam alta o kadar cool abi 😁😁😁

ferdi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 05, 2017, 09:47:28 ÖS »
evet oda var ama, ne olursa olsun kimseye hakaret etmem, beddua etmem, edenleride kınıyorum. herkez kendisine yakışanı yapar.

iss

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 05, 2017, 10:02:21 ÖS »
ben şahsen baya bir küfür yiyorum. Tabi buraya yansımıyor  ;D ;D

Matland onaylamıyorsan silme bırak mavera görsün diyen var.

Matland iyi ki hiv olmuşsun, aidsden geber diyen var.

Matland sen hak etmişsin diyen var.

Böyle uzuyor gidiyor. Bunlar tabi buraya yazılabilecek olanlar.

ama bilmiyolarki @Matland dostum mulayim sohbeti güzel yüreği güzel biri. iki konu kilitledin diye huysuz geçimsiz biri zannediyolar seni :)

çatlakmateryalist

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 05, 2017, 10:35:11 ÖS »

Acaba bazı gönderilerini yayınlamamış olmam bu duruma katkıda bulunmuş olabilir mi?

Yalnız şöyle bir olay var bu fobiklerin sebebi biz değiliz doktorlar.Bakın az önce dr.uçkun beyin sitesinde (uçkun laboratuvar) elisa 3 aydan önce negatiflik vermez 3.ayda anca(belki) yazan bir yazı okudum.6.aydan önce net bir sonuç beklemeyin diyor.Ayrıca bilen arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.Bu igm antikor gibi testlere bakıyormuş uçkun laboratuvarda.Bunun hiv duo ultra vidastan farkı nedir? Biz ek olarak igm antikorlarına falanda bakıyoruz dedi anlamadım.Hiv duo ultradan daha mı üstün bu test anlamadım.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 05, 2017, 10:58:38 ÖS »
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah hepimiz kurtuluruz bu illetten. Ama olmasa da kaliteli yaşayalım derim. İlaçlarımız da bunu sağlıyor zaten.

@çatlakmateryalist bir daha trollemeye kalkarsan seni şutlarım. Yeter ya. Kendine başka eğlence bul

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 05, 2017, 11:02:49 ÖS »
Yazcam şimdi uzar konu kilit gelir diye çekiniyorum ama kötü bişey demicem söz :D @çatlakmateryalist   labların testlerden para kazandığını ve test sürelerini kafalarına göre uzatabileceklerin hiç aklına gelmiyor mu? Gelmeli.. 3. Ayda test olduysan negatifsen lab da seni eli ayağı titrerken görünce sen 6. ayda yine gel nolur nolmaz diyebilir. Bir de bu yönden düşün.. Koskoca WHO  önerileri var..  Ha istersen her gün test ol... O sana kalmış... O öyle dedi bu böyle dediye bakmaman senin yararına... Çok kaynak okuyunca çok bilgili olmuyorsun her zaman. Bazen de böyle kafan karışıyor işte.. Millete yalancı bile diyebiliyorsun. 45 de olduysan tamam hadi bir de için rahat edecekse 90 da ol oldu bitti gitti...

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Haziran 05, 2017, 11:08:03 ÖS »
Bence yeterli hadi kapatalım.