Mavi-Banner

Gönderen Konu: hıv belirtileri ve testler  (Okunma sayısı 3627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tamar2016

• Yeni Üye
  • *
hıv belirtileri ve testler
« : Haziran 10, 2016, 04:39:18 ÖS »
arkadaşlar merhaba bundan 27 ay önce şüpeli bi ilşikim oldu bu olaydan 2 veya 3 hafta sonra bende halsizlik eklem ve kas ağrıları dilde beyazlaşma boyun koltuk altı ve kasık lenf bezlerm şişti lenfler için usg yapıldı 08mm 10mm arasında lenf nodları tesbit edildi hala devam ediyorlar hada sonra yaptırdığım testler ise şu şekilde

14.p24 antijeni negatif

25.gün hıv combi negatif

35.gün hıv combi negatif

52.gün hıv combi negatif

92.gün hıv combi negatif

126.gün devlet hastanesi eliza hıv ve hepatitler negatif

154.gün devlet hastanesi eliza hıv 1.2 ve hepatitler negatif vdrl negatif

178.gün devlet hastanesi eliza hıv 1.2 negatif

202.gün üniversite hastanesi hıv 1.2 negatif yöntem EIA

332.gün üni hastanesi hıv 1.2 negatif yötem eia

453.gün üni hastanesi hıv 1.2 negatif
ve enson olarak 735.gün özel lab hıv combi negatif geldi bu lenfler hala şişduruyor lenfler hıvden dolayı şiştiyse
testlerin bunu yakalaması gerekmezmiydi  başka yapmam gereken bişey varmı arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

nathanieltroy

• Üye
  • *
Ynt: hıv belirtileri ve testler
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2016, 04:43:28 ÖS »
istersen 16.000'inci günde tekrar bir test yaptır, orada HIV çıkar diye düşünüyorum. yahu hastanede test için geçirdiğin zamanda bir okul bitirirmişsin.

6. ayda yaptıracağın bir Elisa testi sana %100'ün üzerinde doğru bir sonuç veriyor zaten. gittiğin her enfeksiyon doktoru bunu doğrulayacaktır. boynundaki şişlikler bin tane sebepten olabilir. HIV'le ne alakası var? lenf kanseri olma ihtimalin bile daha çok ama HIV pozitif değilsin.
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2016, 04:45:04 ÖS Gönderen: nathanieltroy »
Tanı: Ağustos 2014
CD4: 722
Viral Yük: Negatif (Mart 2017)
İlaç: Hivent + Tivicay

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Haziran 10, 2016, 04:57:31 ÖS »
Hiv olsaydı testlerinde çıkardı
Çıkmamış
Demek ki hiv değil

tamar2016

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2016, 05:01:38 ÖS »
teşekürler nathanieltroy kardeşim sanada geçmiş olsun işte beyin sürekli buna takılıp kalıyo .ben bu stresi yaşarken bi hata daha yaptım alkolun etkısıyle yine şüpelı bı ilişki yaşadım fakat korundun fakat tam geri çekilrken kondom penisin başında duruyordu tam çıkmamıştı  bırde bayan ilişkiye girmeden önce bana oral seks yaptı penısımı epey bı tükürükledi test olmam gerekirmi tekrar açık yazdım yanlış olduysa herkezden özür dilerim.bu işlere nasıl bulaştım bunca olaydan sonra hala inanamıyorum .

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2016, 07:51:06 ÖS »
Konu test sonuçları ve genel sorular başlığına açılsaymış daha iyiymiş.
There's a light guiding my way.

spring

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 11, 2016, 12:19:58 ÖÖ »
Boyunda ve koltuk altında saptanan nodül var mı usg ile ama senin gözünle saptadıklarından bahsetmiyorum?

tamar2016

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 11, 2016, 09:53:46 ÖÖ »
evet var arkadaşım 08 mm ile 10 mm lenf nodları tespit edildi
enson testim 735.gün hiv combi negatif geldi

social

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 11, 2016, 10:56:20 ÖÖ »
bu ne abi bu adamlara neden konu açtırıyorsunuz utanmadan 735 gün testim negatif diyor...

Kullanıcı teşekkür etti: Freddie

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 11, 2016, 05:48:16 ÖS »
daha neye inanman gerektiğini bilmiyorum ben 234098590.gün negatif e kadar gider bu her sene test yaptır sen.

