Mavi-Banner

Gönderen Konu: Mavi Labatuar Sponsor OLDU  (Okunma sayısı 1570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ayhandemir1986

• Katılımcı Üye
  • *
  • Belirti Hiç Bir şey , Test Herşey.
Mavi Labatuar Sponsor OLDU
« : Aralık 23, 2016, 10:59:44 ÖS »
Mavi Labatuar Hakkı'nda Şunları Söyleyebilirim ben ilişkiden 48.GÜN gittim anlattım. Durumumu VE. Hakan HOCA bana hiv duo ultra testini önerdi ve YAPTI. Ben HİV RNA PCR dedim. O Gerek yok dedi. BEN RNA Hakkı'nda şunları Öğrendim FDA kitleri onaylamamış doğrumu ? Tanı testi olarak KULLANILMIYOR. HİV 2 Bakmaması Cabası , ben hepatit B,c testini oldum C de biraz şüphem kaldı Hakan hoca DEDİKİ 70 TE baktırmıştım c Ye orta ilkubasyon da mutlaka görürdük bi oynamayı VİDAS biraz daha hassas DEDİ . Ve onun DA PCR sini istediğinde gerek olmadığını söyledi . MAVİ Labatuar ŞÖLE bi durumunda güzel ( KAN ALIMINDAN SONRA İĞNE ERİTİLİYOR ) Farklı labatuarda böle yok VE insanların şüphe ve korkularından yararlanarak HİV RNA PCR , HCV PCR RNA , HBV RNA PCR , Multipks PCR bile öneriyor. Mavi lab Multipeks önermiyor pek onun yerine UREPLASMA , MYCOPLASMA , idrar kültürü ,idrar testini Biomerix İST 2 KİTİ ile tarıyor .   YANİ DEMEM ŞU Kİ PARASAL TİCARİ bi LAB DEĞİL BENCE . !
Bir düşün Gözlerin Görmüyor,kulakların duymuyor. .

Dream

• Katılımcı Üye
  • *
  • Keşke, Keşke nin, Keşke si Olmasaydı..
Ynt: Mavi Labatuar Sponsor OLDU
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2016, 11:48:10 ÖS »
Ben orda 2 tane vidas duo oldum.Son derece ilgili,güler yüzlü ve iyi hizmet veren bi laboratuvar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Aralık 24, 2016, 07:49:56 ÖÖ »
Mavi lab'ı ben de severim, tanımı aldığım zaman son derece profesyonel ve insani davranarak yardıma en muhtaç olduğum anda bana çok yardımcı olmuşlardı. Unutmam.

anaşit

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Aralık 24, 2016, 09:57:59 ÖÖ »
önceki forumda da sponsordu.öncekinin sonu iyi olmadı.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Aralık 24, 2016, 10:57:56 ÖÖ »
önceki sitenin kapanmasının sponsorla ne ilgisi vardı?

ayhandemir1986

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Aralık 24, 2016, 12:37:47 ÖS »
Şimdi ŞÖLE bir gözlem yaratabilir . Diğer LABATUARLAR güvensiz gözükebilir veya mavi labatuar çok güvenilir 2 seçenek var . Ama ilgi ve sabır diğerlere nazaran daha kuvvetli  ESİN Hanım , İnanç Bey , Hatice hanım , doç.hakan hoca , ve diğerleri çok ilgili ve sabırlı çokta açıklayıcı. Fakat  gelişim labatuarda  böyle insanlar var doktor olarak paşa bey , Burcu hanım , Erdem bey de iyi insanlar Şafak hocada iyi ama biraz temkinli ve  hiv PCR üstün tutuyor SANIRIM kullandığı kit ve türkak belgesi özgüven veriyor . Düzen lab LA ALAKALI YORUM yapamicam . Uçkun lab hoca  iyi fakat 21. Gün hiv duo ultra  testi için hiv DUO ultra 5 gibi bir  İsim KULLANIYOR sonuçlArı da çok farklı ama benim ARAŞTIRMAM sonucu hiv 5 kişi zaten | hiv duo ultra yani. Uçkun HOCANIN ki farklımı hiç bilmiyorum. Çünkü SAYFASINDA.  Hiv 1 igg hiv 2 igg bu ~ p24 bahsediyor SANIRIM hiv 1 igm ve hiv 2 İgm de  duo daki  Hiv1/2 ANTİKORU yani  hoca 2 sonuç yerine 4 sonuç yazıyor kağıtta onu anlatmak istiyor sanırım.  SAYFASINDA Kİ  ( HİV DUO ULTRA VE COMBİ ) değilmiş yaptığı test peki nedir bu HOCANIN yaptığı test çok merak ediyorum. Açıkcası ...

