Mavi-Banner

Gönderen Konu: HIV pozitif bireyler arası alakasız konular (dedikodu , gırgır makara )  (Okunma sayısı 2494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

JR

• Katılımcı Üye
  • *
  • Üzme tatlı canını. Gülsene biraz ?
Sonunda finallerim bitti rahat bir nefes alcam ohhh
<3

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
spor  salonları  beni  fena  derecede  tahrik ediyor. Terli  ve  kas  yapımı  için  uğraşan  adeta  yarı  çıplak  erkekler  benim  hormonlarımı  yerle  bir ediyorlar .

Bir de  metrobüste  yakışıklı  bir çoçugun  yanına  oturunca  beni ter  neyim  basıyor,  yaka  bağır açasım geliyor   ;D ;D ;D ;D
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Kullanıcı teşekkür etti: Pappie

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
geçen  toplu  taşımadayım  iğrenç derece de  ter  kokuyor artık dayanamadım

koca  parfüm şişesini üzerime  boca  ettim .Arkadaşımda  bana  bakıyor napıyorsun der  gibi

ah  ah  öküz  geldik  öküz  gidecez  toplu taşımaya biniyorlar  leş gibi de  ter  kokuyorlar  insan biraz  kişisel  hijyenine  dikkat  eder  diye  bir bağırdım.

Kimseden  çıt  yok

arada  delirmek  lazım .

delirinnnnnnn ;D
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Kullanıcı teşekkür etti: hk, Pappie

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
bir  mod  olarak  size  çok sıkı  tembihlerde  bulunsakta zaman zaman  bizimde  yaptığımız  ufak tefek  kaçamaklar  oluyor

alkolu abartmak  ,  uykuya  dikkat etmemek, kondomu  balon  gibi  şişrmeyi denemek  ya da  ne  kadar su alıyor diye  muslugun  başına geçirmek  gibi

kih kih kih kih kih kih kih

e bizde  insanız  sonuçta  robot  değilek  ya

Kullanıcı teşekkür etti: Pappie

NMTD

• Katılımcı Üye
  • *
Lise 2 öğrencisiyim biyoloji dersinde konu cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Öğretmen bugunki konumuz cinsel yolla bulaşan hastalıkar dediği gibi sınıftaki arkadaşlarımın ağzında hemen aids aids aids aids oldu delirdim resmen, hoca açıklamasını yaptı tabi HIV'in. Bende parmak kaldırdım arkadaşlara sordum bu hastalığın ne oldugunu biliyormusunuz diye cevaplar sizi şaşırtacak dereceden ! Mesela biri dedi ki aidsli kişinin karşı tarafla ilişkiden sonra karşı tarafın vucüdu mosmor oluyormuş saçma saçma cevaplar tabi bende düzelttim ve HIV virüsünün açıklamasını yaptım ve ön yargılardan vazgeçin artık diye de ekledim. Üzüldüm doğrusu çok cahil insan var umarım anlattıklarımdan bir pay çıkarırlar.

Kullanıcı teşekkür etti: TransBeril, hk

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Haha @acısada_öldürmez  Bari hava-su doldursun içini diye  ;D ;D ;D

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Ay yanlış anlaşılmasın .. Kaağndımım içini :D
« Son Düzenleme: Ocak 05, 2018, 07:22:56 ÖS Gönderen: turuncu »

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
:) bi kondomu sisirmeye kalktimi en fazla ne kadar buyukluge ulasiyo acaba. Futbol topu kadar oluyomudur. Icine helyumda koysak ucan balona donusurmu. Ayy boyariz bide onlari renkli renkli . Kafa yıkılıyo herhalde suan bende ;D
Su gibi berrak yeni bi hayat.

candleght

• Katılımcı Üye
  • *
arkadaşlar bu virüsü insan vücudu üretmiyor dimi yanlış biliyorsam düzeltin lütfen... ayrıca virüsün yaşam ve bulaşma alanı kan ve cinsel sıvılar olduğu için herhangi bir cinsel yönelimde de ayrımcılık yapmıyor dimi?
Hiv'e Yol, Hayata Umut Ver!

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
@candleght Sazan avındasın heralde.  :D 

Basa_gelen_cekilir

• Yeni Üye
  • *
Black mirror yeni sezon taze cikti.
Ankara'da olan tiyatro severlere Radyo-yu humayun'u tavsiye ederim 👍

ben Ankaradayım hiç duymadım. Deneyeyim ama biraz daha bilgi verirsen süper olur.