Mutsuz26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Haziran 11, 2016, 06:10:04 ÖS »
Kardesim Turkiye de bir ilksin bence. Hive karsi bagisiklik kazanmissin. Virus beynine islemis. Bununla yasamaya alis. Belirtilerini yasayacaksin ama bagisikligin bu virusu baskilayacak. Beyin olarak bunu surekli tasiyacaksin. Teshisini koydum senin.
Burda bu kadar insan var bilgi almak isteyen. Bizde takiyoruz belki ama sen kadar degil. Sen fobik olmayi gecmissin baya level atlamissin. Sen burda boyle bi konu acip o kadar testten sonra hala negatif olduguna inanmiyosan sorun sende. Tip bisey yapamaz sana. O kadar test yaptirdin hic mi sormdin bi doktora. Senin bu davranisin yuzunden adminler ve moderatorlerde sinirlenip gercekten skntisi olan insanlara da kizabiliyo. Onlari da dusunmek lazim bi yerde.
Sana tek tavsiyem hayatina odaklan ve guzelim hayatini zindan etme. Bu durum sende ne ailesel ne de sosyal iliski birakir.
Burda bu kadar insanin psikolojisiyle oynama hivle ilgili de arastirma yapma sorgulama artik. Arkana bakmadan kosarak uzaklas burdan.

anıyaşa

• Katılımcı Üye
  • *
  • kondom şart
« Yanıtla #10 : Haziran 11, 2016, 10:44:52 ÖS »
hivi arama sorma artık yeter hatta 90. gün bırakmalıydın bu işi sen baya abartmışşsın

ayrıca lenf nodlarına çok takılma baZı insanlarda uzun süre şiş kalabiliyor hatta şiş inmeyebilirde
Sadece Huzur

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 12, 2016, 12:43:46 ÖÖ »
Keşke laborant falan olsaymışım. Sırf bunlar için ikinci testten sonraki test için iskonto bile yapardım. Köşeyi dönmüştüm bile çoktan.
There's a light guiding my way.

Kullanıcı teşekkür etti: Ruboy

tamar2016

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 18, 2016, 12:57:21 ÖS »
sevgili  theodor hayatımda yaşadığlm bu ilk şüpeli olay unutmam mümkün değil hayatımı alt üst etti

benim bu işi bu kadar ileri götürmemim nedeni ciddi belirtileri yaşamam 16 adet test oldum özel lab devlet hastanesi üniversite hastanesi hepsinde test yaptırdım dr hocam benim şüpeli ilşkimin şu gönündeyim diyorum belirtiler bunlar diyorum lenfler almış başını gitmiş diyorum test yaptırıp gönderiyor

bana ya kardeşim bu belirtilerin gerçekten hıvden kaynaklıysa teste çıkar veya çıkmaz şu zaman sonra tekrar gel veya bu şikayetlerin için şunu yap bunu yap demediler

bende bi çare buraya yazdım belki pozitif tecrübeler bana yardımcı olur bilgi verirler diye

yaygın lenf şişmeleri var bende kollarda boyunda koltuk altında 27 aydır aynılar ne daha fazla şiştiler nede indiler

benim merak ettiğim lenfler hıv kaynaklı ise testler bunu yakalaması gerekmezmi yada yakalmıya bilirmi

beni anlıyacağınızı umuyorum arkadaşlar

Korkut

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 18, 2016, 01:10:48 ÖS »
Lenf nodlarının şiştiğini gören doktor açıklama yapmadı mı sana neden olduğu ile ilgili veya diğer sıkıntılarınla ilgili o branşın doktorlarına muayene oldun mu?
Burada kimse doktor değil sana hastalığın hakkında yardımcı olamazlar ama Hiv yok sende bu kesin. Sıkıntıyı başka yerde ara yada psikiyatriye görün.
İnsanlar 90 gelse , bu iş bitse diye bekliyor buralarda. Sen neler söylüyorsun.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #14 : Haziran 18, 2016, 02:36:20 ÖS »
Hiv pozitif olsaydın testlerde çıkardı
Çıkmamış demek ki pozitif değilsin. Testler yanılmaz. Bu kadar test olduktan sonra hala ikna olamıyor aklından atamıyorsan psikiyatrik yardım alabilirsin.
Bundan sonra her zaman korun!

Konu tarafımca kitlenmiştir.