Mavi-Banner

Gönderen Konu: Test sonuçlarım ve buna rağmen vücutta döküntü ve yaygın kaşıntı  (Okunma sayısı 2055 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Serhad65

• Üye
  • *
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar ben sadece tek bir soru soracam ve cewaplarınıza şimdiden teşekkür ederim. Ben şüpheli ilişkiden 15,32,73,116,123 günlerde hiv duo ultra ve 65 ve 88 günlerde kemülimnesans vb test oldum hepsi negatif lakin bende 4,5 aydır geçmeyen ishal ağız içinde tekrarlayan aft ve yaralar var bununla beraber yaygın döküntü ve kaşıntı var vücutta şimdi 136.gündeyim bu 6.ayda test yapmam gerekir mi tavsiyelerinize ihtiyacım var...tekrardan teşekkürler bildiğiniz kadarıyla yardımcı olun çünkü alın ve ensede baldırlarda acaip döküntü ve kaşıntı var
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2016, 10:01:06 ÖS Gönderen: Serhad65 »

yusufinan

• Üye
  • *
Merhaba,
Oldukça fazla test olmuşsun. Negatif sonucun değişmez.  Bu kadar çok fazla test olduğuna göre kafaya takmışsın fobik olmuşsun aft , ishal , deri döküntüleri stres ile bire bir ortaya çıkabilen nadir durumlar. Fakat olayı strese bağlamayıp deri döküntüler, aft ve ishal için bir dahiliye uzmanına görünebilirsin. + İlgili günlerde yaptırdığın testlerin parası ile check - up dahi olabilirsin :)

Syg,

Serhad65

• Üye
  • *
Deri döküntüsü ve aft için cildiyeye gidecem yusufinan...çok teşekkür ederim cewap için yani bu 6.aya takmamalıyım değil mi? 2 hafta sonra nişanım var ama hala kafam da farklı farklı düşünceler yüzümü kaşımaktan yara ettim resmen

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Hiv testine gerek yok,kasinti icin cildiyeye gidin
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

Kullanıcı teşekkür etti: Serhad65

emree

• Ziyaretçi
Serhad sen su durmadan ishal olan arkadas misin

emree

• Ziyaretçi
Kardesim senle benim durum ayni diger siteye daha girmedin seninle konusmak isterim ben bugun 133 de yaptim negatif geldi

Serhad65

• Üye
  • *
Aynen emree durum böyle ishali geçtim alıştım artıkda bu vücutta ki yaygın kaşıntı ve alnımda sırtımda backlardaki sivilce gibi çıkıp elleyincede yara olan döküntüler beni acaip bunalttı kulak arkama kadar her yerde sivilce gibi ama sivilce olmayan şeyler çıkmış...nişanlıma olan oluyor şu kafayı toparlıyamadım bu belirtilerden bir haftadır da ağızda aft yar çıkıyor iç yanakta

Serhad65

• Üye
  • *
Bende 136.gündeyim 150 yi bekliyorum işte nişandan 3 gün önceye geliyor o da

emre35

• Üye
  • *
Bende de benzer belirtiler mevcut en son 145 negatif antidepresan ve psikoterapi biraz iyi geldi

emree

• Ziyaretçi
Ne var bizde bir anlasam kolonoskobi yapacaklar pazartesi veni bu ishal durumu yuzunden

emre35

• Üye
  • *
Ne var bizde bir anlasam kolonoskobi yapacaklar pazartesi veni bu ishal durumu yuzunden

Bende endoskopi kolonoskopi oldum, bir ara bağırsaklardan şüphelenmiştim sıkıntı yok çok şükür senin de sıkıntısız olacaktır insallah.

emree

• Ziyaretçi
Sende ne vardi emre35

Serhad65

• Üye
  • *
Banada haber et klonoskopinin sonucunu merakta bırakma bende pazartesi cildiyeye gidecem

emre35

• Üye
  • *
Sende ne vardi emre35

Kaşıntı dermatit kulak çınlaması ağrı hazımsızlık gibi gibi bir ara ishal bir ara kabız

emre35

• Üye
  • *

Diyete muhakkak uy