Mavi-Banner

Gönderen Konu: Şişlik  (Okunma sayısı 951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Esmiy32

• Yeni Üye
  • *
Şişlik
« : Ekim 19, 2016, 05:50:42 ÖS »
Arkadaşlar merhabalar benim 1 sene önce şüpheli ilişkim oldu 5 ay elisa testi oldum negatif sonuç aldım frengi clamidhya sonuçlarimda negatif geldi ancak idrar deliği kısmında bir şişlik problemi yaşıyorum yanma ağrı vs yok aynı zamanda az miktarda akıntımda var idrar ve sprem kültürü yaptırdım o sonuçlarda negatif geldi bunun sebebi ne olabilir başından böyle bir olay geçen arkadaşımız varsa yardımlarını rica ediyorum beni belgilendirirmisiniz olmamı önerdiğiniz bir test var mı bel soğukluğu düşünüyorum ben ancak testlerde çıkmıyor aknetrent gibi antibiyotik kullaniyorum test sonuclarini etkiliyor olabilir mi ?

Esmiy32

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Şişlik
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2016, 05:59:31 ÖS »
Şunuda paylaşıyım sizlerle arkadaşlar kültür sonuçlarımda sadece ufak bi iltihaplanma olduğunu söylediler tek günlük bir toz kullandım ancak faydası olmadı

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2016, 02:01:05 ÖÖ »
Cinsel yolla bulaşan bir hastalık olduğunu kanısına nereden kapıldın?
There's a light guiding my way.

Esmiy32

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2016, 03:26:08 ÖÖ »
Akıntı ve idrar deliğinin iç kısımlarındaki kücük 2-3 civarı noktadan cunku iliski oncesinde boyle seyler yoktu

atasehirli

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2016, 07:24:46 ÖÖ »
Telaşlanma benim aletin kenarındanda yara çıktıydı geçen sene cerehat yaptı tanı aldığımdan beride ilişki yaşamadım doktora gittim frengi testi istedi sonuç negatif geldi anti biyotik verdi geçti.doktora testlere güven kafana takarsan olmaz.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 20, 2016, 07:53:54 ÖÖ »
Bizim ne dediğimizin önemi yok
Üroloji uzmanına gitmelisin o ne derse o

Ookaliptus

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ekim 20, 2016, 09:47:36 ÖÖ »
Ya bu ne saçmalık. Testin negatifse burada soru sormanın sebebi ne
Ne tür bir yardım edilebilir ki burada sana
Git doktora sor
Burada kadınlarında oldugunu düsünerek nasıl kelimeler kullandıgına herkes dikkat etmeli
Ben bu portalın pozitiflere faydalı bilgi ve haberlerin masaya yatırılması için kullanılması gerektigini düşünüyorum
Kondomsuz sex yapan yazıyor , yapmıssın arkadasım git test ol , sonucun negatif hala kurcalıyosan psikologa git baska hastalıkları tetkik ettir.
Adminlerde peygamber sabrı var . Bu nedir ya !