Mavi-Banner

Gönderen Konu: Merhaba ben geldim :)  (Okunma sayısı 1678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Merhaba ben geldim :)
« Yanıtla #15 : Mayıs 31, 2016, 10:46:45 ÖÖ »
valla  ben arkama  kimseyi almadım  sevmiyorum  ;D
Hiç mi?
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #16 : Mayıs 31, 2016, 11:15:22 ÖÖ »
sus  terbiyesiz  teo çok ayıp ::)
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #17 : Mayıs 31, 2016, 07:15:05 ÖS »
sus  terbiyesiz  teo çok ayıp ::)
Tamam sustum..
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

alicanan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Mayıs 14, 2018, 10:20:03 ÖS »
Selamun Aleykum Mersinden yas 18 tani aldim ne yapabilirim.Yol gosterin abilerim benim

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #19 : Mayıs 14, 2018, 10:28:46 ÖS »
Selamun Aleykum Mersinden yas 18 tani aldim ne yapabilirim.Yol gosterin abilerim benim

Aleykümselam. Göster bakim abilerine tanını 😀

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #20 : Mayıs 14, 2018, 10:35:14 ÖS »

Aleykümselam. Göster bakim abilerine tanını 😀

@iss harikasınnnn  :D dün gece ki hiç cinsellik yaşamayan ama estetik ameliyat sonrası hiv kapmış genç yavrumuzdan sonra biraz daha çekimser yaklaşıyorum olaya  :)

Policeman

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mayıs 14, 2018, 10:50:06 ÖS »
bende çok takıntı yapmıştım 42.gün test oldum negatif aldım ama belirtiler geçmek bilmiyordu polis olduğum için psikolojik destek alamıyorum son zamanlarda yaşadığım olaylar beni mahvetti tam hiv şüphesi duyarken başkasının yapmış olduğu bi hata yüzünden bende açığa alındım herşey üst üste geldi günlerce uyumadım alkol alkol 3 paket sigara içtim şimdi boğazlarım çok kötü oldu dişlerim Kanadı aklıma yine hiç geldi aşırı derecede araştırdım çoğu insan 1 ayda pozitifi çıkıyomuş zaten ama ya ben kafayı yedim yada hivim üstüne belirtiyim ilişkiye girdiğim kişiyede test yaptırmıştım oda negatif çıkmıştı

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #22 : Mayıs 15, 2018, 07:20:31 ÖÖ »
bende çok takıntı yapmıştım 42.gün test oldum negatif aldım ama belirtiler geçmek bilmiyordu polis olduğum için psikolojik destek alamıyorum son zamanlarda yaşadığım olaylar beni mahvetti tam hiv şüphesi duyarken başkasının yapmış olduğu bi hata yüzünden bende açığa alındım herşey üst üste geldi günlerce uyumadım alkol alkol 3 paket sigara içtim şimdi boğazlarım çok kötü oldu dişlerim Kanadı aklıma yine hiç geldi aşırı derecede araştırdım çoğu insan 1 ayda pozitifi çıkıyomuş zaten ama ya ben kafayı yedim yada hivim üstüne belirtiyim ilişkiye girdiğim kişiyede test yaptırmıştım oda negatif çıkmıştı

42.günden sonra  pozitife dönmez içimiz rahat olsun.karsı tarafda negatif. Hala belki hivim demek piskolojik destek zamanınız gelmiş anlamına gelir. Günde 3palet sigara ve o kadar alkol dişetinizide kanatır kaba etinizi de.

Kullanıcı teşekkür etti: Angelowic

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #23 : Mayıs 15, 2018, 09:59:32 ÖÖ »

Merhaba. Tanın kesinleşti yani doğrulama testi (western blot-ankaraya gönderilen) de pozitif geldiyse, iyi bir hastanede hiv takibi yapan enfeksiyon uzmanına başvurarak tedavine başlamak için gerekenleri yapman lazım. Tedaviye uya**k sağlıklı kalabilirsin. Sağlık güvencen var ise ilaçları ve tahlilleri ücretsiz yaptırabilirsin.

Aklına takılan her şeyi de sorabilirsin.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Kullanıcı teşekkür etti: Angelowic

yanlızadam

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #24 : Mayıs 15, 2018, 10:34:40 ÖÖ »

Aleyküm Selam @alicanan . kesin sonuç geldi mi? Kendini deşifre etmeden hikayeni bizimle paylaşır mısın?

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #25 : Mayıs 15, 2018, 05:08:19 ÖS »
Allah aşkına dorduncu kez ku arsıçç

Aleyküm Selam @alicanan . kesin sonuç geldi mi? Kendini deşifre etmeden hikayeni bizimle paylaşır mısın?
dort kez, dört farklı nick de , dört ayrı  kez sacmaladın.
Kimi kandırdın? Daima yasaklandın.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Mayıs 15, 2018, 05:09:46 ÖS »
Allah aşkına dorduncu kez ku arsıçç

dort kez, dört farklı nick de , dört ayrı  kez sacmaladın.
Kimi kandırdın? Daima yasaklandın.

Yine mi? @Arutha Acaba ne zevk alıyorlar. Bir bilsem...

alicanan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Mayıs 16, 2018, 10:35:04 ÖÖ »
Ya mersinde arkadasin onerisiyle uni caddesinde 40 yasindaki bir bayana gitmistim korunmali gecti son saniyelerde kondomu cikarip firlatti suan kas titremeleri ates farenjit deri ve sac dokuntusu var .Yasim 18 daaha genc degilmiyim?

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #28 : Mayıs 16, 2018, 12:48:34 ÖS »
Ya mersinde arkadasin onerisiyle uni caddesinde 40 yasindaki bir bayana gitmistim korunmali gecti son saniyelerde kondomu cikarip firlatti suan kas titremeleri ates farenjit deri ve sac dokuntusu var .Yasim 18 daaha genc degilmiyim?

Tanı aldığına emin misin sen @alicanan Hiv pozitif olduğuna emin misin? Genç yaşlı ayırt etmiyor bu hastalık çok üzgünüm. Yalnız senin fobik olma ihtimalin daha yüksek gibi geldi bana...
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2018, 12:49:41 ÖS Gönderen: Angelowic »

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #29 : Mayıs 16, 2018, 01:54:24 ÖS »
Bizde seni bir kondom gibi fırlatıp atıyoruz. Herşeyi bildiğine göre test olmayı da bilirsin. Burda kalabalık yapma.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, Angelowic