Mavi-Banner

Gönderen Konu: Forumda bana gercekten cok haksızlık yapıldı be üstüme gelindi  (Okunma sayısı 1306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alcatraz

• Ziyaretçi
Herkese sağlıklı mutlu yıllar diliyorum hepinize cok tsk ederim ama forumda bana cok haksızlık yapıldı

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Forumda bana gercekten cok haksızlık yapıldı be üstüme gelindi
« Yanıtla #1 : Ocak 10, 2017, 10:25:09 ÖS »
Herkese sağlıklı mutlu yıllar diliyorum hepinize cok tsk ederim ama forumda bana cok haksızlık yapıldı
Problem nedir?

alcatraz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 10, 2017, 10:28:11 ÖS »
Aylar önce  forumda  gercekten haksızlığa uğradım dalga gecmekle itam edildim ben ne kimseyle dalga felan gecmedim yalan felan söylemedim

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Ocak 10, 2017, 10:31:07 ÖS »
Aylar önce  forumda  gercekten haksızlığa uğradım dalga gecmekle itam edildim ben ne kimseyle dalga felan gecmedim yalan felan söylemedim
Kusura bakma olayı hiç hatırlamıyorum ama şunun garantisini verebilirim. Biz burda kimsenin kişiliğine yönelik bir mesajı onaylamıyoruz. Eleştiri saygı çerçevesinde yapılmalı.

alcatraz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 10, 2017, 10:32:50 ÖS »
SiZleri cok iyi biliyorum ve her zamanda dualarımdasınız hepinize cok cok tsk ederim ben kimseye kırılmadım kızmadım

3335

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 10, 2017, 11:54:15 ÖS »
@alcatraz Tani mi aldin ?

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Ocak 11, 2017, 11:43:15 ÖÖ »
@alcatraz Tani mi aldin ?
Alcatraz tanı alamadı malesef.
Şüpheli ilişki yaşamış,ertesi hafta foruma üye oldu,belirtileri yaşadığını yazdı,ertsi sabah hastaneye koşmuş, hoop pozitif tanı almışmış.Sonra başladı buradan ilgi beklemeye,neyse ilgilendi arkadaşlar sağ olsunlar,sonra alcatraz arkadaşımız doğrulama testi gelmeden ilaca mı başladı naptı anlayamadık kayboldu.
Test sonucun ne diye sorduk pozitif dedi,ne yazıyordu dedik yırttım attım dedi,doğrulamaya yollandı dedi,sonuç??
Ne negatif çıktı ne de pozitif.
Doğrulamaya yollanacak bir kan yoktu ki ortada.
Acaba ben pozitif olsaydım nasıl bir durumla karsılasacaktım diye merakından kendi kendine kafadan kurgulayıp kan verdi,o kanda hiv virüsüne rastlandı,sonra bir beyaz önlüklü alcatrazı odasına çağırdı,fırça çekti,sonra kanı ankaraya doğrulamaya uçtu(iyi ki bu olay haziranda oldu,yoksa bu ara havalar soğuk,alcatrazımızın kanı uçarken donardı ve zavallı virüscükleri ölebilir,doğrulaması riske girip eğrileme olabilirdi) ama sonuç bir türlü çıkmadı.Bakın dünyada ender vakalardan bir tane daha:doğrulama sonucu 7 ayda çıkamayabiliyor.
Sonra da konu açmış,forumda bana çok haksızlık edildi ve üstüme gelindi diyor.Çok mu altta kaldın yani_?
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska, jovsi, ehlikeyhif, turuncu

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Ocak 11, 2017, 12:01:35 ÖS »
Hatırladım ben de olayı. Gerçekten olay sinir bozucu. Teşekkürler @Theodor

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 11, 2017, 09:09:29 ÖS »
Hatırladım ben de olayı. Gerçekten olay sinir bozucu. Teşekkürler @Theodor
İçindeki çocuğu da kesin kendisi öldürmüştür.
Kürtaj yasak bu ülkede efendiii!

Olmasaydı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ocak 11, 2017, 09:38:52 ÖS »
Durumu açıklığa kavuşturacak yer bulamadığım için buraya yazıyorum,konular kilitlendi çünkü. mod arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi lütfen? Haksız yere suçluyorsunuz tanımadığınız birisini-hatalıyım ayrı.
Arkadaşlar,labdan arandım.Bana sonucunuz pozitif çıktı, bu yüzden tekrar çalışılıyor diyen arkadaş tarafından.Şöyle dedi
"Hocam, ilk çıkan sonucu size söylememem gerekiyormuş.Ben işe yeni girdim ve duyan olursa atılırım lütfen kimseye söylemeyin. Buradaki abla sonucu tekrar çalıştı ve sonucunuz negatif, sisteme de girdim şimdi."
Sonucun negatif olduğundan emin olup olmadıklarını tekrar tekrar sordum çünkü doktora bu durumu paylaşamayacağım çalışanı riske atmamak için. Hikayem gerçekti (soranlar için 105 elisa negatifim ve süresinde duo)ama netleşmeden paylaştığım için hakkınıza girdim,helal edin. Hemen bilgilendirmek istedim,konu kapansın diye. Modlar beni şutlasa da hakettim

