Mavi-Banner

Gönderen Konu: Merhaba herkese  (Okunma sayısı 374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteriks

• Yeni Üye
  • *
Merhaba herkese
« : Şubat 28, 2017, 02:55:17 ÖS »
Çok çok çok şüpheli bir ilişkim oldu. İlişkimden sonra 4/8/11. ay olmak üzere 3 tane ARCHITECT markalı makinada combo test oldum 13. ayda ANTI-HIV 1+2 oldum negatif. Şüpheli ilişkimin üzerinden 3 sene geçti. Fakat son testimden sonra Viyana'da tanımadıgım iki kişiyle öpüştüm (derin denebilir) ve aylardır penisimde geçmeyen bir deri soyulması var. http://i.hizliresim.com/vbQB7R.jpg Bakın fotoğrafı da bu. Kolumda da böyle bir leke çıktı http://i.hizliresim.com/4PZBYY.jpg Lütfen bu 2 fotoğrafa bakıp yorum yapın. Çıldırmak üzereyim, hayatıma odaklanamıyorum. Hadi şüpheli ilişkiden sonra konuyu kapattım diyelim, öpüşmeden iki kere bir şey bulaşmış mıdır? Ya da bunlar HIV belirtisi midir? Bıktım usandım. Ellerim ve ayaklarım üşüyor HIV mi etken buna? Değilse ne bulaştı bana? Ya da basit bir stres izi mi kolumdaki? Penisimdeki de fazla mastürbasyon yapmaktan mı? Frengiye HSV'ye falan benzemiyor! Lütfen bakın!

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Merhaba herkese
« Yanıtla #1 : Şubat 28, 2017, 03:20:34 ÖS »
@Asteriks Merhaba:

Psikolojik olarak gerçekten kötü durumda olduğun icin konunu onaylıyorum.
Anladığım kadarıyla ciddi anlamda okuduğunu anlama problemin var, umuyorum yazdıklarımı okuyunca idrak edebilirsin. Edemezsen birine söyle okusun sana anlatsın.

HIV ile ilgili testlerin KESİN, değişmeyecek.
Sende kesinlikle HIV yok.

Opusmeden HIV bulaşmaz.
Üşüyorsan çorap giy, elin icin eldiven kullanabilirsin.

Kusura bakma ama çükünün resmine bakıp hmmmmm sende su varmış diyebilecek Prof yok aramızda. Size göre mesela bu cihazlar aletlere gerek yok.
Belirti ve resimlerden tanı konuyor.

Sevgili arkadasım:

Senin acil psikoloğa gitmen lazım.
HIV, hepatit, frengi hepsinin tek bir ilaçla çözümü var.
Ama ruh hastalığının yok.

Dipnot: Cinsel yolla bulaşan bütün hastaların testini ol.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 28, 2017, 03:23:40 ÖS »
Biri ne zaman penis fotosu paylaşır 'lütfen bakın bi yorum yapın' der diye şaka yapıyordum ben, gerçek oldu. Sağol.  ::)

Konuya ben onay vermedim ama cevap vereyim, ilişkiden sonra olduğun testler yeterli, ondan sonra yaşadığın derin öpüşme iki kişinin de ağzında kanayan yara yoksa risksiz kabul edilir. Hiv belirtisi diye bir şey yok, hiv her türlü belirtiyi verebilir hiç bir belirti de vermeyebilir. Hiv'in bu yüzden belirtisi yoktur testi vardırç Öpüşen kişiye hiv testi önerilmez. El ayak üşümesi hiv den kaynaklı olmayabilir, olmaya dabilir. Dediğim gibi belirtilerle hiv tanısı konulmaz. Her hangi bir hastalık bulaştıysa sana, buradan tanı koyamayız uzman doktorlara muayene olmalısın. Evet stres ciltte döküntüler yapabilir. Fazla mastürbasyon yapmaktan deride aşınma olabilir. Frengi veya hsv ye benzeyip benzemediğini uzman dr sana söyleyebilir.

enrico

• Yeni Üye
  • *
    • tek yol devrim
« Yanıtla #3 : Şubat 28, 2017, 04:24:44 ÖS »
Bence senin penisinin bu şekilde terör vermesinin nedeni sosyal yaşantında bir cinsel aktividen olmadığı ve bu cinsel aktiviteni başını koyduğun yastıkla idare ettiğin kanısındayım.neden mi diye soracak olursan yastığı sen katlayıp penisinide ileri geri yaparsan dostum sonuc bu olur,sana tavsiyem madem yastıkla aşk yaşıyacaksın kondom kullan mübarek o an  yanında kondom yoksa corap kullan vs vs olasılıklar fazla ama kesin olarak senin bir kliniğe gitmen şart bu takıntıyla bu ömrü cekemessin birine aşık olsan aklın iki bacak arasında olur ruhunu doyuramassın evlensen intahar edersin acil cok acil uzman dra görün ....
Biz lanetli kişiler, ötekiler;biz türkü söyleyenler!Biz sürgünler, kefensizler;biz aylak günlerin upuzun şarkıları.Biz biat etmeyenler!

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Şubat 28, 2017, 04:29:03 ÖS »
Konu kilit.