Mavi-Banner

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kimbu

• Yeni Üye
  • *
Merhaba
« : Mayıs 07, 2016, 12:41:12 ÖS »
Merhabalar vajinal korumasız ilişkimden 30 gün sonra combo testi 57 gün sonra hiv duo ultra 4. Nesil testi ve ve devlet hastanesinde yaklaşık 70 gün sonra ise Eliza testi oldum hepsi negatif  ve bu süre den tam emin olabilmek adına ilişkiden 150 gün sonra ise tekrar anti hiv testi oldum ve negatif aldım. Bu testi özel bir laboratuvar da oldum. Bu testin yanlış yapılması ya da cihangir de yaptığım laboratuvara güvenmemek ciddi paranoya oluyor değil mi artık bu stresi kapatmalıyım sizce de. Bir çok insan pozitif.yaşam derneği bu konuyu artık kapatmam gerektiğini söylüyor ancak bu psikozdan çıkamıyorum ve uzun süredir kadınlarla ilişki yaşayamaz oldum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Yardımınzı rica ediyorum. Sizce de yaptığım bu kötü bir takıntı hali mi. Herkese teşekkür ediyorum şimdiden. Pozitif arkadaşlara geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Shopska

• Administrator
  • Katılımcı Üye
  • Akıyor bu akşam maşallah..
    • Hiv ve Aids
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #1 : Mayıs 07, 2016, 01:14:48 ÖS »
Acilen!! Psikiyatrik destek almanız lazım, takıntı boyutunu geçmişsiniz..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kintsukuroi

Kullanıcı teşekkür etti: Theodor

Kimbu

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 07, 2016, 01:20:47 ÖS »
Sanırım benim durum artık ciddi paranoyalık oluyor değil mi. Test sürelerimin hepsi normal ve sanırım bu konuyu artık silip çok araştırma yapmamam gerekiyor sanırım.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 07, 2016, 03:54:07 ÖS »
Sanırım benim durum artık ciddi paranoyalık oluyor değil mi. Test sürelerimin hepsi normal ve sanırım bu konuyu artık silip çok araştırma yapmamam gerekiyor sanırım.
Ciddi paranoyaklık evet.
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

Kullanıcı teşekkür etti: Shopska

Kimbu

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2016, 04:49:12 ÖS »
Bunları kendime de söyleyebiliyorum ancak nedense kendimde belirti aramaktan kendimi alıkoyamıyorum. Sanırım son olduğum testin üstüne test yapman artık gerekmiyor. 10 yıldır çalışan bir laboratuvarın sadece bu konuda bir yanlış test yapacağı gibi yüksek paranoyak halden sıyrılmam lazım. Bir test daha olmama daha gerek yok dimi başınızı ağrıttığım için üzgünüm. Bu konuyu gerçekten kapatmak istiyorum çünkü bir açıdan bu halde ayrı bir hastalık hali.

jovsi

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 07, 2016, 05:04:06 ÖS »
arkadaşlar söylemiş, kendini bu düşüncelerden alıkoyamıyorsan obsesif kompulsif bozukluk olabilir, bir psikiyatrdan yardım alırsan sorununun üstesinden gelebilirsin. Psikiyatra gitmeniz önerilmiş ama hala bunu yapmıyorsunuz? Beklentiniz nedir? Paranoyaklık olarak tabir ettiğiniz halden sıyrılmak ise çözümü yazmışız. Psikiyatrla görüşün ve kurtulun. Milyon kez test olup milyon kez negatif almanız, milyon kez bizim yorum yapmamız bir şeyi düzeltmeyecek. Gidersin doktora alırsın ilacını 2-3 aya halledersin bu kadar basit.
Dünyayı güzellik kurtaracak!