Mavi-Banner

Gönderen Konu: VÜCUTTAKİ SIKINTIYI BULAMADIM  (Okunma sayısı 1306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

birdahamitövbe

• Yeni Üye
  • *
VÜCUTTAKİ SIKINTIYI BULAMADIM
« : Aralık 02, 2016, 05:30:20 ÖS »
@Mavera merhaba bugün özellikle yardımına başvurmak istedim. Çünkü bu konularda oldukça ilgili ve bilgili olduğunu biliyorum. Ben daha önce hiv konusunda bir kaç kez kafanızı ağrıtmıştım. Ama bu kez ne yapmam gerekiyor bununla ilgili bilgi almak istedim. Ben 90. gübde testimi yaptırıp hiv konusunu kapattım. Ancak vücuttaki belirtiler anormal şekilde devam ediyor. Bunun için gelişimde pcr ile cybh testi yaptırdım. Mycoplasma hominis, garneralla ve candida çıktı. Birde sürüntüden hpv yaptırdım tip 66 pozitif çıktı. Sonuçları alıp bir uzman bir üroloji hekimine gösterdim. Bunlar önemsiz sendekileri yapmaz dedi. Laboratur enfeksiyon uzmanıda buna benzer ifadeler kullandı. Bunlar için antibiyotik yazdılar kullandım ama belirtilerde bir azalma olmadı. Ebv ve cmv tahlillerine baktırdım. igg leri pozitif igm leri negatif. Burdanda bu enfeksiyonları şuan geçirmediğim sonucu çıkıyor. Şimdi kendimi çok çaresiz hissediyorum. Çünkü baş dönmesi,denge kaybı,ellerde ve bacaklarda yanma,titreme,gözde sürekli akıntı yanma, agızda tekrarlayan aftlar,deride döküntü,beyinde sis,şimdide epididimit vb belirtiler. Bunlar psikolojik değil antidepresanda kullandım ama nafile. En kötü yanı hasta olup hastalığını bilememek. Deseler ki senin hastalığın şu tedavisi olmasa bile kaderine razı olursun ama bir sonuca ulaşamamak çok yıpratıyor insanı. Artık çok uç virüsleri ve bakterileride araştırmaya başlıyor insan bir sonuç elde edemeyince. Bu konuda bana bir tavsiyen varmı acaba bir noktayı atlamış olabilirmiyim yapmam gerek çizmem gereken yol nedir? Bu konuda yardımcı olursan teşekkür ederim. 

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: VÜCUTTAKİ SIKINTIYI BULAMADIM
« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2016, 05:37:29 ÖS »
Uzman drların dediklerinden başka bir şey diyemeyeceğim malesef.

Amedly

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Aralık 02, 2016, 10:33:08 ÖS »
birdahamitovbe, aynı durumdayız. Bana özelden ulaş. İletişime geçelim.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2016, 10:38:29 ÖS Gönderen: Amedly »

Sofenfrekans

• Yeni Üye
  • *
  • 17.11.2016
« Yanıtla #3 : Aralık 02, 2016, 11:14:38 ÖS »
@Mavera   Bir şey eklemek istiyorum bu ARKADAŞIN durumu Hakkı'nda bilgilendirmek isterim . . .  HPV TİP 66 ( High Risk) Grubunda Yanlış bilmiyorsam 3 6 12 ay düzenli KONTRL sağlanmalı VE HPV belirtisi (siğil) görüldüğü veya farkediliğinde muhakkak doktora gözükmeli ve soğutma, yakma veya krem  teknikleri ile bastırılmalı diye ön görülüyor. Bu siğil belirgin olduğunda muhakkak komdomsuz ilişkiye girilmemeli diye doktorlar söylüyor bayanlarda rahim ağzı kanserine yol  açabilir diye çoğu kaynakta okumuştum.  Tip 66 ( HİGH RİSK ) olduğu için tedavi ve KONTRL altında OLMALI ve bünyenin sürekli bağışıklı son saflarda tutulmalı  doğal sarımsak günlük en az 1 diş tüketilir ve bünye farklı bitkisel doğal kaynaklardan yararlanıp dikkat edilirse 2 yıl Sonra vücuttan yok olma durumu var. TAM TEDAVİSİ YOK Diye biliyorum. SİĞİLLER KESİNLİKLE EL VS FARKLI CİSİMLERLE BİREYİN KENDİ KENDİ TEDAVİ  VEYA  DEŞME,KESME,KAZIMA OYNAMA gibi eylemlerden kaçınmalı mutlaka çoğalma VE farklı yerlere bulaştırma durumu söz konusu.  Bildiklerim ( HPV ) AÇISINDAN bu kadar... TABİKİ BU SADECE Bİ YORUM Hayırlı Akşamlar...
نعتقد في الله دائما نكون شاكرين

