Mavi-Banner

Gönderen Konu: bulastirma  (Okunma sayısı 584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serhatex

• Yeni Üye
  • *
Ynt: bulastirma
« Yanıtla #15 : Ocak 08, 2018, 07:48:05 ÖS »
anladim. ilk testin sonucunu bekliyorum. dis etlerimde kanama agri basladi. vucudumdakileri enfesiyon ve cildiye gosterdim. enfeksiyon uzmani bunlar cok basit hivde  cok daha agir gozukur. bunlar siradan isirik. bence hivle alakasi yok ama biz yine testlerden sonra goruselim dedi. ama ilk defa dis eti yemek yedirmiyor suan bana.. hayirlisi nediyim ciddi anlamda saskinim

Arutha

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Ocak 08, 2018, 10:45:11 ÖS »
anladim. ilk testin sonucunu bekliyorum. dis etlerimde kanama agri basladi. vucudumdakileri enfesiyon ve cildiye gosterdim. enfeksiyon uzmani bunlar cok basit hivde  cok daha agir gozukur. bunlar siradan isirik. bence hivle alakasi yok ama biz yine testlerden sonra goruselim dedi. ama ilk defa dis eti yemek yedirmiyor suan bana.. hayirlisi nediyim ciddi anlamda saskinim

doğru ya. Hiv dediğin korumasız ilişki ile mi bulasirmış?
Șasirmak hakkin diyecegim; bir gülme geliyor.

beybisi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2018, 01:04:37 ÖÖ »
bende zona olmuştum. cildiye gitmekte gecikmiştim çok acı çekiodum cildiyeye gittim 2 krem bide hap verdi bütün acılarım geçmişti

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Ocak 09, 2018, 01:41:53 ÖÖ »
@Arutha bu tavrını doğru bulmuyorum. Nasıl enfekte olduklarıyla ilgilenip insanları 40 yıllık tanıdığımızmış gibi yargılamak hiç doğru değil. Karşıdaki çok hassas biri olabilir. Buradaki 1 cümle psikolojisini çok farklı etkileyebilir. Bize burada çok normal geliyo konu ama dışarda hala öyle değil. Empati kurmanı rica ediyorum. Sen negatif de değildin sanırım. Burda olmanın sebebi de sanırım bir kez bu korkuyu,şaşkınlığı,şoku yaşamış olman. Arkadaşın yargılanmaya ihtiyacı yok şu anda. Ona şu anda kendini kötü hissettirerek hiç iyi bişey yapmıyorsun. Salak değil insanlar ne yaptıklarının farkındalar!

Kullanıcı teşekkür etti: hk

DesertRose

• Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Ocak 09, 2018, 02:39:08 ÖÖ »
Ben anlayamadim. Beraber oldugun kisinin  hiv oldugunu nereden şıp diye anladın? Nasil bu kadar eminsin. Hem de bir kiz arkadasin var gidip bir baskasi ile de beraber oluyorsun. Kaldi ki 15 gun icinde hic kimse  belirtiler konusunda bu kadar hizli ilerlemez. Herkesin cilt problemleri , diseti sorunlari, terlemesi,halsizligi olabilir. Bence sen gereken zamanda gereken testleri ol ve konuyu kapat. Baktin olmuyor profosyonel yardim al.

Arutha

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Ocak 09, 2018, 10:21:50 ÖÖ »
@Arutha bu tavrını doğru bulmuyorum. Nasıl enfekte olduklarıyla ilgilenip insanları 40 yıllık tanıdığımızmış gibi yargılamak hiç doğru değil. Karşıdaki çok hassas biri olabilir. Buradaki 1 cümle psikolojisini çok farklı etkileyebilir. Bize burada çok normal geliyo konu ama dışarda hala öyle değil. Empati kurmanı rica ediyorum. Sen negatif de değildin sanırım. Burda olmanın sebebi de sanırım bir kez bu korkuyu,şaşkınlığı,şoku yaşamış olman. Arkadaşın yargılanmaya ihtiyacı yok şu anda. Ona şu anda kendini kötü hissettirerek hiç iyi bişey yapmıyorsun. Salak değil insanlar ne yaptıklarının farkındalar!
Turuncu ben negatifim. Mavera, A.Ö hikayemi anlatabilir.
Aynı zamanda psikoloji eğitimi aldım çok iyi bir okulda. Forumun tek negatif moduydum.
Mevzu nasıl enfekte olduğu değil. Mevzu 3 gün sonra sevgilisiyle de korunmasız birlikte olması. Bir masumun kanına girmesi. Benim pozitiflere saygım sonsuz. Bence bu eleman hiçbir şeyin farkında değil!