Mavi-Banner

Gönderen Konu: genital herpes  (Okunma sayısı 193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mirror91

• Yeni Üye
  • *
genital herpes
« : Mayıs 18, 2017, 09:55:50 ÖÖ »
merhaba arkdaşlar

şubat ayında genital herpes oluşmuştu bende kendi kendine gitti dün gene genital bölgemde herpes oluşmuş.
aramızda hiç tedavi gören varmı bu konu hakkında teşekkurler.

Feveredlillium

• Yeni Üye
  • *
Ynt: genital herpes
« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2017, 04:02:23 ÖS »
Bende once dudagimda ucuk cikti grip oldum sonrasında supheli temastan 1 bucuk hafta sonra da genital bolgemde kızarma ve catlaklar meydana geldi agrili ve yaniyodu bastan pisik zannettim doktora gitmedim 3 hafta sürdü  gecerken 2 3 yerde catlak varken gittim ve doktor herpes degil dedi.madecassol verdi hemen gecti.1 hafta öncesinde iliskiye girince yine aci basladi kizarmis genital bolgem kendim muayene ederken kucuk bi yerde 4 tane delik gordum ici su toplamış da patlamis gibi ertesi gunu cildiyeye gosterdim bisey göremedi tahris dedi.fotigrafini cekmistim onu gosterdim herpes dedi.sonra kadin doguma gittim muayene etti lezyon göremedi herpes drgil dedi.fotoğrafi gosterdim herpes lezyonu fakat ben bisey göremedim ve bir gunde kapanmaz dedi.cok agrili olur dedi.bende agri yoktu iliskiye girdikten sonra olmustu bu.bende emin olamadim herpes mi degil mi hangi doktora guveniyim bilemedim.cildiye hametan merhem fucidin merhem ve valtrex 500mg tablet verdi fakat icmedimde kullanmadm da merhemleri.2 gunde iyilesti genital bolgem