Mavi-Banner

Gönderen Konu: HIV pozitif bireyler arası alakasız konular (dedikodu , gırgır makara )  (Okunma sayısı 1260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
alakasız  hiv ile  alakalı  olmayan dedikodu  fiskos  vs  vs burada  yapabilirsiniz .
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Kullanıcı teşekkür etti: firstday

pozitifbirey07

• Üye
  • *
  • La Vittoria Sara Nostra
hoş bir başlık  ;D

benim gibi asosyal biriyseniz ve yabancı dizi izlemeyi seviyorsanız dizi önerebilirim.

şu an sense8 'e başladım tavsiye ederim.marvel yapımlarını seviyorsanız the gifted öneririm.

sizinde önerileriniz varsa alırım bir dal

TransBeril

• Katılımcı Üye
  • *
  • Arınmıs Aklanmıs
Kızzzz dedikodu mu ayy cok severimmmm. Ciğdem alıp geliyom hemen. 2 lafın belini kiriverelim suracıkta 😀
Su gibi berrak yeni bi hayat.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
bende   lucifer  dizisine  başladım   :P
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

John Wick

• Ziyaretçi
Yabancı dizilerde walking dead takip edenler var’mı peki?

pozitifbirey07

• Üye
  • *
Kızzzz dedikodu mu ayy cok severimmmm. Ciğdem alıp geliyom hemen. 2 lafın belini kiriverelim suracıkta 😀

onun adı çekirdek.lütfen izmirli olduğumuzu belirtmeyelim  ::)

pozitifbirey07

• Üye
  • *
bende   lucifer  dizisine  başladım   :P

lucifer eyidir hoşdur emme supernatural candır  ;D

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
Ben de Stranger Things dizisini izledim en son 2 sezon, sürükleyiciydi

Basa_gelen_cekilir

• Yeni Üye
  • *
Black mirror yeni sezon taze cikti.
Ankara'da olan tiyatro severlere Radyo-yu humayun'u tavsiye ederim 👍

Kullanıcı teşekkür etti: uzaklara

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
fena dizi izliyorum ben de son zamanlarda.Supernatural favorim. Aileden gibi karakterler artık :D Shameless da aynı. Kötü olsa da alışkanlık oldu. Vikings uzun süre direndim izlemicem savaş-kan var diye ama acayip duygusal anları da var. Seviyorum onu da. The 100 başladım. İlk sezon bitti. Biraz ergen işi ama konu güzel.The OA çok farklı yer yer sıkan ama sezon finaline kadar meraktan öldüren bir dizi. Ben beğendim.  Westworld ü bir benimseyemedim. Devam edemiyorum ona. Çok sakin bir kafa lazım ona. Stranger things bitti. İlk izlediğimde 3 bölüm izleyip bırakmıştım sonra tekrar başladım fena çekti veletler içine :)
Sense8, heroes harika diziler.
« Son Düzenleme: Ocak 04, 2018, 11:59:55 ÖS Gönderen: turuncu »

TransBeril

• Katılımcı Üye
  • *
  • Arınmıs Aklanmıs
Çekirdek meyvelerin içinde olur  :P
 Ayy bu ne be dedikodu yapın azcık ekşın olsun :D boşverin dizileri falan.. Tam benlik bu başlık benim yüzümden kilit yemezse iyidir :D

Bu arada telefondan chrome çok sorun çıkarıyo bilginiz olsun. Başıma hiç gelmeyen engellenme olayı, chrome dan girmeye başlayınca devamlı olmaya başladı.. Siteye girişte sorun yaşayanlar chrome dışında bi tarayıcı denesinler ;)

TransBeril

• Katılımcı Üye
  • *
  • Arınmıs Aklanmıs
Hiv oldugumu unuttum iyimi. Dün aksam ilacini ic alarmından sonra telefona gelen bi mesaja cevap verirken ilac icicegimi unutmusum. 4.5 saat sonra ictim, Triumeq uyku sorunu yaptigindan sabaha kadar fır döndüm yatakta. Suan zombie gibiyim  :o

Biliyorum bisey olmaz bi seferden ama insan cidden panik yapiyo.

Taurus

• Üye
  • *
fena dizi izliyorum ben de son zamanlarda.Supernatural favorim. Aileden gibi karakterler artık :D Shameless da aynı. Kötü olsa da alışkanlık oldu. Vikings uzun süre direndim izlemicem savaş-kan var diye ama acayip duygusal anları da var. Seviyorum onu da. The 100 başladım. İlk sezon bitti. Biraz ergen işi ama konu güzel.The OA çok farklı yer yer sıkan ama sezon finaline kadar meraktan öldüren bir dizi. Ben beğendim.  Westworld ü bir benimseyemedim. Devam edemiyorum ona. Çok sakin bir kafa lazım ona. Stranger things bitti. İlk izlediğimde 3 bölüm izleyip bırakmıştım sonra tekrar başladım fena çekti veletler içine :)
Sense8, heroes harika diziler.

Ben de vikingleri izliyorum ama bu sezon artık bitirsinler çünkü dizi saptı. 5 sezon boyunca çok fazla savaş da göremedik ama Paris'i yağmalamaya gittiklerinde çok güzeldi. Sense8'in bana bir esprisi gelmedi. Bence karakterler arası çok kopukluk var. Lagertha Bacımızı seviyoruz. Odin onu kutsasın  ;D ;D ;D ;D

Taurus

• Üye
  • *
Black mirror yeni sezon taze cikti.
Ankara'da olan tiyatro severlere Radyo-yu humayun'u tavsiye ederim 👍

ben Ankaradayım hiç duymadım. Deneyeyim ama biraz daha bilgi verirsen süper olur.

kamikaze

• Katılımcı Üye
  • *
2 haftalık engellemem bitti şükür bu sıra sureklı ip engeli yiyorum forumdan