Mavi-Banner

Gönderen Konu: Iyi aksamlar  (Okunma sayısı 667 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alurtzone

• Yeni Üye
  • *
Iyi aksamlar
« : Nisan 26, 2017, 11:58:04 ÖS »
28. Gun p24 combi negatifim var,yarin dogrulamaya gidicem 90 gunu gecti ama hala korkuyorum.Negatif alinca baya rahatlamistim hatta silmistim,dun de dogrulama geldi aklima icim urperip duruyor.sizce pozitif olma bi durumu var mi? Gitmesem mi diye dusunuyorum,ne yapayim bir akil verebilir misiniz lutfen?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Iyi aksamlar
« Yanıtla #1 : Nisan 27, 2017, 06:49:45 ÖÖ »
Bence git elisa yaptır tabi knuyu tamamen kapatırsın. Korkman yersiz bence değişmeyecek.

Hepatitlere de baktır
Bundan sonra hep korun!

Alurtzone

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 27, 2017, 12:42:54 ÖS »
Cok tesekkurler ilginiz icin,hep korunuyordum ancak kaza iste kondom yirtildi ve cok kisa sureli 3 veya 4 saniyelik bi temas oldu siviyi hissedince hemen durdum,bircok test yaptirip devlette konuyu kapatacam insallah,saglikli gunler dilerim

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Nisan 27, 2017, 06:00:42 ÖS »
Birçok test yaptırma elisa ile kapat
Her zaman korunmaya devam et

maveraünnehir

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 09, 2017, 01:50:14 ÖÖ »
Birçok test yaptırma elisa ile kapat
Her zaman korunmaya devam et

Öncelikle merhaba iyi forumlar.Pozitife bireylere sonuna kadar saygı duyan kendiminde her an pozitif olma ihtimalini aklından çıkarmayan bilinçli bir bireyim lakin kafamda bazı soruların cevabını alamadım sizde bana saygı duyun lütfen.Şüpheli temastan 28-31 gün sonra mavi labda vidas hiv duo ultra testi oldum.Anti hiv testi 0.11 p24 antijen kısmı ise 0.04 çıktı.Bu değerlerin kalibrasyon ile alakalı olduğunu sabit konularınızdan ve mevcut konulardan okudum fakat kimse antijen kısmı ile ilgili bir şeyden bahsetmemiş.Zira internetten baktığım hemen hemen bütün vidas hiv duo ultra sonuçlarının p24 antijen sonucu 0.00 olarak çıkmakta. Benim bu değerimin diğer herkesten farklı olmasının nedeni nedir? Hiçbir yerde gerekli bilgiyi alamadım antijen kısmı için konuşuyorum tabii ki.Aydınlatırsanız sevinirim.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2017, 07:12:24 ÖÖ »
Herhangi bir anlamı ve önemi yok
0.00 çıkmayan antijen sonuçları da var

90'dan sonra elisa ol konuyu kapat değişeceğini sanmıyorum

Bundan sonra her zaman korun!

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Mayıs 09, 2017, 11:41:31 ÖÖ »
@Mavera  merhaba, 36 duo ve 53 elisa negatif aldım. Derideki kızarıklık morluk ve yanma hissi için randevu almıştm cildiyeden ama nerdeyse tüm belirtiler var, bugün kas ağrılarım ve aşırı bitkinlik tekrar başlayınca dr a gitmekten vazgeçtm. Çünkü her belirti için ayrı bir dr a görünmem gerekecek galiba. Aşırı bitkinlik var, hep uykuluyum ve dediğm kas ağrıları var. Sürekli idrara çıkma hissi var ama sadece hiss var idrar yok. Ağzımda yaralar çıkıyor sürekli ve dil beyazlığı var acı bi tat da var ağzımda. Geniz akıntısı ve balgam da var ve nefes darlığı da oluyor bazen. Boğazda daralma hissediyorm ama acı yok. Bu durumda, dahiliye, cildiye, kbb, üroloji ve psikiyatriye görünmem gerekecek ve hepsine tek tek hiv şüphesinden bahsetmek istemiyorm. Bu kadar belirti durduk yere çıkmaz diye düşündüğümden 90. gün test sonuçlarını beklemem daha mantıklı değil mi?

Cevap aldıktan sonra silecem soruyu? 3te cildiye randevum var ama diğer belirtiler de olunca hiç gitmek istemiyorm. Yardımcı olabilrsen sevinirim. Ego tatmini için cevap verenlere ya da laf sokanlara değil @Mavera ya ya da yardımcı olacak bi arkadaşa soruyorm. Teşekkürler
@hejjj uslubuna dikkat et.
Yeterli cevap verildi. Konu kilit