Kullanıcı teşekkür etti: adayeli

Last-Soul

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ocak 11, 2017, 10:06:44 ÖS »
@Olmasaydı hikayem gerçekti ama negatif diyorsun. Hala eksik veya yanlış anlattığın birşey var. Herneyse bu konuyu uzatıp diğer arkadaşların canını sıkmaya gerek yok. Eğer düşünüp taşınıp düzgün bir biçimde hikayeni anlatıp olduğun testleri söylersen herkes sana yardımcı olmaya çalışır.
İyi akşamlar.

Kullanıcı teşekkür etti: Olmasaydı

Olmasaydı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ocak 11, 2017, 10:41:12 ÖS »
@Olmasaydı hikayem gerçekti ama negatif diyorsun. Hala eksik veya yanlış anlattığın birşey var. Herneyse bu konuyu uzatıp diğer arkadaşların canını sıkmaya gerek yok. Eğer düşünüp taşınıp düzgün bir biçimde hikayeni anlatıp olduğun testleri söylersen herkes sana yardımcı olmaya çalışır.
İyi akşamlar.
Kendim için değil, bıraktığım intiba ve soru işaretleri için son kez yazıyorum.
10 Eylül Şüpheli ilişki--Bundan sonra hiçbir ilişkim olmadı.
24.gün gelişim combo/37.gün Düzen duo/58 acıbadem duo---ilk ikisi kargo numune
30/60/90/105 elisa  Üniversite ve özel hastane
123 Bugün enf. doktoru son kez bakalım kapatalım rahatla dedi özel hastane.Mesai bitti nette sonuç yazmadı,koştum laba. genç bir çocuk baktı ekrandan"tekrara düşmüş sonuç,yeniden çalışılıyor dedi". Pozitif mi? o yüzden mi dedim evet dedi. O ruh haliyle gelip yazdım.Keşke yazmasaydım.
2 saat sonra aradı "Burdaki abla tekrar çalıştı, sonucunuz negatif,nete de verdim sonucunu ama lütfen size ilk sonucu söylediğimi kimseye söylemeyin ben işimden olurum."
Doktor durumu bilmeyecek ve negatifsin işte diyecek ve ben ilk sonucu soramayacağım. Durum bundan ibaret.Kurgu olamayacak kadar da gerçek sanırım. Erken yazarak hata ettim.tekrar tekrar özür dilerim

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Ocak 11, 2017, 10:45:33 ÖS »
Artık daha test olmaktan vazgeçersin heralde  :P
Ve de korunmasız ilişki yaşamaktan.
Annende çocuklarda bile belirti görmeye başlamıştın hele.
Neyse, iyi sonlanan her şey iyidir, geçmiş olsun.

Last-Soul

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Ocak 11, 2017, 10:46:37 ÖS »
@Olmasaydı açıkladığın için teşekkürler. Geçmiş olsun.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #14 : Ocak 11, 2017, 11:52:10 ÖS »
Hayal ürünüsün sen.iki kullanıcı adı,farklı farklı yorumlar.Birinde hayali pozitifsin diğerinde gerçek negatif.Çift kişilik bozukluğu, tedavi ol bence
Eskiden olsa doktorlar her ilacı yazabiliyordu.Şimdi mesela bu arkadaş psikiyatrik vaka.
Geçen yaz yüksek aktiviteli antiretroviral tedavi (HAART) görerek psikolojik rahatsızlığını gidermeye çalışıyordu.Psikiyatriye girtse yazmaz.
Dün akşam açtığı bu sitem başlıklı yazısını okudum,ben dahil birkaç arkadaşımız gerekli cevabı verdik.
Ben kendisine savunma hakkı vermek için üyeliğini hemen silmemiştim ama dün akşamdan bu yana ara ara foruma girdi açtığı son konuya yazılan cevapları okuyup okuyup çıktı.Cevap üretemedi,kokan amca falan eksikti belki de,ilham gelse muhakkak bir senaryo yazar cevap verirdi.
@alcatraz isimli üyenin kendini hiv pozitifmiş gibi göstererek,buradaki temiz yürekli insanların iyi niyetlerini tekrar suistimal etmesini ve arkadaşlarımın zamanını boş yere harcamasını engellemek için kendisini müsadenizle forumdan uzaklaştırıyorum.

Kullanıcı teşekkür etti: tween