tween

• Katılımcı Üye
  • *
  • korkma ! test ol
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2016, 11:35:15 ÖS »
çareyi cybh testlerinde değil,nöroloji ve dermotoloji de araman gerekli
hiv'in belirtisi olmaz, delirtisi olur ! olunacak tek bir test kesin çözümdür.

ersnersn

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 06, 2017, 10:59:08 ÖÖ »
Arkadaşlar bu cybh dan ebv hiv testini uzatırmı

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Mart 06, 2017, 11:57:42 ÖÖ »
Arkadaşlar bu cybh dan ebv hiv testini uzatırmı

Hayır

ersnersn

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 06, 2017, 12:10:32 ÖS »
@Mavera kardeşim teşekkür ederim verdiğin cevap için.

Musaz

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mayıs 23, 2017, 12:41:50 ÖS »
Arkadaşlar merhaba,
Eşimde herpes var. Bugün doktora gitti, doktor ayrıca hpv DNA testi de istemiş. Herpes olan herkesten hpv de isteniyor mu? Bir de özelde çok pahalı devlette gidip yaptırabiliyor muyuz? Kadın doğuma mı gitmek mantıklı yoksa doğrudan enfeksiyonel hastalıklara mı gidelim? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse memnun olurum. Teşekkürler

CİXX

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mayıs 23, 2017, 02:52:23 ÖS »
Kadın doğum benimde esimde hpv var  doktora gidemedik daha.

Bizide bilgilendirirsen sevinirim

simurg

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Mayıs 23, 2017, 03:59:26 ÖS »
Eşiniz 30 yaşın üstündeyse (tam yaşı bilmiyorum ama böyle bir şey) Aile Hekimine giderek HPV testi olabilir. Aile hekimlerine o testten dağıttılar çünkü.

Musaz

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Mayıs 23, 2017, 06:34:02 ÖS »
Cevaplar için teşekkürler. Yarın uğrayacağım sağlık ocağına. Doktor yönlendirir ben de buradan  paylaşırım.

Kullanıcı teşekkür etti: CİXX

Musaz

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Mayıs 25, 2017, 11:55:32 ÖÖ »
Sağlık ocağına gittik. 30 yaş üstüne ücretsiz olarak testi yapıyorlarmış.  Ama yaş tutmadığı için testi yaptıramadık. Yaşı 30 olan kadınlar sağlık ocağında ücretsiz test olabilir

anıyaşa

• Katılımcı Üye
  • *
  • kondom şart
« Yanıtla #13 : Mayıs 27, 2017, 12:55:44 ÖÖ »
Üniversite hastanesinde tüm testlerinizi yaptırabilitsiniz ayrıca öykünüzü utanmadan sıkılöadan anlatın ve yakınmalarınızı anlatın doktorlar genellikle bu tip durumlarda klinik bulgulara göre test istiyorlar yapmasa bile ısrarcı olun o zaman yaptırıyorşar
Sadece Huzur