ayhandemir1986

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Aralık 24, 2016, 12:50:43 ÖS »
@Matland  AMCACIM ŞÖLE bi durum var eski form DA"Gökyüzü veya Gölge " sürekli o lab insanları yönlendiriyordu.Bazı KAREKTERSİZLER sanırım tartışma çıkar insanları Oray'a gönderdikçe para alıyorsun diye felan okumuştum bu form DA bi konuda yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam gölge adminde bunu kaldıramadı üzüldü VE sayfayı kapatmış diye bi söylenti var DI . İtiraf etmeliyim yalan yok bende Özür dileyerek  YANLIŞ ANLAŞILMASIN mavera NIN çoğu yorumda mavi labatuarı söylemesini bende dedin ORANIN çalışanımı acaba dedim insan mı topluyor. Felan  sonra böle düşünmedim yok dedim bu günde MALASEF ki TANIYI orda aldığı için  ve gerek bilgi gerek ilgi gizlilik son derece güvenilir olmasıymış zaten tahmin etmiştim @Mavera umarım yazımı yanlış anlamazsın dostum ve  diğer adını vermek istemiyorum bi labatuar sadece ad soy LA işlem yapıyor . MAVİ LABATUAR kimliksiz iş YAPMIYOR buda bence iyi bir şey

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Aralık 24, 2016, 01:03:21 ÖS »
@Matland  AMCACIM ŞÖLE bi durum var eski form DA"Gökyüzü veya Gölge " sürekli o lab insanları yönlendiriyordu.Bazı KAREKTERSİZLER sanırım tartışma çıkar insanları Oray'a gönderdikçe para alıyorsun diye felan okumuştum bu form DA bi konuda yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam gölge adminde bunu kaldıramadı üzüldü VE sayfayı kapatmış diye bi söylenti var DI . İtiraf etmeliyim yalan yok bende Özür dileyerek  YANLIŞ ANLAŞILMASIN mavera NIN çoğu yorumda mavi labatuarı söylemesini bende dedin ORANIN çalışanımı acaba dedim insan mı topluyor. Felan  sonra böle düşünmedim yok dedim bu günde MALASEF ki TANIYI orda aldığı için  ve gerek bilgi gerek ilgi gizlilik son derece güvenilir olmasıymış zaten tahmin etmiştim @Mavera umarım yazımı yanlış anlamazsın dostum ve  diğer adını vermek istemiyorum bi labatuar sadece ad soy LA işlem yapıyor . MAVİ LABATUAR kimliksiz iş YAPMIYOR buda bence iyi bir şey

Senin yazılarını okurken çok zorlanıyorum. Genelden bir anlam çıkarmaya çalışıyorum. Telefondan mı yazıyorsun bilmiyorum. Telefonun otomatik yazma özelliği bazen sinir bozucu olabiliyor. Kimse dilbilgisi hocası değil tabiki ama yine de temel dilbilgisi kurallarına dikkat etmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcı teşekkür etti: tween

OREGON

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Aralık 24, 2016, 02:20:44 ÖS »
Mavi benim de laboratuarım. Çocuklar çok şeker. Hayatı çok kolaylaştırıyorlar.
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2016, 02:42:08 ÖS Gönderen: OREGON »

ayhandemir1986

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Aralık 24, 2016, 02:26:22 ÖS »
İPHONE TELEFON AZİZLİĞİ . Bilgisayarım yok telefondan katılım sağlıyorum @Matland  özür dilerim. . .

M.Ergun

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Aralık 24, 2016, 02:41:30 ÖS »
Mavi Labatuar Hakkı'nda Şunları Söyleyebilirim ben ilişkiden 48.GÜN gittim anlattım. Durumumu VE. Hakan HOCA bana hiv duo ultra testini önerdi ve YAPTI. Ben HİV RNA PCR dedim. O Gerek yok dedi. BEN RNA Hakkı'nda şunları Öğrendim FDA kitleri onaylamamış doğrumu ? Tanı testi olarak KULLANILMIYOR. HİV 2 Bakmaması Cabası , ben hepatit B,c testini oldum C de biraz şüphem kaldı Hakan hoca DEDİKİ 70 TE baktırmıştım c Ye orta ilkubasyon da mutlaka görürdük bi oynamayı VİDAS biraz daha hassas DEDİ . Ve onun DA PCR sini istediğinde gerek olmadığını söyledi . MAVİ Labatuar ŞÖLE bi durumunda güzel ( KAN ALIMINDAN SONRA İĞNE ERİTİLİYOR ) Farklı labatuarda böle yok VE insanların şüphe ve korkularından yararlanarak HİV RNA PCR , HCV PCR RNA , HBV RNA PCR , Multipks PCR bile öneriyor. Mavi lab Multipeks önermiyor pek onun yerine UREPLASMA , MYCOPLASMA , idrar kültürü ,idrar testini Biomerix İST 2 KİTİ ile tarıyor .   YANİ DEMEM ŞU Kİ PARASAL TİCARİ bi LAB DEĞİL BENCE . !