Yeni yil oncesi prömiyerini yapmis. Ben de devlet tiyatrosunun sitesine girince ogrendim. Osmanli zamaninda gecen oyunda bir garip kafadar (cidden garipler :) ) radyoyu icat etmeye calisir. Onun icin de paraya ihtiyac vardir. Gerekli parayi bulmak icin cabalarken baslarina gelen olaylarin anlatildigi eglenceli bir oyun.

candleght

• Katılımcı Üye
  • *
@candleght Sazan avındasın heralde.  :D

Ya biraz öyle ortada isnatçı sözüm hikmet geçinen dinci çokta. İşe yarasın azıcık işte diyorum. Kaşınıyorlar çok!! 😁😁😁😁🤩
Hiv'e Yol, Hayata Umut Ver!

hikaye1111

• Katılımcı Üye
  • *
selam arkadaşlar  ..

mutlu hafta sonu diliyorum  ..

sabah sabah   nasıl güldüm   çok mutlu ettiniz beni .......

arada bir  böyle  başlıkların olması insana iyi geliyor  ..............
merhaba

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
arkadaşlar bu virüsü insan vücudu üretmiyor dimi yanlış biliyorsam düzeltin lütfen... ayrıca virüsün yaşam ve bulaşma alanı kan ve cinsel sıvılar olduğu için herhangi bir cinsel yönelimde de ayrımcılık yapmıyor dimi?

Vücudumuz hiç bir virüs üretmez. Hastalık yapan virüslerin hepsi dış ortamdan veya daha önce enfekte olmuş konaklardan bize bulaşır. Durduk yere kuduz olan insan var mı, yok, daha önce bulaşmış bir hayvanın ısırmış olması lazım. Durduk yere grip oluyorsun ama o da önceki gün metroda yanındaki çılgınlar gibi öksüren amcanın havaya saçtığı virüsleri aldığın için.

Hiv yaş, cinsiyet, sosyal statü, ten rengi, ırk, cinsel yönelim, güzellik/çirkinlik,  zenginlik/fakirlik, iyi/kötü insan, ilk ilişki/yüzüncü ilişki ayrımı yapmaz. Kimin hiv pozitif olduğu dışardan bakılınca anlaşılmaz. Korunmadan cinsel ilişki yaşayan herkese ilk ilişkisinde bile hiv bulaşı olabilir. Bu yüzden her zaman korunmak önemlidir.

Yes I am a sazan  :D sen biliyorsun da bir okuyan olur da faydası olur belkim
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2018, 10:15:47 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, hk, Pappie

pozitifbirey07

• Üye
  • *
  • La Vittoria Sara Nostra
geçen  toplu  taşımadayım  iğrenç derece de  ter  kokuyor artık dayanamadım

koca  parfüm şişesini üzerime  boca  ettim .Arkadaşımda  bana  bakıyor napıyorsun der  gibi

ah  ah  öküz  geldik  öküz  gidecez  toplu taşımaya biniyorlar  leş gibi de  ter  kokuyorlar  insan biraz  kişisel  hijyenine  dikkat  eder  diye  bir bağırdım.

Kimseden  çıt  yok

arada  delirmek  lazım .

delirinnnnnnn ;D

dellendik fıttırdık  ;D çok değil 1 saat önce ;

antalyada bugün hava mis.20 derece falan. otobüsteyim güneş solumdan vuruyorda vuruyor, yakıyor adeta.sağ yanıbaşımda ayakta bekleyen kardeşimin kokusu resmen tokatlıyor.hak veriyorum şimdi akşam soğuk olur diye giyinmişte giyinmiş yavrucak.katman katman o giyinmiş koku katman katman dalgalanıyor.bi acayip kötü koku.20 dk falan sürdü yolcuğum.sanki şehir değiştiriyorum o kadar zor geçiyor.
neyse durağa geldim dedim çekil inicem dedim can havliyle.sonra kulağına eğildim aynen şöyle fısıldadım ' abicim parfümün icadindan haberin var dimi '  cevap bile beklemeden bi çıkışım var otobüsten usain bolt yanımda halt etmiş.

yürürken aklımdan geçen ilk şey ' bu koku beni öldürmediyse hiv bana bişi yapamaz '