Mavi-Banner

Gönderen Konu: Vidas hakkinda  (Okunma sayısı 1770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mutsuz26

• Ziyaretçi
Vidas hakkinda
« : Haziran 11, 2016, 02:51:34 ÖÖ »
Bakin yabanci bir site ve ulkemizdeki 3 6 ay muhabbeti. Sonra devreye vidas ve 14 gun giriyor.

Chemicalman
Konuk
 Seni rahatsız değilim eğer cevap için teşekkürler, ben daha çok soru birini ekleyebilir miyim. Türkiye'de bazı doktorlar hala HIV tespiti için 3 ve 6 aylık testi söylüyorlar ama ben genellikle ben ELIZA okumak, onlar bize bakın hangi test bilmiyorum. Sonra benim kaynakları değişti ve diğer ülke araştırmaları açmak ve ben tekrar teşekkür ederim senin çalışma için çok saygı duyuyorum, HIV konusunda gerçekten acayip hizmet yapıyoruz, web sitenize bulundu. Türkiye'de laboratuvarda 1) Bir adet diyor, o Özellikle Vidas için Hiv Duo Ultra testi daha sonra 28 gün ve% 99,99 sonra, belirli sonuç 14.day% 99,88 olduğunu. bu doğru mu? 2) 3.Generation ve 4.Generation testleri duyarlılık farklı nedir? Ben Örnek söylemek deneyin: "3.Gen için:? Bunun gibi 1 ml kan / 20 antikor 4.gen 1ml kan / 50 antikoru .. ... Ya da bütün test hassasiyeti antikor için aynı web böyle diyor Vidas : p24 Ag duyarlılık Artan:. VIDAS HIV DUO daha duyarlı 5 kez; Ag p24 3 pg / ml .. Ama bu antijen için ... Ben 3 ve 4 test için antikor duyarlılığı ne olduğunu merak ediyorum ben umuyoruz Ben ... söylemek deneyin neyi açıkladı sadece "bir" virüs insan vücudunda penis girildiği 3) ve son soru, antijen ve antikor üretim süreci ve dedectability değişikliği yapmak? tüm Dr.Jose için teşekkürler .. Ben u ülkemizde geliyor ve halkımız bu virüs hakkında yeterli bilgiye sahip değilsin yapmamı ekip HIV hakkında sempozyum düzenlemek umuyoruz.

2013/09/20,  08:21 # 4
Dr Jose  Dr Jose çevrimdışı
Kıdemli Üye
 1) Türkiye'deki laboratuvarda biri Özellikle Vidas Hiv Duo Ultra testi için daha sonra 28 gün ve% 99,99 sonra, 14.day% 99,88 belli bir sonuç olduğunu söylüyor. doğru nedir? Evet, bu deyimi. ile kabul edeceğini 2) 3.Generation ve 4.Generation testleri duyarlılık farklı nedir? Ben Örnek söylemek deneyin: "3.Gen için:? Bunun gibi 1 ml kan / 20 antikor 4.gen 1ml kan / 50 antikoru .. ... Ya da bütün test hassasiyeti antikor için aynıdır Üçüncü nesil testleri antikorlar için sadece ., ayrıca bu nedenle farklı pencere dönemleri olan antijen için test 4. nesil aksine vidas web sitesinde böyle diyor: Artan p24 Ag Hassasiyet: VIDAS HIV DUO göre 5 kat daha hassas; 3 pg / Ag p24 ml .. Ama bu antijen için ... Ben 3 ve 4 test için antikor duyarlılığı ne olduğunu merak ediyorum. ben demek ... ne deneyin açıkladı umuyoruz 3) ve son soru, sadece "bir" virüs girildiği insan vücudunda penis? antijen ve antikor üretim süreci ve dedectability değişikliği yapmak giriş noktasının ne olursa olsun, aynı o kan sonra, olurdu

Mutsuz26

• Ziyaretçi

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Vidas hakkinda
« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2016, 04:04:03 ÖÖ »
Ben var bir şey anlamamak. Allah belanı vermek google translate %100
There's a light guiding my way.

Mutsuz26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 11, 2016, 01:59:56 ÖS »
Soyle ozetleyeyim
Doktora su sekilde soru soruluyor
Turkiyede hala 3 ve 6 aydan bahsediliyor diyor. Ama bir tane laboratuar 14. Gunden sonra hiv duo ultra vidasin %99.88 dogru sonuc verdigini soyluyor bu dogru mu diye soruyor.
Doktorun cevabi su sekilde
Evet dogru diyor. Vidas hiv duo diger testlerden 5 kat daha hassastir diyor.

Not.
Adam turkiyedeki 6 ay muhabbetini duyunca farkli kaynaklara yoneliyor ve turkiyedeki hiv aciklayici sitelerden uzaklasiyor☺

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 11, 2016, 05:57:24 ÖS »
Herseyi birbirine karıstırmıssın.bilgi kirliliği var sende.3.ay 6.ay muhabbeti eliza testi için gecerli vidas için değil.onun da acıklamasını sorulan sorularda milyonlarca kez anlattık.Ayrıca labrouvar da ki adam 28.gün diyorsa 28.gündür.Adamın kullandığı makinanın hassasiyetini kacıncı jenerasyon test yaptıgını bilemesin ki.bosu bosuna arastırıyosun yani. ayrıca yüzde DOKSANDOKUZNOKTASEKSENSEKİZ lik dogruluk payını hice sayıp yüzde 0.22 lik hata payından yola cıkarak pozititim demek gercekten akılla mantıkla ve matematikle dalga gecmektir.bu matametiksel ifadeleri yorumlayamıyorsanız bari testi yaptırdığınız yere güvenin.adamların işi bu.Ayrıca tekrardan söylüyorum o hata payı yalancı negatiflik degil yalancı pozitiflik kaynaklı olur genelde.100 milyonda bir hata payı var yani.sen o kadar sanslı olsan HIV olmazdın zaten.Takmayın kafanıza bu kadar. dogru zamanda dogru testinizi yaptırıp konuyu kapatın.Bu kadar basit.

Mutsuz26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 11, 2016, 06:13:14 ÖS »
Ruboy haklisin. Biliyorum elisa hakkinda 3 ve 6 ay muhabbeti yapildigini. Benim belirtmek istegim nokta vidasti. Sinirlenme bu kadar. Yanlis bisey soylediysem de k. Bakmayin