MAvi labın PR çalışması gibi olmuş :)

M.Ergun

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Aralık 24, 2016, 02:42:51 ÖS »
Mavi lab'ı ben de severim, tanımı aldığım zaman son derece profesyonel ve insani davranarak yardıma en muhtaç olduğum anda bana çok yardımcı olmuşlardı. Unutmam.

Pozitif tanısı olan bir arkadaşım mavera önerisi ile mavi laba gitti.

1500 lira tekrar para verip, rna ve duo yaptırdı ve boşuna 1500 lira ödedi.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Aralık 24, 2016, 03:14:46 ÖS »

Pozitif tanısı olan bir arkadaşım mavera önerisi ile mavi laba gitti.

1500 lira tekrar para verip, rna ve duo yaptırdı ve boşuna 1500 lira ödedi.

Ben de tanı aldığımda orada duo+rna+cd4 baktırdım ama 1500 lira değil yarısıı bir fiyat ödedim. Tabi ki özel labaratuar para alacak, ancak sadece para almak için gereksiz işlem yaptıklarını sanmıyorum. Dahası işlemden önce fiyatını söylüyorlar, yani kabul edip etmemek kişiye kalmış. Sanki panik içinde gelen kişiyi kandırıp korkusundan yararlanıp gereksiz testler yapıp sonra da faturayı sürpriz gibi çıkartmadılar ya!
Belki de 'bak güzel çocuk, faturaya itiraz edersen senle görüşmek isteyen pardesülü siyah gözlüklü elleri ceplerinde ağır abiler var arka odaya alırlar seni, üzülürsün. Paran yoksa senet yaparız gel hele imza at şuraya. At lan!' diye de göstermişlerdir?  :P

Bu işin şakası tabi ki, orası son derece profesyonel ve yardımcı bir kurum. Ben orada gördüğüm muamele, yardım ve anlayıştan çok memnun kaldım, İnanç bey benimle odasında uzun uzun konuştu bilgi verdi, ümit verdi, doktorları arayıp ilk randevuma bile yardımcı oldular. Bir kaç gün önce başka bir özel hastanede ilk testimi olmuştum, orada gördüğüm muamele korkunçtu hala hatırladıkça üzülürüm. İki kurum da para alıyor ama dağlar kadar fark var arada. Mavilab'ın farkı işin içinde en iyisi olması ve hastaya insan gibi muamele etmesi. Bu yüzden ömrümün belki en zor anında, oraya ödediğim para onlara analarının ak sütü gibi helal olsun diyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2016, 03:24:27 ÖS Gönderen: Mavera »

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska

ayhandemir1986

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Aralık 24, 2016, 03:51:13 ÖS »
Mavi lab da duo + hiv RNA = 550 Felan yapıyor 180 TL DUO 450 TL RNA 1500 sanmıyorum. Mavera Esin hanımda Çok iyi bu gün aradım hayırlı olsun dedim. Sponsorluk Hakkı'nda çok ilgililer gerçekten ama diğer Lab Hakkı'nı yememek lazım onlarda kötü demek iyi olmaz.  Ama devlet hastanelerindeki doktorlar " 6 ay diyorlar " bende şahidim Lütfi kırdar EĞİTİM ARAŞTIRMA hastanesinde aynı cümleyle karşılaştım . Mavera umarım beni yanlış anlamamışsındır dost. İnsan piskolojisi böle düşünceleri düşünüyor.  Herkese iyi akşamlar....

OREGON

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Aralık 24, 2016, 04:08:39 ÖS »
ben de duo+rna+cd4 üstüne üstlük bir western blot baktırmıştım. 700 falandı.. geçmedi daha fazlasını. ve aynen bu konuda beni rahatlatan, doktoru ayarlayan vs vs . hepsini İnanç olmuştur.
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2016, 04:09:43 ÖS Gönderen: OREGON »

Kullanıcı teşekkür etti: ayhandemir1986