Mavi-Banner

Gönderen Konu: Selam mavera  (Okunma sayısı 538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arutha

• Katılımcı Üye
  • *
Selam mavera
« : Kasım 26, 2017, 08:55:49 ÖS »
Eminim beni tanıdın dostum
Ters psikoloji kralı, önsezilerin kara başarı eski mod.
Uygun bir görev biçersen yanındayım.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Selam mavera
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2017, 10:28:22 ÖS »
Evet tabii ki, hoşgeldin Arutha. Çok sevindim gelmene!  :) Yeni moderatöre çok ihtiyacımız var ancak nasıl yapılır biz yapabilir miyiz bilemiyorum  ;D diğer mod arkadaşlara ve site yöneticimize söyleyeceğim.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Fatih

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2017, 11:12:36 ÖS »
Bende sevindim :)
Çok istedğin birşeyi kaçırdığın zaman üzülme,,Zaten senin olmayacaktı.(nasib)

Arutha

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2017, 05:06:17 ÖS »
Oto sözlük kurbanıyım.özür dilerim
Çok ama çok sağ olun.
Yanınızdayım yine

Strong

• Katılımcı Üye
  • *
  • umudunu yitirme
« Yanıtla #4 : Kasım 28, 2017, 01:58:18 ÖÖ »
Eski nick arthurdu sanırım arkadaşın öyle anımsadım ben 😁 hoşgeldin aramıza

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Kasım 28, 2017, 08:12:26 ÖÖ »
Hayır Arutha teee eski kapanan siteden.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

bedevi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Kasım 28, 2017, 10:14:24 ÖÖ »
Bende sevindim :)

gözlemlediğim kadarı ile mavera ve acısada öldürmez den başka admin arkadaşlar sitede çok faal değil...bütün yük genelde mavera üstada kalıyor...ee bide malum mesajlar onaylanma sürecinden geçtiği için buda kimi zamanlar siteyi çok statik , durgun hale getiriyor...maverada malum bütün gün mesajları onaylamak için ekran karşısında oturamayacığına göre sitede dinamizm kalmıyor...

eee eğer mesajları illa onaylamak gerekiyorsaki bunu anlıyorum (fobik ve trolden geçilmez ortalık aksi halde) yeni admin alımı yapılamazmı.... nitekim konuyu açan arkadaşımız bu konuda gönüllü...

bi öneride benden fatih arkadaşımız admin olsa eminim siteye bi hareket gelir...anladığım kadarı ile fatih interneti faal olarakta kullanıyor...mesajlardan gördüğüm kadarı ile...

lacivert0606

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Kasım 28, 2017, 10:49:06 ÖÖ »
@Mavera hepimize yetişmeye çalışıyor gerçekten sabrına ve ilgisine hayranım iyi ki var :)

yanında yardımcı olacak tecrübeli ve bilgili mod arkadaşların gelmesine çok sevindim,bir miktar yükün azalır @Mavera  :) :) :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Kasım 28, 2017, 10:59:36 ÖÖ »
Ben ayarları kurcaladım ama mod nasıl yapılır bulamadım. Sanırım mod değil admin olan site kurucusu arkadaşımız yapabiliyor sadece.

TransBeril

• Katılımcı Üye
  • *
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #9 : Kasım 28, 2017, 01:09:45 ÖS »
@Mavera daha önce v-bulletin lisansli bi forumda moderatorluk yapmistim. Tam yetki sadece adminlerce oluyo, onlarin menusu cok detayli ve karisik oluyo. Bide super moderator tarzi oluyo admininbi altı, onun da klasik moderator menusune gore daha fazla yetkisi var. Admin fazla girmiyo demistiniz co-admin yetkisi olan biri varsa o yapabilir sanirim. Hem daha onceden tanidiginiz biri galiba arkadas, icinizde rahat olur seninde yukun hafifler. Zaten gunduz calisiyon ee aksamda ozel hayatin var,matland gitti acısada öldürmezde kac gündur yok. Sende hangi bi basliga hangi bi mesaja yetiscen, onaylamadan once göz geciriyon bide hepsine, kim bilir her girdiginde kac tane birikmis mesaj oluyodur
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Arutha

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Kasım 28, 2017, 01:46:12 ÖS »
Ben böyle de destek olurum, sorun değil  :)

hk

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Kasım 28, 2017, 09:48:22 ÖS »
arkadaslar eski bahsettiginiz  site neden kapandi?

bu site kapanmaz insallah , kapanirsa ne yapariz, nasil haberlesiriz, tam bir kiyamet  :-\

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 28, 2017, 10:19:28 ÖS »
'Siz labdan para alıyorsunuz!' Demişti bir üye ısrarla admini delirtmişti adminimiz de küsmüş kapatmıştı.

Burada da özellikle benim için dedi bir eski üye derneğe giderek de mavera diye benim hakkımda iftiralar atmıştı ortaya. Çünü burada tanıştığı mod arkadaşlarla sorun yaşamıştı vs.

Kullanıcı teşekkür etti: hk

hk

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Kasım 28, 2017, 10:23:43 ÖS »
@Mavera , ne ilginc insanla var yahu, siz buraakiler yerdimci olmak icin elinizden geleni yapiyorsunuz, adamlarin dusundugune bak >:(
insallah burada oyle seyler yasamayiz

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Kasım 28, 2017, 10:32:19 ÖS »
Bikaç gün önce @Shopska yı çevrimiçi gördüm. Düzenleme için gelmiştir diye düşündüm. Sık sık gelir umarım artık. :)